Plánujete letos Řecko autem?

29.01.24

Informace k cestě autem do Řecka

Cesta do severního Řecka přes Maďarsko, Srbsko a Makedonii trvá většinou kolem 18 hodin. Je sice náročnější, než letadlem, ale na druhou stranu má i spoustu skvělých výhod. Jednak se do auta vejde všechno a na místě se hodí k výletům do okolí. Připravili jsme pro vás užitečné tipy, které se mohou pro vaši cestu hodit.

Pobytová místa v Řecku

Cenově nejvýhodněji vychází ubytování ve studiích až pro 3 osoby od 6.250 Kč na týden nebo v apartmánech se 2 oddělenými ložnicemi až pro 5 osob kolem deseti tisíc korun na týden. Zajistit lze podle obsazenosti i 10denní, popřípadě 14denní pobyt. Nabídka se týká Olympské riviéry – letoviska Nei Pori, kde nabízíme pohodlné byty s velkými byty v domě Maria. K samostatnému ubytování lze dokoupit i polopenzi.
Zajistit lze také například dovolenou na Chalkidiki například v pěkném komplexu Renaissance Hanioti Resort 4*+ nebo na Korfu v resortu La Riviera Barbati 4*. Cenu za samostatné ubytování na požadovaný počet nocí vám sdělíme obratem.

Doporučení na cestu

Před cestou se dobře vyspěte, ideální variantou je samozřejmě když je v autě více řidičů, kteří se mohou střídat. Myslete na to, abyste měli dostatek tekutin a nejlépe lehké svačinky.
Zkontrolujte si povinnou výbavu a technický stav svého vozu a seznamte se s informacemi pro motoristy v Řecku.
Máme pro vás také řadu dalších užitečných doporučení, které byste měli před cestou vzít na vědomí.
Archiv aktualit

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Kerveli Village 3*

Samos
Kerveli
Nádherné scenérie Více

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024