Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Široká písečná pláž
Pro rodiny s dětmi
Dětské hřiště
Wifi
Wellness
3 pevná lůžka

Popis hotelu

Poloha

Útulný rodinný hotel Afrodite Beach je situován v klidné části letoviska asi 50 metrů od široké písečné pláže. Autobusová zastávka pro spojení s městečkem Platamonas i Thessaloniki se nachází u hotelu.

Popis hotelu

Afrodite Beach je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž & bazény

slunečníky a lehátka na pláži oproti konzumaci nebo za poplatek

Vybavení hotelu

restaurace a pizzerie v sesterském hotelu Afrodite,
parkoviště,
hosté mohou využívat bazén u hotelu Afrodite

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
LCD/TV, wifi, lednička, telefon, balkón

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze která se podává v hotelu Afrodite vzdáleném cca 100 metrů,
snídaně formou bufetu, večeře mají jednotné tříchodové menu

Pro děti a juniory

dětské hřiště

Internetové připojení

wifi zdarma

Relaxace & wellness

Spa, jacuzzi, parní lázeň

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Třílůžkový pokoj superior

Interiér 25 m², klimatizované třílůžkové pokoje, prostorná koupelna s WC, koupací pláště, LCD/TV, lednička, balkón. Max. obsazenost 3 osoby.

Premium čtyřlůžkový pokoj

Interiér 25 m², klimatizované čtyřlůžkové pokoje, prostorná koupelna s WC, koupací pláště, LCD/TV, lednička, balkón. Max. obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • místní taxu,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Doporučujeme seznámit se s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Nei Pori

Letovisko Nei Pori se rozkládá pod jižním cípem pohoří Olympos, u jedné z nejkrásnějších a nejdelších písečných pláží Olympské riviéry.Nabízí ideální podmínky pro dovolenou v Řecku klientům všech generací. Příjemná prázdninová atmosféra městečka s vynikajícími podmínkami pro relaxaci má mnoho příznivců, kteří se do Nei Pori opakovaně vrací. Návštěvníci oceňují širokou písečnou pláž a příjemný vstup do moře, který je bezpečný a vhodný i pro seniory a děti. Mělká voda u břehu poskytuje malým potápěčům výborné podmínky pro objevování světa pod vodou. Základní výbavu lze jednoduše pořídit na místě. Dlouhá pláž se spoustou vyplavených mušliček láká i k romantickým procházkám. V Nei Pori si můžete vyzkoušet vodní lyžování, parasailing, let na padáku za motorovým člunem, nebo se s dětmi projet na „banánech“. Nachází se tu půjčovna kol a malých motocyklů. Podél pobřeží vede široká promenáda, lemovaná řadou obchodů, kaváren a typických řeckých taveren, vhodná i pro projížďky na kolečkových bruslích. V hlavní sezóně se děti zabaví v lunaparku, na trampolínách nebo dětských hřištích. V Nei Pori jsou samozřejmě taverny, kavárny a řada obchodů. Najdete tu i několik barů, ale noční kluby jsou umístěny mimo letovisko, kam můžete dojet taxíkem. Autobusové linky zajišťují spojení s okolními letovisky a městy Thessaloniki, Katerini a Larisa. Místní zajímavostí Nei Pori jsou také tradiční trhy. Kromě čerstvého ovoce, zeleniny, bylinek, ryb a mořských plodů se tu nabízí různé druhy řeckého koření, voňavý med nebo vyhlášený horský čaj. Vybrat si můžete i z mnoha druhů oliv a olivových olejů či zakoupit tradiční řecké lihoviny a místní vína. Turistický vláček zajišťuje spojení Nei Pori se sousedním rušnějším městečkem Platamonas. Letovisko se všemi atrakcemi je rušné především v hlavní sezóně, mimo ni je nabídka aktivit pro turisty omezena.

Transfer z letiště asi 1 hodinu a 40 minut.

Více informací o Nei Pori