Řecké léto v plném proudu

10.07.24

Vyberte si podle svých představ

Záleží na tom, zda plánujte luxusní zájezd, chcete si užít skvělou rodinnou dovolenou anebo si splnit přání ze svého bucket listu:-)

Resorty IKOS - nejlepší ultra all inclusive

Dopřejte si zájezd s pohodlným moderním ubytováním, možností ultra all inclusive včetně sportovních aktivit a zábavy pro děti i dospělé. Výhodou jsou také personalizované služby concierge, které zajišťují klientům potřebnou asistenci včetně rezervací na výlety nebo do restaurací. To vše nabízí napříklady resorty Ikos Dassia a Ikos Odisia na ostrově Korfu. V naší nabídce najdete všechny zástupce hotelové sítě Ikos v Řecku a Španělsku. Klienti oceňují především nadstandardní hotelové služby, menu sestavené kuchaři oceněnými Michelinskými hvězdami, à la carte restaurace, komfortní ubytování, kosmetiku Anne Sémonin Paris a řadu dalších výhod.

Rodinná dovolená v Řecku se sportem a zábavou

Pokud preferujete spolehlivý servis a kvalitní gastronomii jsou pro vás ideální resorty Grecotel. Nabízí různé typy stravování a patří k osvědčeným resortům klientů z celé Evropy také díky celodenní zábavě a nabídce celé řady sportovních aktivit. Rodinám s dětmi vyhovuje také variabilní možnosti ubytování v pokojích s oddělenými ložnicemi. Navíc nabízejí resorty Grecotel pronájem kočárků, chůviček, chodítek, ohřívačů láhví a dalších nezbytností, které nemusíte vozit s sebou. Pro děti jsou organizovány zajímavé programy, soutěže i večerní zábava včetně oblíbených diskoték. Lákavé aktivity připravují animátoři i pro teenagery.

Lákavý ostrov Mykonos

Díky letošním zvýhodněným nabídkám si můžete splnit svůj sen o Mykonosu!. Rezervujte si zájezd na Mykonos například do úžasného pětihvězdičkového hotelu Domes Noruz Mykonos 5* a využijte mimořádnou slevu, která je nejvyšší na zářijové termíny, ideální pro pobyt na tomto kykladské ostrově.

Dovolená na Krétě s nabídkou večeře ZDARMA

U některých zájezdů na Krétu aktuálně lze využít nabídku večeře ZDARMA. Zakoupíte si zájezd se snídaní, ale budete mít pobyt s polopenzí. Jedná se o zájezdy do plážového resortu The Rooyal Blue 5* nebo moderního hotelu jen pro dospělé Numo Ierapetra 5* na jihu Kréty.
Rozhodnutí o dovolené nesporně ovlivňují i oblíbené aktivity. Možná chcete jen tak relaxovat na pláži, vyzkoušet si vodní sporty či se vydat na turistickou túru. Někdo preferuje výlety s poznáváním památek nebo touží po spojení dovolené s golfem.

Golf v Řecku

Top golfovou destinací Středomoří je aktuálně naprosto unikátní resort Costa Navarino na jihozápadním Peloponésu. V posledních letech tu v nedotčené krajině, porostlé olivovníky, přibyly dva golfové areály, takže nyní zahrnuje v okruhu třinácti kilometrů čtyři perfektní osmnáctky s výborným zázemím.
Archiv aktualit

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Kerveli Village 3*

Samos
Kerveli
Nádherné scenérie Více

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024