Mykonos za výjimečné ceny

06.04.24

Láká vás dovolená na ostrově Mykonos?

Rezervujte si zájezd na Mykonos do úžasného pětihvězdičkového hotelu DOMES NORUZ MYKONOS a získáte až 50 % slevu na ubytování. Využijte mimořádnou slevu, která je nejvyšší na zářijové termíny, ideální pro pobyt na Mykonosu.

Luxusní Domes Noruz Mykonos

Nový luxusní lifestylový resort je určený jen pro dospělé klienty. Byl vybudovaný ve stylu tradiční ostrovní vesničky s malebnými středomořskými uličkami, je obklopený zelení a má úchvatný výhled na Egejské moře. Poloha poblíž původní obce Agios Stefanos zajišťuje pohodovou relaxaci přes den, večer se pak za zábavou můžete vydat do hlavního města Mykonos nebo Chora, vyhlášeného rušným nočním životem.

Kykladský ostrov Mykonos nabízí relax i zábavu

Malý kamenitý Mykonos má rozlohu jen 88 km2, ale přesto se stal kosmopolitním místem, kam za odpočinkem a zábavou připlouvá na svých jachtách spousta klientů, včetně světových celebrit. Mykonos s větrnými mlýny se proslavil především úžasnými plážemi a kouzelně modrou barvou moře. Ostrov nemá typická turistická letoviska jako větší ostrovy, hotely jsou podél pobřeží známých pláží. Centrem všeho dění je hlavní město, kam za zábavou přijíždějí klienti, ubytovaní v jiných částech ostrova. K Mykonosu patří bohatý noční život s mnoha bary, nočními kluby a diskotékami, které utichají až k ránu. Proto také získal přízvisko ostrov, který nikdy nespí. Mykonos není vzhledem ke své velikosti zaměřený na masovou turistiku. Ubytovací kapacity jsou omezené a v souvislosti s tím jsou i ceny ubytování a služeb vyšší, než v jiných oblastech Řecka.
🧿 Neváhejte, rezervujte si zájezd a splňte si svůj sen o Mykonosu!
Archiv aktualit

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Kerveli Village 3*

Samos
Kerveli
Nádherné scenérie Více

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024