Napsali jste nám

Ostrov Kréta - taverna

Skopelos - Adrina Resort

20.09.23
Dobrý den paní Kurincová,
děkuji za Vaši výbornou komunikaci ohledně organizačních záležitostí našeho zájezdu. Přes intenzivní bouřky a déšť, které na Skopelosu trvaly 3 dny jsme nakonec zájezd vyhodnotili jako výborný. Transfer zpět do ČR byl úplně bez problémů - letadlo nakonec startovalo ze Skiathosu do ČR o půl hodiny dříve. Ještě jednou děkuji a mějte se krásně.
S pozdravem J. K.

Kréta Grecotel Marine Palace

14.09.23
Vážená paní Kurincová,
chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za pomoc s výběrem dovolené v Grecotel Marina Palace. Vše bylo perfektní – jídlo, personál, ubytování. I když nebylo pořád vyloženě slunečno a foukal celkem silný vítr, i tak jsme si to skvěle užili a na výlety autem jsme měli ideální počasí. Dokonce jsem se překonala a najezdila několik kilometrů na tobogánech. 😊 Paní Miglová byla moc ochotná, milá a i když jsme se osobně nesetkali, protože bohužel (nebo možná spíš bohudík) k tomu nebyl žádný důvod, byla kdykoliv nápomocná. Ještě jednou velký dík! Zasílám všeříkající fotku, která vypovídá o tom, že jsme si to opravdu užili až do vyčerpání sil 😃.
Přeji hezký den!!!! S pozdravem Michaela R

Ostrov Rhodos - Hotel Rodos Palladium Leisure

12.09.23
Dobrý den, naše milé a starostlivé "pečovatelky":-),
hlásíme šťastný návrat domů, i když se nám ještě teda moc nechtělo:-(. Už i se sestrou jsme konstatovaly, že 8 dní je málo:-D:-D!!! Moc se nám na Rhodosu líbilo, úžasné bylo všechno-bungalov s bazénkem, moře luxus, fantastické jídlo, příjemní a ochotní lidi (jako všude v Řecku), prostě dokonalost. Už plánujeme stejnou destinaci, ale na 10 dní. Takže moc děkujeme. Určitě se ozvu hned, jak bude možnost rezervovat novou sezónu;-)!!! Jak bude možnost a já pojedu do Prahy, napíšu email, nebo sms, a doufám, že nám setkání vyjde, ráda bych Vás pozdravila osobně. Srdečně zdravím a přeji hezký a klidný podzim.
Alena V.

Maria 2023

11.09.23
Dobrý den, dovolená v Nei Pori byla nádherná. Cestovní kancelář Greece Tours nikdy nezklame. Apartmánový dům Maria při příjezdu doslova voněl čistotou, na postelích byly vyměněny matrace, v pokojích klimatizace, v lednici od CK ovoce. Byl to opravdu odpočinkový týden. Nesmím zapomenout zmínit se o paní delegátce Marii Pekarovičové. Přestože jsem nikdy nepotřebovala jejích služeb, stačí mi, že o ní vím. Je na telefonu 24 hodin denně, je to taková jistota. Při cestě z letiště všechno poradí, vysvětlí, co kde vidět, jak se tam dostat atd. Je velmi ochotná a vždycky příjemná. Doufám, že příští rok budu moci s Vaší CK opět navštívit moje oblíbené letovisko Nei Pori. Moc Vám děkuji za Vaše služby. S přátelským pozdravem Eva H.

Letovisko Nei Pori

25.08.23
Dobrý večer paní Kurincová, rád bych vám poděkoval za skvělý zájezd i služby CK Greece tours do Nei Pori. Všechno bylo moc fajn a také útulný pension Maria s krásným studiem ve 3. patře a velkým balkonem s nádherným výhledem. Jsem velmi spokojen a těším se s vámi třeba zase příště.
S pozdravem J. S.

Kos Neptune Luxury Resort

01.08.23
Vážená paní, dovolte, abych Vám poděkoval za pomoc při výběru letošního zájezdu na ostrov Kos. Oba jsme byli velmi spokojeni za což vděčíme Vám. Zároveň bych chtěl touto cestou poděkovat za velmi pěkný přístup průvodkyně 2 zájezdů, kterých jsme se zúčastnili. Jednalo se o paní Simonu Štipalovou. Její péče a průvodcovská činnost byla velmi aktivní a příkladná. Děkuji a zdravím Mgr. Zdeněk P.

Dům Maria v Nei Pori

27.07.23
Poděkování CK :-) Jako každé léto vám všem do CK chceme moc poděkovat za to, že "jste", protože jsme se jako "každé léto" vydali s vámi o prázdninách znovu do Řecka - na místo, kde už jsme byli - do Nei Pori. Neustálé dilema, jestli se má jezdit na stejná místa, když těch krásných a nepoznaných je tolik...No každý to máme jinak, ale za nás - "stejné místo ve stejnou dobu" - bylo zase úplně jiné. Nejen z důvodu, že nebyl covid jako za minulého pobytu, tudíž jsme poznali Nei Pori jako to pravé "lidské mraveniště" na promenádě i plážích. Další důvod, že takhle dovolená byla zase jiná, byl ten, že celých 14 dnů panovaly opravdu vysoké teploty a my jsme museli přehodnotit plánované výlety do vzdálenějších míst na místa bližší a příjemné zchlazení nabízející - tedy pohoří Olymp. "Ztratili" jsme se (vždycky máme pečlivě naplánovanou trasu a většinou skončíme úplně někde jinde), na krásných místech u vodopádů, na sjezdovce pod Olympem, kde jsme (v zakázané vojenské zóně) prověřili "ostražitost" řeckých paragánů a byli hodně překvapení, že Řecko je v téhle části v podstatě zelenější než Česko. Bylo to prostě fajn, víc nemá smysl vypisovat naše letošní zážitky, protože si každý musí/může/měl by... najít ty svoje, stačí jen chtít....Můžeme jen potvrdit, že všechno ostatní, na co jsme z Řecka zvyklí je i v Nei Pori - hodně sluníčka, teplá voda, příznivé ceny v tavernách i obchůdcích, řecké večery s živou hudbou a všude přítomná řecká filoxenie.... Takže i když Studia/Apartmany Maria nemají žádné "oficiální hvězdičky" u vás v katalogu, za nás jich mají co nejvíc je možné, stejně tak jako průvodkyně Maria, která je ochotná kdykoliv s čímkoliv pomoci a v neposlední řadě samozřejmě si i vy v CK zasloužíte "ohvězdičkovat", že umožňujete poznávat Řecko právě i bez těch "pomyslných hvězdiček" tak, jak každý chce, může, umí....a to s jistotou vaší CK v zádech, že kdybychom se OPRAVDU ztratili, máme kam se obrátit......(a že se to může v reálu stát....to se možná přesvědčíme už příští rok zase "ve stejnou nebo i jinou dobu" :-) Ještě jednou moc děkujeme za tohle naše "řecké léto" s vámi a přejeme vše dobré do finále letošní sezóny i do té další!
Jana H.

Letovisko Nei Pori Maria

26.09.22
Ještě dodatečně bych vám chtěla moc poděkovat za hezkou dovolenou. Po 20 letech jsem byla opět v Řecku, v Nei Pori, se svým tatínkem, pro kterého to bylo "rozloučení s Řeckem". Chtěl ho ještě jednou v životě vidět, na další cesty se už nechystá, takto je spokojený. Chtěla bych poděkovat za vzorně připravenou dovolenou - od prvního kontaktu u vás v pražské kanceláři, přes přesné a jasné pokyny (dnes i vše v elektronické podobě, to před 20lety nebylo), ani na letišti jsme se neztratili :-), přes krásný a profesionální let a skvělou paní Marii, naší delegátku, která se nás ujala, vše vysvětlovala a podávala velké množství informací, a to i s úsměvěm, i když už měla velký hlad po celém dni... Děkuji za milé přivítání v Řecku, kde na nás čekala půlka velkého melouna, vychlazeného v lednici, to bylo opravdu nečekaný a velmi vítaný dárek na osvěženou :-) V příštím roce si dokážu představit, že na stejné místo vezmu své dvě ratolesti pubertálního věku a ukážu jim tento kus světa... Ještě jednou moc a moc děkuji za báječný týden, kdy jsem si opravdu odpočinula a budu z toho čerpat ještě dlouho... Ať se vaší CK daří, přeji mnoho takto spokojených klientů...
S poděkováním a vděkem
Petra Zuzana Č.

Korfu - La Riviera Barbati

25.09.22
Dobrý den paní Panatsi,
znovu Vám děkujme za Vaši milou pomoc při zájezdu do La Riviera Barbati na Korfu. Byli jsme po všech stránkách velice spokojeni. Pokud budeme zdravotně v pořádku, rádi se na Vás s důvěrou opět obrátíme. Upřímně si vážíme Vaší nadstandartní pomoci. Přejeme Vám hodně zdraví a štěstí. Se srdečným pozdravem
Manželé S. Velké Meziříčí

Apartmány Kréta - Nikos

15.09.22
Dobrý večer, milá paní Kurincová,
píšu vám se zpožděním, ale upřímně. Moc děkujeme za zařízení našeho pobytu a letu na poslední chvíli. Letos jsme si to se synem tak krásně užili. Byli jsme oba strašně moc spokojení. Nejprve jsme srovnávali s Dimamielem, ale pak jsme objevili kouzlo našeho ubytování. Skvělé bylo, že jsme měli každý svůj pokoj. Ubytování bylo opravdu velmi pohodlné. Řešili jsme nějaké drobnosti s vařičem a klimatizací a majitelé nám vyšli vždy ochotně vstříc. Tento typ ubytování má řecké kouzlo. Nemám ráda hotely a i syn ocenil nakupování v malých obchůdcích a milou komunikaci s Řeky a stravování v malých rodinných tavernách, kde ho fascinovala řecká pohostinnost a přátelský pohodový přístup. Nicméně už teď se se synem moc těšíme na další léto na Krétě, kam se syn chce opět vrátit. Mějte se moc hezky
Petra a Filip H.

Ostrov Kos - Casa Paradiso

13.09.22
Dobrý den paní Kurincová,
na Kosu se nám moc líbilo, takže bychom to 2023 rádi zopakovali, snad jen s jiným typem ubytování, zkusili bychom bungalov. Mám také patrně rekord v jízdě na tobogánu v kategorii 50 + :)) Dejte prosím vědět, až to bude aktuální.
Srdečně zdraví J.

Hotel na Rhodosu Grecotel Dama Dama

06.09.22
Dobrý den paní Panatsi,
chtěl bych Vám poděkovat za velmi dobré doporučení hotelu, dovolená byla moc dobrá, užili jsme si ji. Dotazník jsem taky vyplnil. S manželkou jsme se shodli, že příště do Řecka taky pojedeme s Greece Tours.
Mějte se hezky

Viktor B.

Hotel Rodos Palladium

06.09.22
Dobrý den, paní Kurincová,
dovolená se nám moc povedla, byli jsme opravdu spokojeni, ubytování bylo skvělé, dostatek soukromí a bazének před pokojem úžasný. Moře a pláž čisté, krásné plavání. Zaměstnanci hotelu velmi vstřícní a o jídle ani nemluvím... to množství a různorodost, to bylo až přehnané. Takže moc děkujeme za zprostředkování a rádi se na Vás zase obrátíme. Ještě musím pochválit delegátku, paní Zuzanu. Moc nám pomohla při komunikaci s recepcí, když naše jazykové znalosti, tedy spíše neznalosti, nestačily. Ještě jednou děkuji a mějte se moc hezky.
Iva Š.

Blue Lagoon Princess

30.08.22
Dobrý den, paní Panatsi, tak už jsme se vrátili z dovolené a zase začne každodenní kolotoč a k tomu škola :-). Dovolená byla úžasná, nádherné moře, vynikající jídlo a super lidi. Odvezli jsme si krásné vzpomínky a nějaké to kilo navíc :-). Uvidíme kam vyrazíme příští rok, už teď se opět těšíme na léto.
Hana K.

Nei Pori - Maria

18.08.22
Krasny dobry den k Vam do CK, vrátili jsme se pred par dny z naší dovolene pod Olympem🙂,vse krasne,opet idealni dovolena. Dekujeme.
Vasi věrní klienti RK

Maria studia

29.07.22
Opět to byla krasná dovolená, pokoje čisté, klid a pohoda, neskutečně ochotná paní delegátka,je vidět, že svou práci má opravdu ráda. Rádi se zase vrátíme. Nesmim zapomenout ani na pobočku v Praze a pochválit,vstřícnost a milé jednání s kýmkoli jsme po telef. mluvili.DĚKUJEME

Eva Š.

Renaissance Hanioti Resort

26.07.22
Dobrý den, paní Panatsi, ještě jednou děkuji za výborně vybranou oblast dovolené a Vaše služby, i když vše bylo na poslední chvíli. Chalkidiki je opravdu moc hezké. Myslím, že se určitě vrátíme, třeba na Sythonii.
Zdravím a přeji pohodové léto,
Martina S, Jana H

Golden Sun

29.11.21
Dovolená s CK Greece Tours v letošním roce, jako již asi po 25té, byla díky CK GT a zejména Vám, jako vždy zajištěna bezvadně. Péče delegátky Majky Pekarovičové byla opravdu až nadstandartní. Ze strany majitelů hotelu nikdy nebylo problémem cokoliv prakticky okamžitě zařídit, pokud bylo potřeba. Ale to mockrát nebylo, protože veškeré služby hotelu fungovaly bezvadně. Protože v hotelu Golden Sun jsme byli již asi 6 nebo 7x , velmi dobrá úroveň služeb nás nepřekvapovala. Co nás velmi příjemně překvapilo, byla celková rekonstrukce hotelu a přilehlých bungalovů, které byly vybudovány úplně nové s vysokým standartem ubytování a samostatnými vířivkami v každém bungalovu. Hotel a okolí byl vždy upravený, ale tato rekonstrukce jej posunula opět o dost dále. No, prostě byli jsme nadšeni. Navíc, celou dobu dovolené jsme měli krásné počasí , tak akorát voda teplá, dostatek slunce, nikoliv úmorné vedro - prostě nádhera. I přes pandemii coronaviru jsme nepociťovali žádné zásadní omezení, ani při důsledném dodržování hygienických opatření ze strany personálu hotelu. Ještě jednou děkujeme za krásnou dovolenou a těšíme se, pokud to situace dovolí a budeme zdrávi na další dovolenou, pochopitelně s CK GT.

JP

Hotel Aquagrand

20.10.21
Dobrý den, vážená paní Panatsi,
naše dovolená na Rhodosu v hotelu Aquagrand byla nádherná. Moc děkuji za veškerou podporu při zajištění ubytování a dalších služeb. Bylo velmi příjemné, že při příletu na letiště v Rhodosu na nás čekala i delegátka paní Zuzanka a věděli jsme, že se na ní pak můžeme zase obrátit při odjezdu :-) Hotel byl krásný, místo úžasné, klidné a tiché - odpočinout si od dětských hlásků bylo fajn :-). Personál vstřícný a diskrétní. Pokoj s výhledem na moře neměl chybu :-) Lindos je kouzelný - prochodily jsme ho s kamarádkou křížem krážem, ochutnaly jídla v různých restauracích a užívaly jeho krásnou atmosféru, kdy se člověk nemusel prodírat tak úplně davy turistů a mohl se zastavit kdekoli. Vyrazily jsme i na druhou stranu od hotelu do Pefkosu, kde jsme objevily rodinnou restauraci s příjemnou paní majitelkou, ale město samo nás nijak neoslovilo. Byly jsme rády, že máme náš úžasný hotel :-).
Přeji Vám vše dobré a věřím, že s Vaší kanceláří ještě někam vyrazím :-)
S pozdravem Jana J.

Nei Pori - dům Maria

03.09.21
Naše krásná dovolená v Nei Pori skončila a tímto bychom chtěli poděkovat cestovní kanceláří Greece Tours za ochotu a vstřícnost. Jedeme s ními už počtvrté a všem doporučujeme, plná spokojenost. Vše super. Cesta, transfer, ubytování, pojištěnní v ceně. Hotel skoro u pláže, taverny, obchůdky... Vše blízko, výborná lokace. Moře ideální, čisté. Na jídlo jsme chodíli pořád někam jinam, je toho spousta.
Dáváme 10 hvězdiček z 5.
B.P.

Apartmány Maria

31.08.21
Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za krásnou dovolenou v apartmánu Maria v Nei Pori. Ubytování bylo úžasné, nádherný velký apartmán s úžasným výhledem na hory. My i děti jsme byli nadšení a to vše korunovala skvělá delegátka paní Mája, která se o nás postarala a vše co jsme potřebovali zařídila. Ještě jednou díky
Šárka B

Ostrov Kos - Ikos Aria

22.08.21
Dobrý den paní Panatsi, rád bych Vám potvrdil, že vše na Kosu dopadlo parádně. Dovolenou (o 1 den prodlouženou kvůli letu) jsme si tentokrát užili tak, že nám utekla strašně rychle (to je tak vždycky, když vám něco sedne :). Měli jsme parádní počasí a využili i obě zamluvená auta na výlety. Servis v hotelu byl stejně jako minule na špičkové úrovni. Vyšli nám vstříc i s late checkoutem a přesunuli nás na jiný pokoj v hlavní budově. Chtěl bych Vám poděkovat za špičkovou péči kolem zajištění pobytu a různých detailů, které jsme si postupně vymysleli. Věřím, že i díky tomu byla naše dovolená super. Děkuji a ať se Vám i Greece Tours dobře daří. Budeme se těšit zase na nějaké příští dovolené. Hezký den,
Petr B

Kyma ostrov Samos

05.08.21
Dobrý den paní Kurincová, CK Greece Tours, chci moc poděkovat za pomoc s výběrem dovolené na poslední chvíli, kdy jsem nemohla nic rezervovat dlouho dopředu a musela reagovat na okamžitou rodinnou situaci. Přesto se povedlo pro nás najít destinaci, která nám naprosto vyhovovala. Na ostrově Samos by se mi líbilo i jindy, ale v současné covidové situaci, to bylo ideální místo. Minimálně turistů, volné pláže, soukromí v ubytování, které bylo velmi pohodlné, příjemní a ochotní majitelé. Nejprve jsem se lekla, nepřítomnosti delegátky, ale nabyla jsem klidu s vědomím, že se můžu spolehnout na Vás, paní Kurincová, i když na takovou dálku 😊 V této složité době jsem chtěla cestovat do Řecka jen s Vaší cestovní kanceláří, která je zárukou kvality a jistoty. S žádnou jinou CK bych letos do zahraničí nejela. Přeji Vám už jen klidné CK fungování, zlé ať už je pryč a před námi jen to dobré. Se srdečnými pozdravy
Petra H

Sani Beach Chalkidiki

02.08.21
Dobrý den, zdravím už zase z Prahy – moc Vám za vše děkuji, hotel byl krásný, moc jsme si to užili – rozhodně to byl tedy dobrý výběr, Váš dobrý výběr😊 Budu se těšit zase příště.
Veronika F

Maria - Olympská riviéra

28.07.21
Dobrý den do CK, chtěli bychom vám všem moc poděkovat za naši letošní dovolenou - zase se "budu muset opakovat" :-), že "všechno proběhlo bez problémů", když tedy pominu nervy naše, potažmo asi hlavně ty vaše (a to samozřejmě nejen v případě naší dovolené), aby VŠECHNO PROBĚHLO BEZ PROBLÉMŮ...o to větší díky za váš přístup v této složité a neustále se měnící situaci jak u nás tak i v "cílové destinaci"...Opravdu jsme odjížděli s pocitem, že kdyby přece jen byl problém, tak ve vás tady v Praze máme oporu a to se potvrdilo i v Nei Pori, kde děkujeme i naší fajn delegátce, která taktéž dokázala uklidnit, poradit, zařídit...nad rámec standardního přístupu :-). Poznali jsme zase úplně jiný kus (tedy v tomhle případě jsme stihli ochutnat spíš asi jen kousíček) téhle velké části Řecka a i když nebylo vše v úplně standardním nastavení (přece jen řecké večery bez tance ztratily maličko ze svého kouzla), i tak bylo hodně k objevování a užívání si...vody, sluníčka, atmosféry, historie, mentality, dobrého jídla i pití...prostě všeho, co máme s Řeckem spojené. Takže my se ZASE těšíme (a snad se těšíte i vy), na tu další sezónu, která už bude pro nás všechny URČITĚ v klidnějším režimu! Ještě jednou děkujeme a ať zbytek téhle sezóny už tolik "nehýří" barvami a přinese uklidnění v podobě "zelené"! JH

Sani Club

11.07.21
Dobrý den, paní Panatsi, děkuji za Vaší zprávu. Právě nyní jsme dorazili domů. Ještě jednou bych Vám moc rád poděkoval za Váš skvělý přístup a bezvadnou spolupráci. Určitě na Vás nezavřu, spíše naopak. Dovolená byla perfektní, byli jsme moc spokojeni. Sani Club je perfektní resort. Nyní na cestě zpět bylo vše OK, tedy jak sedačky tak občerstvení vše bez problémů a perfektní. Ještě jednou moc díky a zase příště někdy nashledanou. Mějte se moc fajn, díky za vše... PF

Rhodos Palladium 2021

12.06.21
Dobrý den, Vše již máme vytištěné a zařízené. Moc Vám děkuji za velmi perfektní zprostředkování Váš čas a ochotu. S pozdravem Diana H

Samos Proteas Blu

11.06.21
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za úžasnou destinaci, vůbec nám nevadilo, že nejsme na Skopelosu;-). Všechno bylo báječné, jak jsem už psala v sms zprávách během pobytu. Jinak fantastické prostředí, překvapení na recepci v podobě paní Magdy-Češky- to bylo moc milé. Personál nejvíc boží, kamarádka měla narozeniny, popřáli jí, zazpívali a přinesli dortík a šampíko na přípitek, ta měla slzy v očích, dojemné a strašně milé;-), samé dárečky nás čekaly po snídani a na závěr úžasné triko, které jsme si vzaly poslední den na snídani. Takový klid, skoro "naše privátní" pláž, pohodu, jsme ještě nikde takto nezažily. Máme v plánu příští rok Skiathos (pak jen s výletem na Skopelos-pokud to takto půjde), ale pokud tam nebude hotel 16+, možná se vrátíme na Samos. Uvidíme, ale určitě priorita bude 16+;-). Však na to je času dost. Teď jen budu doufat a věřit, že 4.9. odletíme se sestrou na Korfu, snad se ta situace moc nezhorší. Však uvidíme. Všechno bylo opravdu bez jediné chybičky a ještě jednou děkujeme. Těším se na Vás během podzimu zajedu za dcerami do Prahy a navštívím Vás s malým pozdravením z Moravy;-).
Srdečně zdravím a přeji klidné léto.
Alena V.

Grecotel Creta Palace

09.06.21
Dobrý večer paní Panatsi, veškeré dokumenty k odbavení jsme v pořádku obdrželi. Děkujeme za skvělou a srozumitelnou komunikaci, rychlé zajištění dovolené dle našeho přání i v této nelehké době. Pevně věřím, že cesta i pobyt na Krétě proběhne bez komplikací. Kréta je nádherný ostrov (ostatně i celé Řecko) a my se tam budeme vždy rádi vracet. Ještě jednou mé poděkování za vyřízení pobytu. S přátelským pozdravem Šárka T

IKOS ARIA - Kos

14.05.21
Dobrý den,
jedním slovem , nádherný. Ihned doplatím.
Moc děkuji, velice si vážím Vašeho profesionálního a veskrze nadstandardního přístupu Mějte se krásně a ještě jednou děkuji
A

Elounda Peninsula All suites 2020

29.09.20
Dobrý den, Tak jsme se již před dvěma týdny vrátili. Všechno proběhlo bezchybně. Děkuji osobně Vám a vaší cestovce za organizaci naší rodinné akce, která se povedla, zvláště v této zvláštní době.

SN a rodina

MarBella Corfu

15.09.20
Dobrý den, milá paní Panatsi, srdečně Vás zdravím už opět z Česka...strašně to uteklo:-( ale jsem opravdu ráda, že to všechno vyšlo a my jsme mohly nabrat sílu, energii, a hlavně imunitu na další nepříjemné období. Všechno bylo moc fajn. Už teď se těším na červen, kdy bychom měly s kamarádkou jet na náš vysněný a už objednaný Skopelos (přelom června a července tohoto roku), který byl zrušen. Snad to všechno bude lepší... Až budu v Praze (jezdím tam i pracovně), musím se za Vámi zastavit (to už jsem vloni psala paní Janě, ale bohužel, situace dopadla, jak dopadla, ale měla jsem to fakt v plánu;-)), pozdravit Vás a "odhalit" ty milé osůbky, které zajišťují tento bezchybný servis. Moc Vám děkuji a budu se těšit... Srdečně zdravím a přeji všechno dobré. Alena V.:-)

Adrina Beach

14.09.20
Dobrý den, paní Kurincová. z krásné dovolené jsme s manželem vrátili v pořádku. Ostrov Scopelos je nádherný, ubytování i stravování bylo výborné. Opravdu se nám moc líbilo. Delegátka je velmi ochotná a milá. Jsem ráda, že jsme si dovolenou u Greece Tours vybrali. S pozdravem Renáta H.

Dimamiel Malia inn

14.09.20
Dobrý den, paní Kurincová, v Řecku - na Krétě - se mi velice líbilo, pláže byly poloprázdné, moře čisté a teplé tak akorát. Všechno klaplo na jedničku. Moc Vám děkuji za ochotu při přípravě cesty. Se srdečným pozdravem

Marcela M., spokojená zákaznice

La Riviera Barbati

08.09.20
Přeji hezký den a ráda bych Vám tímto moc poděkovala za zprostředkování krásné dovolené strávené na Korfu. Paní Kurincové za dobrý tip i hladké vyřízení našeho zájezdu téměř na poslední chvíli, paní Smetanové za inspiraci z jejích knih, které nás nejen dobře nasměrovaly, ale leckdy i pobavily. Letovisko Barbati přesně splnilo naše požadavky: bylo klidné a zároveň poskytlo veškeré potřebné zázemí. Měli jsme možnost procestovat celý ostrov - od kouzelné Kerkyry, paláce Achilleion i Mon Repos, jižní části (Lefkimmi, Kavos, písečné pláže...), Palaiocastritse, vnitrozemí (vesničky i Pantokrator) až po severní část (pláže, návštěva "olivové" paní Evy:)... Prostě nádhera, "dobili jsme baterky" a budeme mít dlouho na co vzpomínat. I když nejsme zvyklí se často vracet na stejná místa, zde - pokud to okolnosti dovolí - asi učiníme výjímku :). Přejeme Vám oběma hodně štěstí a pohody v osobním i pracovním životě a ještě jednou moc děkujeme! Jana a Petr K. , Pardubice

The Royal Blue Resort

26.08.19
Vážená paní Sedláková, chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou dovolenou. Nemělo to chybu!!! Ať už ubytování, nebo služby (všichni měli zájem o náš konfort) včetně nádherného prostředí v resortu s krásnou promenádou, tichem a soukromím. O to víc byla příjemnější milá společnost ostatních hostů v kouzelné terasovité jídelně s všudypřítomným výhledem na moře. Kréta je nádherné místo a Vaše nabídka to celé jen umocnila. Děkujeme Vám moc. Vyzdvihuji veškerý personál a vedení hotelu! Jestli jim můžete poslat zpětnou vazbu, budu ráda. Zdraví Vás Renata Š.

Dimamiel Malia Inn

05.08.19
Dobrý den všem v CK, i když jsme již odeslali vyplněný dotazník, ve kterém vyjadřujeme naši spokojenost s dovolenou na Krétě, rádi bychom poděkovali ještě touto "osobnější" cestou za krásné chvíle, které jsme díky vaší CK mohli letos prožít na tomhle úžasném místě! Děkujeme především za nadstandardní ubytování s perfektními službami v místě, za což patří velký dík hlavně majitelům včetně jejich poskytovaných služeb v blízkém obchůdku. A v neposlední řadě moc děkujeme i delegátce Hance za její ochotu, vstřícnost, ale i profesionální i milý přístup, ze kterého se nedalo nepoznat, že má tohle místo moc ráda. Krásná příroda, kouzelná místa, bohatá historie, kultura, a hlavně milí lidé - to je Kréta, kterou jsme díky vám a vaší CK měli možnost na letošní dovolené poznat. Děkujeme všem, kteří se podílí na bezproblémovém chodu CK tady v Praze, bez kterých bychom nic z toho výše uvedeného nemohli prožít. V kombinaci s krétským sluncem, teplým a čistým mořem, výborným jídlem to prostě nemělo chybu! Ještě jednou díky, přejeme úspěšný a klidný zbytek této sezóny a těšíme se na tu další :-) H_____i

Mediterranean Beach Zakynthos

24.07.19
Dobrý den, velice děkujeme za organizaci dovolené na Zakynthosu. Vše bylo skvělé! Jak z vaší strany tak i ze strany hotelu. V budoucnu určitě využijeme vašich služeb. Mějte krásné dny. Jana M s rodinou

Grand Leoniki Residence

14.07.19
Hezky večer přeji, moc vám dekuji za vše. Delegátka super, ostatní také. Pomohla jste nám prožít fantasticky týden na Krétě.

Dekuji

Ivo M.

Afitis - Chalkidiki

10.07.19
Dobrý den, paní Sedláková, ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby. Naše cesta a celá dovolená proběhly hladce a byli jsme moc spokojeni. Asistenční služby fungovaly, díky nim jsme měli i přednostní odbavení a dobrá místa v letadle. Hotel Afitis je moc příjemný a pro nás byl ideální. Zatímco ve střední Evropě jste se pařili ve vedrech, na Chalkidiki bylo max. 31 stupňů, a to jen asi dva dny, jinak příjemných 27-28, což je u moře tak akorát. Ještě jednou děkuji a pozdravujte všechny v Greece Tours. Helena D.

Minos Beach Art

21.06.19
Dobrý den paní Krátká, jen v letu vás chci pozdravit po návratu z Kréty, bylo to opět skvělé, v hotelu Minos Art Beach nám dali pokoj 86, jak jsme chtěli, byli vůbec ve všem úžasní, moc děkujeme za zařízení a za rok se zase budeme těšit!!!! Z.Š.

Daios Cove Luxury Resort

20.06.19
Naprostá spokojenost se vším, úžasná a velice ochotná delegátka v místě. ES

Olympion Melathron

18.06.19
Vámi nabídnutý pobyt v hotelu Olympion Melathron v Platamonas byl velmi příjemný a plně nás během dovolené v termínu 2.-9.6.2019 uspokojil.Servis paní delegátky byl vynikající. Spokojenost jsme vyjádřili i prostřednictvím e-mailu i managementu hotelu.Děkujeme.Petr a Vladimíra K.

Stelios - Nei Pori

18.06.19
Dobrý den paní Krátká, 15 dní v Nei Pori uteklo bohužel jako voda a já bych Vám ráda poděkovala za zajištění této super dovolené. Bylo tam úžasně, letovisko malé, ale klidné a příjemné, bydlení ve Steliosu nemělo chybu a každému mohu jen doporučit. Pokoj č. 11 ve 2.patře mi naprosto vyhovoval, čisto, všechno fungovalo, dostatek nádobí k dispozici, z balkonu krásný výhled na východ slunce. Domácí i paní uklízečka ochotní, drobné nedostatky ihned napraveny, průběžně se starali zda je vše v pořádku, nebylo na co si stěžovat. Paní delegátka Marie Pekarovičová byla milá, zařídila co bylo třeba, chválím. Ještě jednou děkuji a ráda se tam v budoucnu vrátím. Jaroslava S.

Kréta Club Marine

25.11.18
Perfektní hotel pro rodiny s dětmi, výborná strava, milý servis a zábavný aquapark Zdeněk G

Kréta - Golden Beach

05.11.18
Dobrý den, paní Krátká, Chtěla bych Vám s Ondrou opožděně (ale přece) poděkovat za skvělý přístup při chystání svatby, vše běželo, jak mělo. Na místě byla skvělá domluva s paní delegátkou, která nám ve všem vyšla vstříc. Vzhledem k tomu, že jsme neměli možnost moc věci na místě ovlivnit, byli jsme skvěle překvapeni, jak všechno klapalo. Dovolenou jsme si s Ondrou moc užili, i všichni kamarádi byli nadšení. Doufám, že se k Vám dostaly nějaké fotky od p. delegátky.

Mějte se krásně a přeji mnoho úspěchů.

Anna Hájková

P.S. Je možné, že se na Vás obrátí i někdo další ohledně svatby v Řecku, mělo to úspěch :)

Dimamiel - Malia Kréta

17.09.18
Dobrý den, chci Vám velice poděkovat za nádhernou dovolenou na Krétě v letovisku Malia v hotelu Villa Ria (Dimamiel Malia Inn). Vše bylo perfektní, bez sebemenší chybičky (rekreaci jsme objednali přes Invii). Obzvlášť bych chtěla poděkovat za služby delegátky paní Hany Míglové, která se o nás dokonale pečovala, jen během našeho krátkého týdenního pobytu náš hotel navštívila dvakrát, vždy přijela v přesně avizovaný čas, zajímala se, jak se nám líbí a jestli nemáme nějaký problém či otázky. Na letišti při odletu dokonce zajišťovala, abychom nemuseli dlouho čekat u přeplněné přepážky - domluvila nám odbavení u vedlejších prázdných přepážek, doporučila kudy dále pokračovat, abychom nemuseli čekat ani při osobních prohlídkách. S tak úžasnou a skvělou delegátkou jsem se ještě nikdy u žádné jiné CK nesetkala. Za její laskavost a služby jsem jí děkovala před odletem, ale chtěla bych jí poděkovat ještě jednou a to Vašim prostřednictvím. Ještě jednou Vám mockrát děkuji a velice ráda pro příští dovolenou budu volit Vaši kancelář.

S pozdravem Monika V

Grecotel Rhodos Royal

16.08.18
Dobry den, pani Kurincova, jen jsem chtela Vam i Vasim kolegum dat zpetnou vazbu ohledne dovolene - vse bylo perfektni, transfer taxikem bez problemu, hotel krasny s vysokou urovni sluzeb. Urcite si Vasi kancelar vybereme opet pristi rok. Slecna delagatka nas kontaktovala pres sms s dotazem, jestli nam nemuze byt napomocna, zjistila informace ohledne check-outu... vse klaplo. Rovnez jsme dostaly krasny zrekonstruovany pokoj - mely jsme pak i moznost srovnani a urcite to byl jeden z tech lepsich pokoju - a to se nam stalo snad poprve, ze Cesi nedostali nejhorsi pokoje. S pozdravem

Alice B.

Hotel Grecotel Creta Palace

26.07.18
Dobry den Jani, volala bych, ale jsem indisponovana, lezim s anginou. Tak alespon touto cestou mi dovolte podekovat za skvelou organizaci nasi dovolene! Vse bylo z meho pohledu super a libilo se i manzelovi😀👍! Preji Vam pokud mozno klidnou sezonu a krasne leto! Uz ted se tesime na dalsi dovolenou!!!! S pozdravem

Ivet R s rodinou

Nei Pori - Stelios

26.07.18
Dobrý den , chtěla jsem ještě jedenou poděkovat za krásnou dovolenou , moc se nám tam líbilo a speciálně pochválit delegátku, Už jsem se nacestovala dost, ale tak milou, ochotnou, vstřícnou a profesionální delegátku nepamatuji!!! Už jenom to, že nechává mobil kdykoli !!! to mi přijde opravdu rizikové, protože ne každý je ohleduplný atd , dcery potřebovaly pro děti a tak různé drobnosti, vždy ochotná a vstřícná, opravdu mimořádně milá. Nevím, komu mám tu pochvalu adresovat , aby se to odrazilo v ocenění paní delegátky Pekarovičové jak verbálním, tak ev finančním, prosím, mohu li Vás obtěžovat, přepošlete to na příslušné místo.. Děkuji a zdravím J

PS. ještě v září plánuji moře s kamarádkou, tak se stavíme, jestli budete mít volno.

Letovisko Nei Pori - Maria

23.07.18
Vážená paní Sedláková, chci Vám poděkovat za naši dovolenou. Vybraly jsme to skvěle, díky Vám. Delegátka byla úžasná, prosím o nějaké ocenění. Hotel vynikající, oba fakultativní výlety byly nádherné, skvěle připravené, dozvěděly jsme se spoustu informací. Mirka i Lukáš byli výborní. Tuto dovolenou řadím mezi své top zážitky. Ještě jednou děkuji, z této dovolené budu dlouho čerpat. Vaše cestoví kancelář je opravdu zárukou kvality. Se srdečným pozdravem Vaše nadšená klientka

Běla P.

Olympská r. - Maria

22.07.18
Maximální spokojenost, není absolutně co vytknout. Ráda bych stejný pobyt absolvovala s maminkou příští rok od 8. do 22. července a moc bychom si přály opět pokoj č. 5 :-)

Ilona P.

Grecotel Creta Palace

13.07.18
Dobrý den, Chtěl bych vaší společnosti moc poděkovat za naší dovolenou, vše bylo na jedničku včetně paní delegátky. Již jsem vaší společnost doporučil svým známým a obchodním partnerům. Děkuji Jaroslav Š.

Apartmánový dům Maria v Nei Pori

10.07.18
Byli jsme v Nei Pori tři týdny s vnukem se zdravotními problémy. Celý pobyt se velmi vydařil a to i díky delegátce paní Marii Pekarovičové, která je opravdu skvělá. Moc děkujeme za vstřícnost a to i personálu v restauraci Dionýsos, kam jsme chodili na výborná jídla. Máme v plánu si pobyt příští rok zopakovat.

Stanislava B.

Apart. Maria- Nei Pori

05.07.18
Dobrý den paní Kurincová, rádi bychom Vám poděkovali za zařízení příjemné dovolené. Ikdyž počasí ze začátku nebylo nic moc, i tak jsme si to užili. A doobjednané služby jako parkovaní na letišti i seating v letadle byly na jedničku, bez sebemenšího problému. Děkujeme také za ochotu, se kterou jste se pokoušela zařídit, abychom mohli zůstat v Nei Pori déle. S pozdravem
Michaela Ch.

Porto Galini Seaside Resort and Spa

29.06.18
Jedna z nejkrásnějších dovolených ! Děkuji paní Janě Kurincové, která nám tento hotel doporučila !!! Ubytování skvělé, krásný hotel ! jídlo výtečné, velký výběr, obsluha profesionální. Neměli jsme zaplacené večeře, ale pak jsme zjistili, že v hotelu je to levnější než v taverně, kde chtěli za rybu 40-60 EUR ! V hotelu jsme platili za celou večeři 22,- € za osobu a výběr je luxusní ! U hotelu je soukromá pláž s lehátky, 3 bazény, osušky i lehátka zdarma. Zapůjčili jsme si auto a objeli celý ostrov. Bylo to úžasné. Lidé byli ochotní a milí. Prostě super ! Děkuji tedy CK Greece Tours, příště s vámi pojedeme rádi znovu

Radka H.

Hotel Daios - Kréta

25.06.18
Dobrý den, minulou nedeli jsme se vratili z tydenni dovolené na Krétě a byli ubytovani v Daios Cove resortu. Chtěla bych vam touto cestou podekovat za super dovolenou. Vse fungovalo skvele,pocinaje cestou, transfery i pani Hankou - delegatkou. Nejvic jsme ovsem byli nadseni z hotelu, ktery byl naprosto uzasny. Nadherne misto, hotel, more, pokoje, personal velmi profesionalni a kuchyne fantasticka. Poprve se nam stalo, ze v hotelu varili lip, nez venku v tavernach... Jeden den jsme zvladli zajet i na Santorini, kam se chcem jeste nekdy znovu podivat. Takze urcite pristi rok vyuzijeme vasi cestovni kancelare znovu, protoze hotely, ktere nabizite jsou naprosto skvele. Dekujeme za krasnou dovolenou

Leona a David

Stelios a Maria Nei Pori

20.06.18
Kláro dobrý den Bylo to fantastické !!!! Všichni do jednoho byli spokojení. Maria úžasná žena 😉 nic nebyl problém. Myslím,že se na vás někdo obrátí za dva roky, protože se tam budou chtít vrátit. Děkuji za vše - ochotu, trpělivost,cenu☺ Mějte se krásně
Jana R.

Maria letovisko Nei Pori

07.09.17
Chtěly bychom poděkovat Vaší CK za bezchybnou dovolenou v této destinaci a na tomto místě s bezvadnou delegátkou paní Márií Pekarovičovou. Je moc milá, svědomitá, ochotná a pečující. Neztraťte ji. A dárkový voucher do taverny, který jsme od Vás obdržely, byl také příjemným překvapením. Přejeme Vaší CK mnoho úspěchů a mnoho sil do dalších sezon. Budeme se zase těšit na dovolenou s Vámi. S pozdravem Renata a Jana K.

Stelios - Ol. riviéra

05.09.17
Vše bylo naprosto úžasné, jídlo (HB) v rest. Dionysos vynikající. I služby delegátky nad očekávání. Velmi děkujeme za nádhernou dovolenou.

Žídkovi

Stelios Olympská riviéra

03.09.17
Nádherná dovolená, jídlo v tavernách vynikající, pláž s obsluhou skvělá. Vyhovovalo nám to více, než když jsme byli v hotelu, který bývá většinou v pustině, stále se tam jí a večer animační programy. Tady jsme nebyli vázaní časem, procházeli jsme se po městečku, krásný výhled na hory. Skvělá delegátka paní Pekarovičová každému se vším ochotně poradila. Byli jsme velmi spokojení.

Drvotovi

Alexander studios

30.08.17
Poděkování paní Veronice Pavloudi za obětavou pomoc při sehnání léků, které jsem ztratila při cestě na dovolenou. Osobně se angažovala při zjišťování možností, jak je obstarat a velmi mi tím pomohla.

Ludmila Barfusová

White Palace Grecotel Luxury Resort

28.08.17
Mila, nejmilejsi, proste skvela pani Panatsi, zdravime Vas vsichni z Krety a moc a moc Vam dekujeme za uzasnou dovolenou !!!! Od vystoupeni z letadla, mile a starostlive pani delegatky, pres pana taxikare, ktery nam celou cestu pysne a krasne vypravel o Krete, az po uzasny personal v hotelu, uplne luxusni pokoj, bozske jidlo ....proste jednim slovem super super a jeste jednou super !!!!! Ja, ktera jsem pres 60 let povazovana rodinou i znamymi za ukecanou zenskou, jsem vcera uzasem ztratila na asi dve hodiny rec !!! Kdyz jsem to psala moji mamince, kterou musime pravidelne informovat, ze jsme v poradku 🙂 , tak rekla, ze neuveri, dokud ji to zbytek rodiny pry nenahraje 😂😂😂 .....Moc a moc dekujeme a zdravime !!!! Jezci

Michelangelo Resort and Spa

25.08.17
Dobrý den, paní Sedláková, včera jsme se vrátili z Kosu. Dovolená to byla skvělá a hotel mimořádně pěkný. Děkujeme. S pozdravem, Kratochvílovi

Ionian Eye

08.08.17
Dobrý den, pokud jste v práci (což je i není dobře zároveň): vrátili jsme se včera v noci z Korfu. Bylo to tam moc hezké a příjemné a Češka (a zase nevím jméno!) v recepci byla velmi akční a vše, co jsme potřebovali (auto, rady apod.) ochotně a k naší spokojenosti zařídila. – Takže mockrát děkujeme za Vaši péči a tuten tip. Bylo to fajn. A když všechno dobře půjde, tak za „pár“ (vlastně je to plus minus spíš veletucet) dní nashledanou stran příštího roku. Tfuj přes rameno, a třikrát se točím doleva.
Kupka a Součková

Afitis Boutique Hotel

07.08.17
Dobré ráno paní Kurincová,
včera jsme se s dcerou vrátily z dovolené v Řecku. Byla to jedna z našich nejkrásnějších dovolených u moře. Nádherné čisté modré moře, pokojík s výhledem na moře, skvělá krmě a úžasně milí lidé v hotelu - od plážového servisu přes číšníky... vesnička nad hotelem byla také krásná. Zkrátka samé superlativy. Chtěla bych Vám proto poděkovat za pomoc při výběru dovolené a její zajištění. Opavdu veliké díky! Přeji Vám pohodové dny a vše jen dobré.
A. Koktová

Alexander Studios and Suites

01.08.17
Dobrý den!
V sobotu jsem se vrátil z Rhodosu. Chci touto cestou poděkovat za zprostředkování báječné dovolené. Ubytování v Alexaderu bylo velice příjemné. "Čtvrť studií", kde se nachází je velice klidná a působí harmonicky. A jelikož je poměrně vzdálen od "zahrad nikoho", asi proto nebylo komárů. Celý pobyt neměl chybu. Jedinou skvrnkou byly dozvuky zemětřesení. Pocity byly velice nepříjemné a nepopsatelné. Naštěstí šlo jen o dozvuky, takže zážitek navíc. Pokud si tuto lokalitu zachováte pro příští rok, rád si pobyt zopakuji. Ať se daří a přeji mnoho spokojených klientů.
Jarek Kučera

Aquagrand - Lindos

01.08.17
Vše bylo perfektní, oceňuji přístup k zákazníkům a vyřízení všech požadavků včas (nic není problém)

Slavíková

Olympská rivera - dům Maria

25.07.17
Byla to hezká dovolená, pěkné místo, pokoj s krásným výhledem . Děkujeme

R. Motyčková

Dům Maria - Olympská riviéra

23.07.17
Děkuji "děvčatům" v prodejně, že přes určité potíže vyhověla mému přání, abych byla ubytovaná v 1. patře. Při jednání jsou velmi příjemná, slušná a nevyvede je z míry ani nepříjemný klient. Ve vaší CK jsem se setkala vždy s ochotou a vstřícností.

Jiřina Hodrová

Grecotel Eva Palace

16.07.17
Měl jsem koupený Panoramic guestroom. Tento pokoj byl hodně low end. Pro tři s přistýlkou trochu noční můra. Ale sami zavolali do 5 minut po uvedení na pokoj, že nám druhý den nabídnou upgrade, tak jsme ani nevybalovali. Druhý den po obědě nás přesunuli na pokoj Deluxe Suite a to bylo naprosto fantastické. Další pozitivní šok přišel poslední den. Prosil jsem o late checkout vzhledem k transferu z hotelu ve 21:00. Nejen že nám nechali pokoj do 18:00, ale ještě za to vůbec nic nechtěli zaplatit. To se mi ještě nestalo. Servis v hotelu skvělý, restaurace a bary rovněž. Vzhledem k výše uvedenému opravdu krásná dovolená, děkujeme. Transfer z letiště na hotel limuzínou Mercedes-Benz S-Class byl pověstnou třešinkou na dortu :-)

Robert Novák

Faliraki Alexander studios

14.07.17
Špatná komunikace s delegátkou, jinak pobyt byl úžasný bez připomínek a rozhodně bych doporučila všem. Pokoje čisté, lidé milí, prostě super.

Lucie Klemanová

Hotel Daios Cove - Kréta

13.07.17
Nádherná dovolená. Tým Greece Tours - opět při mém dalším třetím výběru dovolené ocenuji vysokou profesionalitu , chtěla bych velmi poděkovat zejm. paní Kurincové ,paní Sedlákové , paní Panatsi za skvělý výběr a doporučení destinace, za velice příjemnou a vstřícnou komunikaci, trpělivost. Ubytování - tento resort poskytuje dokonalé zázemí - úžasnou relaxaci, jedinečná architektura resortu, dokonalá v detailech, často i velmi překvapivých,čistota, perfektní služby, výborná poloha s nádhernou písčitou pláží Stravování - výborné - rozmanitost, kvalita ,kvantita Chtěla bych tímto poděkovat i paní delegátce , za její pomoc při odletu Leteckou dopravu jsem označila 2, ale byla jsem spokojená Zatím nekrásnější dovolená , absolutně ve všem Děkuji, velmi děkuji

E.Arnoldová

Karpathos

10.07.17
Dobrý den, zasílám pozdrav celému kolektivu kanceláře Greece Tours a děkuji za pomoc paní Daně a zejména paní Kláře,kterou jsem mořil asi nejvíce. Spolupráce s Vaší pobočkou Greece Tours jest vždy příjemná a u mne vždy na prvním místě,hledám-li pomoc v oblasti cestování. Přijměte,prosím,mou omluvu neb nyní v červenci Vašich služeb nevyužiji,avšak nepochybně tak učiním v budoucnu. Příjemné pondělní odpoledne přeje z Goteborgu Váš vždy spokojený zákazník

Miroslav Čihák

Atlantica Aegean Blue

20.06.17
Velmi oceňuji odvoz vozidlem TAXI z letiště do hotelu a opačně - rychlé, komfortní. Příští rok s Vámi pojedeme zase. Moc děkuji za sebe i za svoji rodinu za nádhernou dovolenou.

Zdeněk Grünwald

Olympská riviéra - Stelios

15.06.17
Vše bylo super a hlavně paní delegátka Maria, která je velmi ochotná a zkušená profesionalka na spravném mistě.

Hlušičková

Grecotel Creta Palace

18.10.16
Dobrý den paní Kurincová, už je to asi 14 dní, co jsme se vrátily z Řecka, chci Vám poděkovat, hotel Grecotel Creta Palace byl dobrý, ubytování podle našich požadavků, jídlo velmi dobré. Delegátka Hanka jako obvykle vynikající. Takže samá chvála, jen byly velké vlny po většinu pobytu, ale to se nedá naplánovat... Pro příští rok se pokusím vybrat včas nějaký malý hotel a možná o něco dřívější termín..... Mějte se hezky a ještě jednou děkujeme,

Blanka Dybová

Cape Sounion

14.10.16
Dobrý den paní Sedláková, včera jsme se s dcerou a klukama vrátili z dovolené a chci Vám poděkovat za vstřícnost při zajišťování. Služby v hotelu neměly chybu, počasí super, děti měly i oběd a svačinku, jedinou chybičkou bylo pár schodů k bungalovu s kočárem. Ale to byla maličkost. Užili jsme si a bylo to moc prima. Možná někdy příště na shledanou.

J. Sklepníková

Villa Ria - Malia

07.10.16
Milá Kláro, moc Vás zdravím.Chceme moc poděkovat, prožili jsme nádherný týden na Krétě - Villa Ria skvělá, byli jsme moc spokojeni :-) Ještě jednou děkujeme a zdravíme

Retkovi

Karpathos - Alimounda Mare

14.09.16
Dobry den, mila pani Panatsi, chceme Vam podekovat za další naprosto uzasnou dovolenou na nádherném Karpathosu, veskere sluzby byly bez jedine chybicky, proste dovolena jak ma byt ! Od zacatku az do konce:-) … A uz ted vybírám dovolenou na pristi rok, samozrejme, ze zase s Vami … mam uz svého horkeho favorita na Krete a budu netrpelive očekávat az se objevi v nabidce na pristi rok ! Ještě jednou moc dekujeme za super dovolenou !

Sarka Jezkova

Kréta - Cretan Malia Park

26.08.16
Dobrý den, paní Panatsi,

měla jste pravdu, hotel byl opravdu velmi příjemný. Útulný, členitý, kousek na pláž a hodně zeleně - tak, jak jsem si to představovala na ten "relax s knížkou".

Děkujeme, s pozdravem, Dagmar Klugarová

Maria a Stelios

22.08.16
Moc děkujeme za služby naší milé delegátce. Slečna Maria Pekarovičová je naprosto úžasná. Má profesionální, a zároveň lidský přístup ke svým klientům. Doposud jsme nepotkali ( za 18 let zahraničních dovolených) tak skvělého člověka, který je na svém místě. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

S pozdravem Martina, Josef, Marťa a Michal Burianovi

Kréta Daios Cove

17.08.16
Dobrý den,

chtěla bych vám poděkovat za perfektní organizaci naší dovolené, cestujeme často a ne vždy vše vyjde podle našich představ. O to víc oceňuji vaši práci, počínaje transferem z letiště, krásnými pokoji a profesionálním, ale zároveň osobním jednáním vaší delegátky Hany Míglové. Dovolenou jsme si vzhledem k naprosto bezchybnému průběhu stoprocentně užili a na řecké ostrovy jenom s vámi :-))

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho takových spokojených klientů !!

S pozdravem Monika Stopková

Maria - Nei Pori

16.08.16
Zdravíme p. Kurincová z jižních Čech. Dovolená se vydařila, jsme moc spokojeni s Vašimi službami a chceme ještě jednou poděkovat za všechno. Chtěla bych poprosit až budete plánovat sezonu 2017, dejte, prosím opět "echo", rádi bychom využili osvědčené.

Mějte se moc hezky, R. Křivková

Zakynthos- hotel Castelli

30.06.16
Děkuji Vám mnohokrát za zprostředkování naší dovolené v Řecku. Výborné byly informace a pomoc poskytnutá jmenovitě slečnou Klárou Sedlákovou, která nám pomohla vybrat místo pobytu a vše bezvadně zařídila. Další osobou, kterou je třeba velmi dobře ohodnotit je slečna Zuzana Lužná-delegátka. Byla neskutečně příjemná, milá, komunikativní, obětavá a organizačně též velice zdatná. Přejeme Vám všem úspěšné léto, plné spokojených zákazníků.
Petra Korbasová

Villa Ria - Kréta

16.06.16
Mila Klaro, Uz jsem zase v Londyne a moc lituji ze se mi nepodarilo zaskocit do vasi kancelare abych vam osobne podekovala za uz druhou hezkou dovolenou. More je na Krete myslim nejlepsi co jsem kdy videla - krasna cista voda a ve vedru, ktere tam je to je moc prijemne si do ni skocit. Primo na plazi jsou lehatka, ktera si dva lide zakoupi za EURO 5 a protoze jsem byla sama tak za EURO 3. Je tam kavarnicka, kde si muzete koupit kafe ci hranolky a jina jidla. Nase delegatka Hana mi byla velice sympaticka a dobre se o mne postarala. Vysvetlila mi jak se dostanu autobusem na vylet kam jsem se chtela vydat. Bazen u vily je nadherny a cisty a kdyz se po navsteve pani uklizecky rozbily dvere mezi pokojem a koupelnou tak mi je okamzite opravili. Jela jsem na vylet, ktery mi pani Hana zaridila s jinou firmou na Spina Longu. Mam o tom knizku, kterou si ted s daleko vetsim zajmem prectu - byvala to kolonie malomocnych - strasne smutne ale take zajimave. Muj osobni vylet na Knossos byl take zajimavy ale protoze se spise zajimam o umeni nez o archeologicke vykopavky, doporucila bych to historikum i kdyz to bylo take velice zajimave. Vykopavky odvezli do muzea kam lze priplatit vstp spolecne s Knossosem na EURO 1 - doporucuji to. Treba se tam take vydate. Je tam velike vedro a tak myslim ze to obdobi co jsem tam byla bylo vyborne a take tam nebylo jeste tolik lidi u more jako v sezone. Posilam vam i vasim sympatickym kolegynim v Greece Tours mnoho srdecnych pozdravu a vam osobne uprimne dekuji za vasi pomoc.
Vse nejlepsi !!!! srdecne Eva Hollis

Santorini-Reflexions Sea

18.09.15
Dobrý den, včera jsem se vrátila z dovolené na Santorini - Kamari - hotel Reflection sea. Chtěla bych Vám velmi poděkovat za Váš přístup k výběru dovolené a za to, že jste mi skutečně doporučila skvělé místo. Byla jsem nadšená krásou celého ostrova, projela jsem jej skoro celý, ale ještě by bylo stále co objevovat. Kamari je krásné středisko, super taverny, skvělé jídlo, hotel čistý, personál úžasně milý a příjemný, snídaně bezvadná (kvalita, množství, výběr včetně ovoce). Delegát David taktéž na 1. Jediná vada na kráse byla ta, že těch 12 dnů uteklo příliš rychle :-) Jak mi říkali místní a měli pravdu - mé srdce zůstalo na Santorini. Ještě 1x Vám děkuji za Váš milý přístup a příští rok si bez váhání určitě vyberu dovolenou ve Vaší cestovní kanceláři.
S pozdravem
Květoslava Matlachová

Kréta - Villa Ria

15.09.15
Děkuji za nádhernou dovolenou na Krétě v Malii ve vile Ria je tam nádherně, ubytování pěkné čisté. Delegátka je přijemná a ve všem dokáže poradit.
Fruhauf Tomáš

Ikaros Beach

11.09.15
Dobrý večer, odeslal jsem právě dotazník k letošní dovolené. Chtěl bych touto cestou poděkovat také přímo Vám za doporučení místa (Ikaros Beach Resort) - byli jsme maximálně spokojeni. Velký dík patří také za péči, s kterou jste se o nás starala - jako v bavlnce ;) Mějte se krásně a věřím, že se příští rok přinejmenším pozdravíme po e-mailu ;)
Petr Burian
PS: Kolega Jiří Mareš také pozdravuje - i oni byli spokojeni na výbornou ;)

Cretan Malia Park

09.09.15
Dobrý den. Chceme Vás moc pozdravit z pobytu v Cretan Malia Park. Máme se úžasně, nádherné počasí jen podtrhuje vše, co k pěkné a pohodové dovolené patří.
S pozdravem Hrdých a Fuksovi :-)

Hotel Golden Sun

09.09.15
Dobrý den paní Kurincová, v neděli jsme se vrátili z dovolené v Řecku a opět Vám osobně i CK GT musíme poděkovat za zajištění zájezdu. Vše od objednání až po pobyt proběhlo k naší plné spokojenosti (jak jinak u CK GT) včetně přímo exkluzivního počasí, letu a služeb hotelu. Byli jsme velmi spokojeni.
Děkujeme a srdečně zdravíme.
Jiří a Jitka Plavcovi

Reflexions Sea

31.08.15
Dobrý den paní Kurincová tak nám bohužel dovolená už skončila. Ale zase můžeme přemýšlet o další... Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti a ubytování bylo moc pěkné. Personál nám vyšel maximálně vstříc. Takže jsme si pobyt opravdu užili a výročí jsme si náležitě vychutnali. Ještě jednou Vám chceme poděkovat.
S pozdravem a přáním příjemného odpoledne Vladimír a Jovanka Kopeckých

Studio Meropi - Rhodos

24.08.15
Dobrý den! Děkuji za přání. Současně chci poděkovat za zajištění báječné dovolené na Rhodosu. Pobyt na mém oblíbeném místě neměl chybu. Budu-li příští rok živ a zdráv - ozvu se. Ať se daří
Jaromír Kučera spokojený klient

Hotel Helona - Kos

13.08.15
delegátka na ostrově Kos je skvělá, o všem podstatném nás přesně informovala, měla zájem o to jak se nám v hotelu a na ostrově líbí..... a líbilo se mi, že i o samotném životě ,historii a ostrově pěkně mluvila. děkujeme letecká doprava byla také na jedničku co se týče pilotů, ale to absolutně ubohé občerstvení nealko nápoj+ bageta(ta byla zřejmě z umělé hmoty),nevadilo by nám platit za kávu v letadle, ale ať je to proboha Káva a né horká voda s "nějakým práškem", to v 21.století je otřesné, to ať nedávají vůbec nic.Občerstvení v letadle bylo jediné velké zklamání....je to neúcta k pasažérům od letecké společnosti. hotel Helona na ostrově Kos je nádherný, byli jsme opravdu příjemně překvapeni vlastně ze všeho- služby,místo,pláž i samotný ostrov...za vše ještě jednou vaší cestovní kanceláři moc děkujeme
Novákovi, Praha

Reflexion Sea

06.08.15
Dobrý den paní Panatsi, dovolená utekla jako voda a už jsem opět v Praze :-) rád bych vám ještě jednou poděkoval, Santorini bylo jako obvykle krásné a slíbený pohled jsem poslal, tak doufám že dorazí během pobytu jsem řešil zdravotní komplikace, kde mi byl velice nápomocen delegát pan David Schmied je to člověk na pravém místě, velmi ochotný, příjemný a co slíbí, to splní :-) poděkování patří i jemu přeji hezký den a zdravím vás
Jarolímek

Savvas

06.08.15
Dobrý den, v pondělí jsme se vrátili z dovolené přes vaši CK - RHODOS - studia SAVVAS. Ubytování je velmi hezké! Dovolená se nám super líbila, byli jsme velmi spokojení! Autem jsme objeli komplet celý ostrov a můžeme jen doporučit! Ještě jednou moc děkujeme a přejeme vám hodně spokojených klientů!
Jitka Puková

Alimounda Mare

04.08.15
Vazena a mila nase pani Panatsi, moc a moc Vas zdravime z Karpathosu.... vsechno je super na jednicku, pokoj krasny s uzasnym vyhledem na more i Pigadii, navic jsme ho dostali ihned v 8:00 po prijezdu. Proste dovolena jak ma byt, dovolena kterou umite nejlepe ze vsech !!!! Jeste jednou Vam dekujeme a vecer pri sklenicce neceho dobreho v hotelovem baru uz premzslime, kam zase s Vami pristi rok :))) Krasne slunecne morske pozdravy z nadherneho Karpathosu pro Vas
Rodinka Jezku :)

Nei Pori

26.07.15
Díky za zařízení dovolené v Nei Pori,vše klapalo jako hodinky,včetně rezervace studia.Ještě jednou díky a přeji pěkný den.Pokud jste nebyla ještě na dovolené přeji Vám tu nejhezčí plnou pohody.
S pozdravem Petr Porkert

Rodos - Epsilon

23.07.15
Dobrý den, myslím, že mohou mluvit za všechny zúčastněné že to bylo naprosto výborné i ubytování i servis. Každopádně se ještě stavím osobně v kanceláři a podám více informací.
S pozdravem Martin Fassmann

Kréta

15.07.15
Dobrý večer, chtěli bychom s manželem Vám, paní Hance, paní Martině a všem ostatním spolupracovníkům, kteří vyřizovali a domluvili naši svatbu na Krétě moc a moc poděkovat. Byl to užasný den, na který budeme pořád vzpomínat. Všechno proběhlo v pořádku a doklady jsme vyřidili hned po obřade, tak jsme se potom plně mohli věnovat oslavám. Byli jsme i moc spokojeni s hotelem Vlachakis. Malý klidný hotel s velmi přijemnými a milimý majiteli. Nikdy nebyl žádný problém. Všechono bylo baječné. Na Krétě jsme byli poprvé a určitě ne naposledy. Je to užasný ostrov. Už ted se těšíme na další navštěvu. A ještě jednou speciální poděkování paní Hance, která nám dělala svědka a paní Martině, která nám dělala průvodce našeho posledního výletu.
S pozdravem Tzanka a Petr Hřebíkovi.

Aldemar Knossos Royal

14.07.15
Dobrý den paní Sedláková, chci vám moc poděkovat za skvělou spolupráci při organizaci naší dovolené na Krétě. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou. Ubytování krásné, služby úžasné, dokonce i soukromý bazén pro asi 20 pokojů, ten jsme si opravdu užili. Paní delegátka moc příjemná a ochotná, všechno, co jsme potřebovali nám zařídila. Prostě dovolená neměla chybu a my bychom se tam chtěli určitě ještě vrátit. V tom případě si dovolíme obrátit se znovu na Vás. Přeji vám krásné léto a ještě jednou děkuji.
Iva Šourková

Rodos - studia Meropi

04.07.15
Dobrý den, paní Hašková, jsem už týden po návratu z dovolené na Rhodosu a chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za pomoc při komplikacích s dopravou na letiště. Ale nakonec vše dobře dopadlo a my si užili krásnou dovolenou. Díky
Ilona Plichtová

Stelios - Nei Pori

04.07.15
Dobre rano vam vsem at Greece Tours v Praze. Dekuji vam za organizaci meho vyletu do Recka. Nei Pori je prijemne letovisko a nase reprezentantka Maria Pekarovicova se o nas vzorne starala.
Se srdecnym pozdravem z velice horkeho Londyna Eva Hollisova Je tu vetsi horko, nez v Recku!

Studia Stelios

02.07.15
Dobrý den, děkuji za informace jsme velmi mile překvapeni. Rovněž s paní Radkou Haškovou bylo vše perfektní, jeden mail s nabídkou a hned přímá koupě vyřízeno během pár minut. Určitě doporučím. pěkný den
M. Cejnar

Michelangelo Resort

16.06.15
Dobrý den, paní Kurincová, tak se mladí vrátili z líbánek...a byli opravdu nadšeni:-) Vše bylo výborné, trochu vázla obsluha s nápoji, ale to je info jen pro vás, aby jste věděla... Jinak opravdu vše, jak je na fotkách, a info od vás ..krásné.. Tímto bych vám chtěla moc poděkovat za doporučení a ochotu:-) Pokud budu plánovat další cestu, budu ráda, když se na vás budu moci s důvěrou obrátit Ještě jednou děkuji. Krásný den
Věra Bydžovská

Villa Ria

15.06.15
Přeji dobrý den, dovoluji si Vám touto cestou a formou sdělit, že delegátka na ostrově Kréta paní Hana Miglová se stejně jako při mém loňském pobytu chovala a jednala absolutně profesionálně, s citem a maximální vstřícností a ochotou vůči všem klientům Vaší cestovní kanceláře. Je skutečně učebnicovým příkladem, jak by se měl takový pracovník chovat a jednat. Díky jejímu přístupu jsem již opakovaně prožila velmi příjemnou dovolenou a byla jsem velmi spokojená. Stejně tak i v rámci komunikace s pracovnicemi Vaší kanceláře mám podobnou zkušenost. Děkuji, protože představa dovolené je tímto přístupem posunuta na velmi vysokou úroveň a pokud to jenom trochu díky pracovnímu vytížení půjde, tak snad ještě jednou letos nebo určitě příští rok se na Vaši cestovní kancelář s důvěrou obrátím a všem známým ji budu vřele doporučovat.
S pozdravem JUDr. Irena Šedinová

Rodos - Meropi

14.06.15
Cesta byla dobře organizovaná, včetně zájezdů, které jsem si zaplatili na místě. Paní Diana Hladká byla dosud nejlépe vzdělaná průvodkyně. Jednou bychom si na pár dní rádi zajeli někam do řecké horské venice dále od ostatních turistů. Srdečně Petr Pokorný

Hotel Afrodita - Nei Pori

11.06.15
Dobrý den, cestovní kancelář Greece Tours poskytuje perfektní služby, delegáti jsou kdykoliv k dispozici, připraveni poradit a pomoci. Někteří z delegátů žijí přímo v Řecku, takže mají adekvátní informace a znají dobře zdejší zvyklosti. Nemám, co bych vytkla, dovolená s touto cestovní kanceláří byla po všech stránkách skvělá. Zájezd se konal v destinaci Olympská riviéra - Nei Pori v termínu 7.-14.9.2014.
Pavla Beránková

Astir Odysseus - Kos

22.11.14
Vážená paní Panatsi,
moc Vám děkuji za posunutí splatnosti. V minulosti jsme cestovali už s několika cestovními kancelářemi, letos jsme byli poprvé s Vámi - na Kosu . A opět se mi povtrzuje, že jste u nás jednička, super výběr, úžasná dovolená, excelentní služby ! Jen tak dál  ! Krásný večer
Šárka Ježková

Caravia Beach

22.11.14
Vážení,
ve dnech 28.9. – 5.10.2014 jsme s Vaší cestovní kanceláří navštívili ostrov Kos, Marmari, resort Caravia Beach. Na doporučení paní Jany Kurincové jsme akceptovali její nabídku, cestovat na ostrov Kos. Chtěli bychom paní Janě Kurincové velmi poděkovat za její laskavý přístup, podrobné vysvětlení a zodpovězení všech našich dotazů, jakož i bezchybné administrativní vyřízení všech nutných podkladů. Její zásluhou proběhla celá cesta bez jakýchkoliv problémů, byli jsme velmi spokojeni. Rovněž komunikace s paní delegátkou Kotorovou byla velmi dobrá a příjemná. Je to velmi dobrá organizátorka i průvodkyně, která se o klienty pečlivě stará. K zážitkům z dovolené se často ve vzpomínkách nad mnoha fotografiemi vracíme a určitě máme zájem se prostřednictvím Vaší kanceláře do Caravia Beach opět vrátit. Při této příležitosti Vám přejeme mnoho úspěchů ve Vaší činnosti a srdečně zdravíme.
Ing. Jitka Zamrzlová

Aeolos Beach - ostrov Kos

12.10.14
dobrý večer,
právě jsme se vrátili z dovolené - nemohu se dostat na stránku , abych doplnila recenze - ve dnech 5.-12.10. 2014 - nádherná dovolená ,nádherné počasí, velmi pěkné ubytování, výborné stravování, velmi příjemná průvodkyně Hanka. Obrázky na internetu skutečně vystihují celý hotelový komplex. Byli jsme velmi spokojeni a tento hotel doporučujeme.
Novákovi

Meropi

06.10.14
Dobrý den
Děkujeme za zprostředkování naší dovolené. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti, včetně ubytování. Pokud budeme mít příležitost, určitě vaší CK doporučíme.
S pozdravem M. a J. Ťukovi.

Nei Pori - Stelios

01.10.14
Dobrý den,
zdravím Vás po návratu! Seminární pobyt v Nei Pori proběhl hladce. Majitelé Steliosu byli velmi ochotní a snažili se nám vycházet vstříc. Přivezli nám první den, na moji žádost, další slunečník, abychom mohli konat seminář na zahradu. Dům je velmi pěkný a moc se nám pobyt ve Steliosu líbil. Paní delegátka Maria se o nás opět profesionálně a hezky starala. Prosím o vyřízení našich srdečných díků od celé skupiny, jak majitelům Steliosu, tak paní Marii! Do Nei Pori se rádi budeme vracet i v příštích letech. Až mi prosím pošlete cenovou nabídku na rok 2015 - opět v posledním týdnu září - na ostrov Rhodost, po porovnání ceny bychom se rozhodli destinaci pro náš seminář v roce 2015. Moc díky! Před odletem jsem zapomněla na pokoji pouzdro s telefonními nabíječkami, a peněženku s kreditní kartou. Také kolegyně Alena Malíková tam zapomněla svetřík. Obojí byly nahlášeny paní Marii, která slíbila, že je nám pošle poštou, myslím asi do vaší kanceláře. Děkuji předem za opatření. S pozdravem,
Feng-jűn Vojtová

Meropi - Rodos

21.09.14
Dobrý den,
opětovně jsme letos využili služeb Vaší CK-pobyt od 24.8. 2014 do 14.9. 2014 na Rhodosu-Faliraki-studia Meropi. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za bezproblémové objednání naší dovolené ( s vedoucí pobočky Vaší CK v Dlouhé ulici je radost spolupracovat ). Rovněž bychom chtěli zvlášť poděkovat delegátce na Rhodosu-paní Lence Lazorčákové, která ke skvělému profesionálnímu přístupu přidala i něco navíc. Již se těšíme, že opět využijeme služeb Vaší CK !!!!!!!!
S úctou a pozdravem
Jan a Jiřina Novotní

Golden Sun

09.09.14
Dobrý den paní Kurincová,
v neděli jsme se vrátili z Řecka, chtěli bychom Vám poděkovat za schválení našeho výběru zájezdu, protože se potvrdila Vaše slova o velmi příjemném rodinném hotelu. Přístup majitelů ke klientům byl nezvykle vstřícný, prostředí velmi příjemné, strava výborná, za úroveň ubytování by se nemusel stydět ani hotel vyšší kategorie. Prostě " fammily hotel" jak si ho všichni představujeme. Opět ( již asi 16x) jsme s Vaší CK prožili velice příjemnou dovolenou i když počasí nám tolik jako obvykle nepřálo. Koupali jsme se však každý den, protože voda byla nádherná. Naše poděkování patří i panu Panatsisovi a doufáme, že tento hotel zůstane v nabídce i v roce 2015. Srdečně Vás zdravíme a děkujeme. J.+J. Plavcovi
P.S. ( pokud budeme živi a zdrávi - předběžná nezávazná rezervace - poslední týden srpna a první týden září pokoj č. 201 nebo 202 i pro rok 2015)

Nei Pori - dům Maria

16.07.14
Dobrý den,
chtěla jsem vám poděkovat za pomoc s výběrem ubytování - vše bylo tak jak mělo - Maria je vskutku pěkná, balkóny obrovské a číslo 3 opravdu pro nás vhodné. Po absenci zimy bylo pouze moře poněkud nestandardní (vlny a vítr v Nei Pori !!!, ale žádné drama) Škoda, že už to máme za sebou.
S pozdravem P. Mácová Smolíková

Kréta - Blue Palace

01.10.12
Vážená paní Koukalová,
chtěla bych Vám mnohokrát poděkovat za zprostředkování nádherné a snové dovolené,kterou jsme si skvěle užili. Vše bylo naprosto bezchybné, perfektně zorganizované. Zde patří i poděkování vaší delegátce paní Sobotkové, která se o nás starala během našeho příletu, pobytu i odjezdu. Samotný pobyt v hotelu Blue Palace Resort byl úžasný tak, že bychom se chtěli v příštím roce opět vrátit na stejné místo. Ještě jednou Vám děkuji za profesionální a precizní přístup k nám, nad míru spokeným klientům.
S úctou
Martina Krajíčková

Rhodos - Avra Beach hotel

03.09.12
Vážená paní Kurincová,
v sobotu časně ráno jsme se vrátili z dovolené na Rodosu a opět Vám osobně, i Vaší CK musíme poděkovat za zprostředkování bezvadné dovolené. to prostě po všech stránkách super. Těšíme se na příští dovolenou a doufáme, že to bude opět, jako v minulých letech, Vaše CK která nás svou nabídkou osloví.
Zdravíme a ještě jednou děkujeme.
Jiří a Jitka Plavcovi

Samos - Afrodita

07.08.12
Dobrý den,
byl jsem s vaší cestovní kanceláří ve dnech od 26.7. do 6.8. na ostrově Samos na dovolené. Byl jsem velice spokojený a mám v plánu s vaší cestovní kanceláři znovu příští rok opět vycestovat. Děkuji za velice profesionální přístup celé vaší kanceláři. Jako vždy jste mě velice potěšili.
S pozdravem,
Antonín Moravec s ženou Martinou

Santorini a Naxos

01.08.12
Děkovný dopis - Greece Tours

Nei Pori - Apartmány Maria

31.07.12
Vážená paní Krátká,
děkujeme za příjemnou dovolenou, s cestou, péčí delegátky paní Marii Pekarovičové, apartmenty Maria i s polopenzí v restauraci Dionysos jsme byli moc spokojeni.
S pozdravem,
Šárka Gill

Samos - Kerveli Village

31.07.12
Dobrý den,
děkuji za přání k narozeninám i za krásnou dovolenou. Včera jsme se vrátili ze Sámosu, kde jsme se ženou strávili v Kervelli nádherných 10 dní již po třetí. Pokud nám zdraví dovolí, rádi bychom příští rok využili služeb vaší CK opět.
S pozdravem
Alexandr Šimík

Rhodos - studia a apartmány Meropi

23.07.12
Dobrý den, do Greece Tours,

v termínu 29.6.-14.7.2012 jsem odletěla na pobyt na Rhodos - oblast Faliraki, apartmány Meropi. Od samého začátku jsem byla nadšena - na letišti na nás čekala velmi příjemná delegátka, slečna Erika -(která se postarala i o bezproblémové odbavení na letišti v Rhodosu) a na apartmentech se o nás po celou dobu starali pan správce Michalis s jeho paní Olgou. Pan Michalis je velmi ochotný a vstřícný ke všem požadavkům. Pokoje jsou čisté a pravidelný úklid pečlivě provádí milá slečna Mery. Řecká domácí kuchyně od paní Olgy byla snad nejlepší, co jsem po dobu pobytu ve Faliraki ochutnala. Tímto jejich přátelským přístupem mne byl zpříjemněn celý pobyt a dovolenou jsem si užila v krásné pohodové atmosféře.Chtěla bych Vám tímto všem poděkovat, i do Řecka, a budu tyto služby vřele doporučovat dále.
S přáním hodně spokojených klientů
Valentina Švarcová, Praha 3

Nei Pori - Maik

04.07.12
Dobrý den paní Krátká,
v neděli 1.7.2012 jsme se vrátili z dovolené v Nei Pori, kterou jsme si vybrali přes vaši cestovní kancelář. Chtěla bych CK za vše moc poděkovat, moc jsme si dovolenou díky vaší perfektní organizaci užili a krásně tak nastartovali nám dospělým léto a dětem prázdniny.
Příští rok budeme vybírat dovolenou opět s vámi.
Pěkný den a krásné léto,
Petra Telenská

Kréta - Sterling

29.06.12
Přeji Vám dobrý den

S Vaší cestovní kanceláří jsem byla na Krétě v období od 10. 6. do 24. 6. 2012 - Málie - Sterling. Delegátka Kateřina Sobotková vystupovala a jednala zcela plně profesionálně, korektně a velmi příjemně. Její jednání zpřijemnilo celou dovolenou a to až do odletu zpět do ČR. Její jednání a celkový přístup dává velmi dobrou vizitku Vaší cestovní kanceláři a vzhledem k tomu, že jsem již cestovala s několika kancelářemi - nebývalo obvyklé takovéto jednání delegátů. Celá dovolená byla díky tomuto velmi příjemná a chtěla jsem touto cestou a formou Vám dát zpětnou vazbu na dobrý výběr delegátky.

S pozdravem JUDr. Irena Šedinová

Rhodos - hotel Avra Beach

11.10.11
Dobrý den paní Skleničková,
chtěl jsem se jenom poděkovat,že jsme měli pěkný bungalow s výhledem na moře a i díky té stávce se nám pobyt prodloužil o celé odpoledne. Hotel bych doporučil dál,byli jsme spokojeni a poloha je vynikající.
Rádi s Váši cestovní kanceláří zase pojedeme,a až to bude aktuální,tak Vás budu kontaktovat aby jste mě něco doporučila, třeba i na jiném ostrově. Přeji Vám pěkný den
S pozdravem
Petr Vrabel

Faliraki - Meropi

04.10.11
Vážená paní Skleničková,
dnes se na Vás obracím s prosbou o tlumočení našeho poděkování paní Ivaně Žákové, která byla naší delegátkou na zájezdu na ostrově Rhodos (15. - 22.září 2011 v letovisku Faliraki). Od našeho příletu na Rhodos až do posledních minut před odletem se všem účastníkům zájezdu paní Ivana plně věnovala velmi profesionálním a nevtíravým způsobem, poskytovala nám všechny potřebné informace a vše měla vždy pečlivě připravené a velmi dobře zorganizované. Je výbornou průvodkyní a poskytla nám mnoho informací o historii, místopisu i přírodě ostrova Rhodos. Během svého pobytu jsme se s manželem zúčastnili i několika výletů organizovaných Vaší cestovní kanceláří a přesto, že mám po operaci kyčle sníženou pohyblivost, paní Ivana zařídila vše tak (buď sama osobně nebo informovala své kolegyně, které nás doprovázely), že jsem tento svůj handicap ani nepocítila. Myslím, že udělala víc, než je běžné a jsem jí za to velmi vděčná.
Protože nemáme na ni přímé spojení, moc Vás prosím, abyste jí toto poděkování předala. Myslím, že i kvůli ní máme na týden strávený na Rhodosu velmi hezké vzpomínky a Vaši cestovní kancelář mohu doporučit i svým přátelům.
Srdečně Vás zdraví
Doc. MUDr. Viera Povýšilová, CSc

Rhodos - Studia Meropi

01.10.11
Pani Sklenickova,
chtela bych Vam podekovat za trpelivost pri vyrizovani nasi konference na Rhodosu 15.-22.9. Vsem se nam tam strasne moc libilo a ocenili jsme i vyber ubytovani (Meropi, Sun&Sea). Presne to odpovidalo nasim pozadavkum, zvlaste jsme byli radi, ze to neni na druhem konci Faliraki v tom klasickem turistickem hotelovem komplexu… Protoze tesne pred odjezdem si vzpomneli, ze preci jenom to bude chtit nejakou audiovizualni techniku, vzali jsme si ji s sebou a pan sef v Meropi (Michalis) byl nesmirne vstricny a ochotny, takze jsme krasne promitali a vedecky diskutovali. Udelali jsme si take par vyletu, Rhodos je uzasne misto a kdyby to vyslo, radi bychom se tam zase vratili.
Jeste jednou dekujeme,
Marta

Chalkidiki - Aristoteles

30.09.11
Dobrý den,
s Vaší cestovní kanceláří cestuju s mojí rodinou již přes 10 let a vždy jsme byli velice spokojení. Letos jsme jeli ve dnech 8.7. až 22.7. na poloostrov Chalkidiki, který jste po dlouhých letech opět zařadili do své nabídky. Byli jsme opravdu velice spokojeni a tuto destinaci a Vaší cestovní kancelář jsme doporučili všem naším přátelům. Příští léto určitě pojedeme s Vaší kanceláří na další dovolenou.
S pozdravem,
Antonín Moravec a rodina

Nei Pori - Maria

08.09.11
Dobrý den,
Včera jsem se vrátil z dovolené v Řecku. Chtěl bych Vám tímto poděkovat za zajištění kvalitního ubytování v apartmánu domu Maria v Nei Pori. To také přispělo k hezkým zážitkům po celou dovolenou. Pobyt v Nei Pori neměl chybu. Počasí na jedničku,moře teplé a čisté. Byla to dovolená na kterou budeme dlouho vzpomínat. Ještě jednou díky a snad za rok nashledanou.
S pozdravem
Miroslav Pecuch,Hodonín

Rhodos - hotel Aqua Grand

19.07.11
Vážená paní Skleničková,
chtěla bych Vám moc poděkovat za zajištění naší dovolené na ostrově Rodos. Vše bylo naprosto perfektní, ubytování, stravování i služby v hotelu. Zařídili jsme si i půjčovné auta a cestovali po ostrově.
Moc děkuji a těším se na další cestu s Vaší cestovní kanceláří.
S pozdravem,
Adriana Slavíková

Santorini - hotel Roussos

16.07.11
Vedení CK Greece Tours. Milí přátelé
Opět po několika letech jsme prožili díky Vaší CK krásnou dovolenou tentokrát na Santorini v Kamari - hotel Roussos Beach. Chceme Vám za tuto dovolenou moc poděkovat, zážitky z ní si uchováme do konce života. Zvláštní poděkování pak patří vašemu delegátovi Davidovi Schmiedovi. Velice milý, ochotný, svědomitý, znalý nejen místních podmínek, ale i historie ostrova a Řecka. Doufáme, přestože jsme již oba v důchodu, že tato naše dovolená s Vámi v Řecku nebyla poslední.
Srdečně Vás zdravíme a přejeme Vám hodně úspěchů a hodně spokojených klientů.
Jitka a Josef Dvořákovi, Beroun

Rhodos - hotel Cactus

11.07.11
Dobry den, pani Sklenickova,
chteli bychom Vam podekovat za krasnou dovolenou, ktera probehla bez jakychkoliv problemu. Snad s vyjimkou silneho vetru, ktery nas neopustil ani na jeden den. Presto bychom se do hotelu radi znovu vratili, takze doufame, ze nam zaslete katalog na pristi sezonu, abychom si dovolenou mohli naplanovat vcas.
S pozdravem
Hana Vesela

Olympská riviéra - Maria

11.07.11
Moc Vám děkuji za zajištění pokoje č.6 v Marii,od 24.6 2011 vše klaplo nad očekávání.Přeji Vám také bezchybnou dovolenou jakou jsme také díky Vám měli my.Takto si představuji kvalitní služby.
Krásný den přeje Petr Porkert s manželkou.

Rhodos - Sunshine Vacation Club

04.07.11
Dobrý den, v pátek 30.6. jsme se s rodinou a příbuznými vrátili z dovolené v hotelu Sunshine Vacation Club na ostrově Rhodos. Tímto bych Vám chtěla velice poděkovat za zprostředkování pobytu. Všem včetně dětí se dovolená velice líbila a splnila naše očekávání ve všech směrech. Oceňujeme také profesionální a milý přístup delegátky, která nám poskytla užitečné informace a několikrát pomohla. Děti se už nyní těší na přístí léto a rádi vyzkoušíme i jiné nabízené lokality. S přátelským pozdravem Lenka Hollmannová

Kos - Giakalis

17.06.11
Dobry den pani Kurincova, vratila jsem se ze zajezdu na ostrov Kos, kde se mi moc libilo. Na ostrove lze lecit telo i dusi, jak prohlasoval znamy Hippokrates a mel pravdu. Vsechno bylo bajecne, dokonce me ubytovali v krasnem apartmanu, protoze ho meli k dispozici a uklizeny. Byla jsem se sluzbami hotelu Giakalis spokojena. Personal byl mily a vstricny. Dekuji Vam za doporuceni tohoto zajezdu. Navstivila jsem i ostrov Kalymnos, o kterem jsme mluvili... Ale asi nejvic se mi libilo Paleo Pili, kde jsem byla dokonce dvakrat. Prikladam obrazek z tohoto kouzelneho mista. Jeste jednou dekuji a zdravim Jirina Haningerova

Olympská riviéra - Apartmány Maik

29.09.10
Dobrý den,
Chtěla bych poděkovat Vaší cest.kanceláři za zprostředkování krásné dovolené.19.září jsem se vrátila z třídýdenní dovolené v Nei Pori, kde jsem letos trávila dovolenou již posedmé.Byla jsem ubytována v domě Maik. Bylo velice milé, že jsem měla opět pokoj s výhledem na moře.Majitelé se o své klienty opravdu starají pečlivě a starostlivě.Byla jsem i též velice potěšena ze setkání s místními letitými přáteli a známými, se kterými jsem se opět po roce setkala. A také ze setkání s krajany, se kterými se už známe celá léta a kteří jezdí téměř každý rok do Nei Pori jakožto do svého nejoblíbenějšího místa.Počasí až na výjimky nám přálo, místní lidé jsou velice přátelští a jídlo v tavernách velice chutné.Bez výjimky každý si ze široké nabídky jídel vybere to své nej jídlo.Každý rok si vždy po návratu z dovolené říkám, že ta letošní byla nejlepší.Od nynějška budu říkat, že nejlepší je ta dovolená zprostředkovaná Vaší cest. kanceláří.Přeji Vám všem krásné podzimní dny.
D.Mikšovská

Olympská riviéra - Apartmány Maria

08.09.10
Nei Pori, objekt Maria - letos jsem navštívila s manželem tuto vilu v červnu a srpnu a musím konstatovat, že kvalitu ubytování hodnotíme oba na výbornou. Majitelé jsou přívětiví a milí lidé, kterým patří velké uznání za práci, kterou odvedli na celém objektu. Ve vile je všude čisto, taktéž okolí je velice dobře udržované. Počasí v červnu bylo sice ze začátku deštivé, totéž se opakovalo i v srpnu, přesto jsme si s manželem dovolenou přepychově užili. Moře bylo čisté a teplé (teplejší v srpnu), lidé pohodoví a velice vstřícní. Přestože jsme neměli placenou stravu, několikrát jsme využili služeb restaurace "Platon", kde je jídlo (co se týká kvality a množství) a ceny velice příznivé. Několikrát jsme též využili bazén, který se nachází u příjezdu do městečka Nei Pori, kde je málo lidí, krásná a čistá voda, ale i příjemný personál. Vřele doporučujeme všem, kteří mají rádi ve dne ruch, v noci klid. Poděkování patří též pracovnicím pražské pobočky cestovní kanceláře greece tours. Renáta a Karel Pomajbovi

Santorini - Villa Anemos

08.08.10
Dobrý den, tímto bych Vám chtěla poděkovat za zájezd na Santorini v době 23.7-3.8.10 Byly jsme maximálně spokojeni s Vašimi službami,s ubytováním ve vile Anemos a s Vaší delegátkou Dagmar Lahodnou,která nám věnovala maximum času. Děkuji a hezký den Kůstková Nada

Kos - Blue Jay Bech

09.07.10
Dear Greece Tours, We just wanted to say how impressed we were with your organization and your employees. In every aspect we thoroughly enjoyed our trip to Kos, Greece. From the beginning your agents in the office were very helpful in answering all our questions. They also spoke to us in English, which was helpful because our Czech is limited. When we got off the plane in Kos your guide (Katerina) was soo helpful, friendly and informative. I really appreciate all she did. The Blue Jay Beach Hotel was a great place to stay for us and even had air-conditioning. Thanks so much for helping us have a nice and relaxing vacation. Sincerely, David, Angie and Hannah

Kréta 15.- 22.5.2010

23.05.10
Před hodinou jsem se vrátil z překrásné Kréty a jsem doslova nadšem tím týdnem kdy jsem měl možnost poznat krásu celého ostrova a hlavně senzační lidi. MUDr. O.Pražan

Rhodos - Meropi

30.09.09
Vážení, chtěla bych Vám opět tento rok poděkovat za zprostředkování naší snad nejkrásnější dovolené a to už jsme skoro důchodci. V době od 10.9.-24.9.2009 jsme byli na ostrově Rhodos ve městě Faliraki - studia Meropi. S Vaší kanceláří jsme byli letos již po čtvrté a vždy velmi spokojeni, ale na tomto ostrově jsme byli poprvé a jsme nadšeni. Apartmány jsou v klidné zoně, na mírném návrší a z našeho balkonu jsme měli úžasný výhled na moře. Apartmány jsou velmi čisté, bazén - voda průzračná, majitelé velmi milí. Prostě pohádka. Vřele všem doporučuji studia Meropi a hlavně Vaši cestovní kancelář GREECE Tours, která nás ještě nikdy nezklamala a vše splnila co slíbila. (někdy i více). Ještě jednou děkuji a již se těším na příští dovolenou s Vámi. Horovi

Kréta-Chrysalis

24.09.09
Dobry den pani Brousilova, Chtela jsem Vam podekovat za ubytovani na Krete. Vse probehlo vporadku, ubytovani bylo dne nasich predstav klidne a pohodlne. Majitele byli velmi vstricni a delegatky obe na urovni. Za celou nasi rodinu dekuji jeste jednou a nekdy treba nashledanou Zdravim Irena CHABADOVÁ

Kréta - Peninsula

23.09.09
Vážený pane Panatsisi, tuto sobotu jsme se vrátili ze zájezdu, který nám zajistila Vaše cestovní kancelář. Tlumočím velkou spokojenost všech učastníků zájezdu se službami, které jste nám poskytli a zvlášť já oceňuji příkladný průběh přípravy, skvělou organizační práci a výbornou komunikaci se slečnou Leou Brousilovou. Děkujeme za vše a přejeme úspěšné pokračování v činnosti Vaší kanceláře. Mějte se hezky, Irena a Zdeněk Chvojkovi

Rhodos - Avra beach

17.09.09
Dobrý den paní Brousilová, před pár hodinami jsme se vrátili z Řecka a jsme nejvíce spokojeni. Tímto bychom Vám chtěla poděkovat za sebe i za svého přítele, že jsme měli tu čest letět s Vaší kanceláří na Rhodos, hotel Avra Beach. Moc se nám líbilo! Jídlo bylo naprosto vynikající, hotel úžasný, pokoj super, animátoři výteční. Zúčastnili jsme se spoustu programů a soutěží (ne vše bylo pro děti) a vyhráli jsme i nějaké medaile. Na dva dni jsme si přes Vaší delegátku Ivanku půjčili auto. S Řeckem jsme opravdu moc spokojení a doufám, že i příští rok ušetříme a pojedeme s Vámi. Děkuji moc, S pozdravem Jana Kušková

Rhodos - Avra Beach

14.09.09
Milá Leo, musím Vám i celé Vaší cestovní kanceláři poděkovat za krásnou dovolenou v hotelu Avra Beach na Rhodosu. Máme celý rok na co vzpomínat. Místo, hotel /kompletně se všemi službami - výhled z pokoje, ubytování, o jídle nemluvě a vzorné čistotě, úžasně milým personálem .../ , výbornou delegátkou Ivankou - prostě samé superlativy. Již jsme pár zemí navštívili i v hotelech s 5 hvězdičkami, ale tato destinace byla opravdu super. Pokud nám zdraví dovolí, jistě si dovolenou s Vámi příští rok dopřejeme.Na celé naší spokojenosti máte i Vy velký podíl, na každou Vaši zprávičky od rezervace počínaje, jsem se vždy těšila. Kromě správných informací obsahovaly i kousek Vašeho srdíčka a to se stává málo kdy. Takže, ještě jednou velký dík, všem přeji pevné zdraví a hodně spokojených zákazníků a pracovních úspěchů. Těším se na další spolupráci v roce 2010 a jsem s pozdravem Vaše Jitka Heligrová. Pa,pa

Rhodos - Avra Beach

20.08.09
dobrý den, chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat Vaší delegátce Ivaně Žákové, která se postarala dne 14.7.2009 o bezproblémový průběh ošetření mé dcery v nemocnici v Rhodosu. Byla jsem s dcerou ubytována v hotelu Avra Beach. Přestože moji dceru postihly zdravotní potíže v nočních hodinách, Vaše delegátka nám moc pomohla. Patří jí tím opravdu moc veliký dík. Dovolenou jsem si sice zaplatila přes CK E travel, ale vím, že delegátka patří k Vaší CK. Ještě Vám musím napsat, že až na tuto maličkost, byla v hotelu moc příjemná dovolená. Ráda se sem ještě podívám. přeji Vám krásný den Kitzbergerová Danuše s dcerou (spokojené klientky)

Rhodos - Louis Colossos Beach

20.08.09
Krásný den, letos jsme opět s vaší CK letěli na Rhodos, tentokrát hotel Louis Colossos Beach v termínu 6.8. - 13.8. a musím jen chválit. Znovu jsme se setkali s vaší delegátkou Ivankou a to mě při příletu ujistilo, že nemusím mít žádné obavy. Její příjemný a ochotný přístup ke klientům je natolik uklidňující, že kdyby se mi stala jakákoliv nepříjemnost tak vím, že s ní to zvládnu. Hotel úžasný, čistý, denní programy plné zážitků, moře blízko, nepřeberné množství jídel, personál vstřícný. Musím jen doporučit lidem, kteří si jedou užít moře, plavání, zábavu a pobyt bez starostí o jídlo a pití. Pokoje klimatizované, prostorné, čisté. Bohužel pro mě já měl letos dovolenou po operaci achilovy šlachy, tak jsem nemohl využít sportovních akcí a tance, ale odpočinek byl maximální. Příští rok bychom s přítelkyní rádi zkusili Krétu, tak si ji snad nenecháme utéct na poslední chvíli, jako letos. S pozdravem Lukáš a Stela

Rhodos - Meropi

15.08.09
Dobrý den, právě jsem se s dětmi vrátila z dovolené na Rhodosu-Faliraki, kam jsme odcestovali od vaší cest. kanceláře. Ubytováni jsme byli ve studiu Meropi. Ubytování bylo velmi pěkné. Jen nás trochu mrzelo, že se bazén zavíral již v 19h,rádi bychom se vykoupali i později. Chtěla bych hlavně ale pochválit naši delegátku IVANU ŽÁKOVOU. Byla vždy velmi ochotná a příjemná. Navštívila nás během týdne třikrát v Meropi a velmi ochotně vždy vyřešila dotazy a problémy klientů, všem poradila a její přístup k lidem byl ukázkový. Velmi mile mě překvapilo, že s námi i čekala na odbavení na letišti, kdy jsme se vraceli do Prahy. Všem byla opět k dispozici. Byla jsem na více dovolených, př. Mallorca,Turecko apod., ale nikdy s námi delegátky nebyly při odbavení . Budu ráda, když ji za nás klienty pochválíte. Děkuji, Mgr. Dagmar Vilhelmová (Zájezd jsme kupovali v Liberci u Campana tour.)

Chalkidiki - Gerakina Beach

06.08.09
Dobrý den, v sobotu jsme se vrátili ze 14 denní dovolené v Řecku-Chalkidiki z hotelu Gerakina Beach a musíme moc pochválit Vaší delegátku Klárku. Hodně cestujeme a takovou milou a ochotnou delegátku jsme ještě nepotkali. Děkuji a přeji hezký den. Dagmar Němcová

Rhodos - Avra Beach

26.07.09
Dobrý den, ve čtvrtek jsme se vrátili z Avra Beach na Rhodosu a musím Vám poděkovat za to, že ta dovolená byla skvělá! Sluzby, které se od vasi CK dostali, byli naprosto postačující. Vše v naprostém pořádku. Super! Příští léto budeme uvazovat opet o Řecku samozřejme od vaši cestovní kanceláře! Krásný den přeji! Áda

Rhodos - Avra Beach

20.07.09
Dobrý den,včera jsme se vrátili z dovolené,kterou jsme si objednali prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře. Dovolená se velmi vydařila,byli jsme naprosto spokojeni,vyjadřuji poděkování a prosím Vás o zasílání Vašich nabídek a last minute na tu to emailovou adresu. S pozdravem Vaši spokojení klienti Vopelkovi

Chalkidiki - Oceanis

29.12.08
Vážení, letos jsem s rodinou trávil dovolenou s vaší cestovní kanceláří na Chalkidiki v hotelu Oceania. Nejenže se jednalo o vynikající hotel s části s velmi příjemným česko - slovenským personálem, ale i vaše delegátka byla výborná. A kvůli ní vlastně píši. Jediným problémem s dovolenou se až po našem příjezdu do Prahy stala neoprávněně stržená částka za půjčení vozu, kterou jsem ale platil v hotovosti. Problém byl, že jsem to zjistil až cca 14 dnů po návratu a, bohužel, já jsem zvyklý dokumentaci likvidovat. Tím jsem zlikvidoval i doklady o půjčení vozu včetně zaplacení. Bankou mi bylo vysvětleno, že pokud jsem dal k dispozici číslo karty (bylo dáno jako záruka pro případ poškození vozu, k čemuž nedošlo...), tak má půjčovna bez podpisu či jiného mého souhlasu právo takovou platbu provést. To, že v rámci reklamačního řízení byl řeckou bankou zaslán doklad, který nebyl vůbec na mé jméno a číslo bylo evidentně dopsáno, nikoho nezajímalo a reklamační řízení bylo zastaveno. Jedinou šancí na spíš formální zadostiučinění bylo kontaktovat vaši delegátku Kláru Kožíškovou. Komunikovali jsme spolu čtyři měsíce a jí se podařilo zajistit nejen uznání chybného stržení půjčovnou, ale i vrácení částky. Je nepodstatné, že se nejedenalo o nijak dramatickou částku, ale principielně jsem to nechtěl nechat jen tak. Klára zjistila, že v půjčovně jsem nebyl jediným "postiženým", že ji zaměstnanec touto formou zcizoval peníze klientů. Tak dlouho jednala, až vyjednala vrácení peněz. Musím přiznat, že jezdím do zahraničí již velmi dlouho a měl jsem různé problémy, ale s takovým přístupem, ještě navíc "na dálku", jsem se nesetkal a asi zase jen tak nesetkám. Chci proto tímto i vám sdělit, jak vynikající delegátku ve výše uvedené destinaci máte, neb jí jsem již poděkoval. Ještě jedna věc - nemám možnost jí poděkovat např. květinou či podobně, pokud by vás napadla možnost poděkování vaší delegátce, sdělte mi ji. Přestože zatím nemáme naplánovanou dovolenou na příští rok s vaší kanceláří vězte, že tato zkušenost bude jednou z věcí, která bude rozhodovat při výběru vaší kanceláře. S pozdravem Pavel Šrámek

Rhodos - Avra Beach

08.10.08
Vážení,dovolte abychom Vám poděkovali za zcela mimořádné prožití našeho pobytu na Rhodosu-hotel Avra Beach 25.9.-2.10.2008.Zdařilý výběr z Vaší strany-nám umožnil neobvyklý,krásný pobyt,jídlo-vynikající,ubytování-čistota-vysoká kvalita a v naposledné řadě děkujeme delegátce,slečně Katy Jurečkové-skvělá,znalá věci ochotná milá.Děkujeme.Eva Stefanovová s dcerou Kristinou Horákovou.

Nei Pori

01.10.08
Krásný den všem pracovníkům Vaší cest.kanceláře V pondělí 22.9.jsem se vrátila z dovolené v Nei Pori, kde jsem letos byla již po páté.Jako vždy to byla perfektní dovolená po všech stránkách.I když jsem byla druhý rok ubytovaná v soukromí, pomoc delegátky Dafni při transferech z letiště do letoviska a zpět byla neocenitelná.Dafni byla vždy usměvavá, ochotná řešit ihned sebemenší nedostatek, přátelská a vždy nápomocná.Dovolená v Nei Pori i letos pro mě zůstává nezapomenutelná.Dávám doporučení všem mým přátelům, kolegům i známým. Mikšovská

Nei Pori - Maria

23.09.08
V sobotu 20.9.2008 jsme se vrátili z Nei Pori - apartmány Maria. Byli jsme zde již třikrát a je to vždy nádherná dovolená plná klidu, slunce a teplého moře. Chtěla bych za celou naši rodinu poděkovat Vaší cestovní kanceláři za perfektní služby, za skvěle organizovaný transfer z letiště a zpět a i Vaší delegátce Dafni, která se o nás starala jako o vlastní. Horovi

Kréta - Marina Beach

22.09.08
Kalimera Greece Tours, konečně se dostávám k tomu, abych vám poděkoval za zařízení nádherné dovolené na Krétě - Gouves - hotel Marina Beach v termínu 30.8.-6.9.2008. Vše bylo perfektně zařízené, bezchybné ubytování, dokonalá čistota, výtečné stravování, krásné prostředí zahrady, velice příjemný a ochotný personál hotelu, bezproblémový rozsah služeb all inclusive. K dokonalosti přispěl i super výkon delegátky Martiny Štěrbové, její úžasná profesionalita, pohotovost a ochota. Zážitky ještě umocnila nečekaně i možnost jednodenního výletu na úžasný ostrov Santorini. Rád budu vaše služby doporučovat a těším se na prohlídku vašeho katalogu 2009. S úctou Ing Petr Novotný s manželkou

Rhodos - Meropi

08.09.08
Dobrý den Jani, rádi bychom Vám a celé CK poděkovali za krásnou dovolenou, kterou jsme již potřetí strávili v MEROPI na ostrově Rhodos. Ubytování i strava vse bylo perfektní. Hlavní zásluhu na tom jako vždy mají především majitelé Michael a Olga včetně jejich tatínka, kteří se o vše vzorně starají. Olga vaří skvělou řeckou kuchyni a máte-li chuť, tak Vám na požádání ráda připraví některou z jejich specialit. Koupání v moři a bazénu nemělo chybu,co více si člověk může přát. Poděkování patří i delegátce Kačence, která se o nás jako vždy výborně starala. Ještě jednou děkujeme a příští rok vyrážíme opět s Vaší CK na Rhodos. S pozdravem Marie a Zdeněk Čepelovi

Rhodos - Meropi

07.09.08
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší cestovní kanceláři za nádherně strávenou dovolenou na řeckém ostrově Rhodos, letovisko Faliraki, apartmány MEROPI. Zde jsem se svým synem strávila 14 dní nezapomenutelné dovolené ( 14.8. – 28.8.2008). Vzorné služby ochotné delegáty nelze vůbec popsat, a proto velké díky Kateřině Jurečkové. Ubytování a služby byly výborné. Pravidelný úklid na pokojích, čisté ložní prádlo a ručníky. Bazén i okolí apartmánu Meropi všude bylo čisto.Zeleň, kvetoucí ibišky a plno sluníčka. Měla jsem zaplacenou polopenzi přímo v Meropi – jídlo vynikající a dostatek. Personál milý a vstřícný. Ochutnali jsme spoustu řeckých specialit. Moře bylo nádherně čisté a teplé. Pláže upravené. Byla tady možnost se vybrat pláž dle svých představ ( klidnou-kde je méně lidí, rušnou – kde to žije). Děkuji velice a myslím, že příští rok opět vyrazíme s Vaší cestovní kanceláří na Rhodos, letovisko Faliraki, apartmány MEROPI. S pozdravem Václava Hronková

Kréta - Marina Beach

02.09.08
Dobrý den, chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za překrásnou dovolenou na ostrově Kréta - letovisko GOUVES hotel MARINA BEACH v období 16.8.-30.8.2008 . Jedním slovem paráda a nádhera !!!!! Vše bylo zařízeno přímo ukázkově,od prodeje přes odlet i přílet bez problémů, ubytování super, celý komplex byl nádherně upraven , bazény perfektní. Moře nádherné, krásný písek, pozvolný přístup. Strava výběr všeho možného včetně řeckých specialit, personál milý, ochotný. Delegátka Martina příjemná, milá, ochotná prostě super .Moc se nám to všem líbilo a děkujeme tímto za perfektní pobyt. Mnohokráte Vám i jí děkuji a rozhodně Vašich služeb budeme i nadále využívat a doporučovat svým známým. S pozdravem brzy na shledanou Jiřina Přádná s rodinou

Kréta - Malia Bay

02.09.08
Dobrý den, Chtěla bych velice poděkovat za veškeré služby Vaší cestovní kanceláře.Především velmi děkuji Vaší delegátce Martině, která mi byla velice nápomocna, když jsem měla zdravotní problém v den odletu a byla odvezena do nemocnice, kde přes telefon komunikovala s lékaři a zařídila i vyzvednutí mé osoby a mé matky autobusem v blízkosti nemocnice při odjezdu na letiště. Nebýt jí, asi bychom v určený den neodletěly. Srdečně děkuji a přeji plno spokojených klientů Krásný den Kateřina Sedláková

Kos - Blue Jay Beach

25.08.08
Ve čtvrtek 21.8.2008 jsme se s manželkou a dcerou vrátili z dovolené v hotelu Blue Jay Beach v Marmari na ostrově Kos, kterou jsme absolvovali s Vaší cestovní kanceláří. Celá dovolená proběhla k naší maximální spokojenosti nejen proto, že byla do krásné země, ale i vysoce profesionálním přístupem Vaší delegátky Kamily. Za to všechno bychom Vám chtěli poděkovat a budeme se těšit na další dovolené s Vámi v příštích letech. Luboš a Lucie a Nikolka Šrailovi

Rhodos - Avra Beach

11.08.08
Dobrý den, v pátek jsme se vrátili s dovolené na Rhodosu. Chceme poděkovat za příjemné prožití v Avra Beach a profesní přístup Vaší delegátky Kateřiny Jurečkové. Určitě i ona přispěla k našemu rozhodnutí opakovat v příštím roce dovolenou přes Vaši CK. S pozdravem Miškovicovi

Kos - Gaia Village Complex

11.08.08
Dobrý den, chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou na ostrovu Kos. Jedním slovem nádhera!!!!! Vše bylo zařízeno suprově, odlet i přílet bez problémů, ubytování super, celý komplex byl nádherně upraven vnitřně i vně zahrady, bazény byly každý večer chlorovány. Moře nádherné, krásný písek, našlo se i dost mušlí. Strava výběr všeho možného včetně řeckých specialit, lidičky příjemné a velice ochotné. Moc se nám to líbilo, už se těšíme, až vyjde katalog, co budeme vybírat. Mějte se hezky Holubová

Nei Pori

06.08.08
Dobry den chtela bych Vam moc podekovat za Vasi ochotu a pochvalit delegatku Dafni byla moc ochotna a stale usmevava to se moc nevidi byli jsme s Vasi cestovkou moc spokojeni i s delegatkou preji pekny den Frelichova a Balcarkovi

Santorini - Epavlis

04.08.08
Vážená paní Krátká, rád bych Vám tímto poděkoval za krásnou dovolenou na Santorini v hotelu Epavlis. Zvláště naší delegátce Dagmar, která se o nás pečlivě starala a hlavně perfektně splnila moje netradiční přání s růžema na hotelu a srdcem z okvětních lístků. Mnohokráte Vám i jí děkuji a rozhodně Vašich služeb budu i nadále využívat. S pozdravem Martin Chum

Santorini - Villa Anemos

28.07.08
Dobrý večer, minulý týden jsme se vrátili s manželem ze Santoriny, kde se nám moc líbilo, chtěla bych Vám a Greece-tours poděkovat za skvělou dovolenou, za rychlé vyřízení všeho potřebného a nakonec sdělit, že vzniklý přeplatek ve výši 3000,- dorazil v pořádku na můj účet. Přeji Vám samé klienty, kteří budou spokojení jako my. S pozdravem H.Jelínková

Chalkidiki - Gerakina Beach

21.07.08
Vážená paní Krátká, chtěla bych Vám a celé vaší cestovní kanceláři poděkovat za krásnou dovolenou na Chalkidiki-Gerakini. Byla to má nejkrásnější dovolená jak po stránce ubytování,tak i celé organizace zájezdu.Krásné prostředí,skvělé jídlo a bohaté sportovní vyžití. Každý si mohl vybrat podle sebe a všem se nám v Gerakini velice líbilo. Teď už budeme na tuto pohádkovou dovolenou jenom vzpomínat a těšit se na příště. Ještě jednou moc děkuji! Drahomíra Mikulcová

Rhodos- Avra Beach

15.07.08
Dobrý den Markéto, už víc než týden si každý den říkám, že Vám musím napsat, jak jsme byli spokojeni v Avře na Rhodosu:-) Všechno bylo opět naprosto perfektní, ubytování skvělé - 1. patro bungalovu s výhledem na moře i bazén nemělo chybu. Myslím, že příští rok vyzkoušíme Kos, dívala jsem se na internet a zaujal mě Euro Village Achilleas (je u moře + all inclusive), takže se lednu určitě ozvu. Mějte se moc pěkně a přeji Vám také hezkou dovolenou (předpokládám, že Vás čeká až po sezoně). Markéta Vavřinová

Rhodos - Avra Beach

11.07.08
Dobrý den CK,
chtěli bychom Vám tímto poděkovat za zajištění naší letošní dovolené.Byli jsme ubytování na Rhodosu, oblast Ixia hotel Avra Beach, na hotelu jsme strávili krásných slunečních příjemných 14 dní. Dnes jsme se v ranních hodinách vrátili.Velmi ocenujeme Váš profesionální přístup, odlet, příjezd na hotel, práce delegátkou,vstřísnost pracovníků hotelů, perfektní úklid v prostorách hotelu,noční klid,zábava animátorského týmu, strava výborná snídáně+obědy + večeře atd...Pokud bych měla tento hotel označit hvězdičkami, za všechno udělujeme 5xxxxx a budu vřele doporučovat všem známým a kamarádům. Zároveń bychom s Vámi chtěli opět cestovat příští rok 2009, zašlete prosím aktuální katalog.
Jěště jednou mnohokrát děkujeme, přejeme hodně spokojených klientů jako jsem byli my a těšíme se na další dovolenou s Vaší CK. :-D .
Zdraví Vás
Jana, Jakub a Stanislav Bergmanovi

Nei Pori - Maria

10.07.08
Dobrý den,vrátil jsem se velmi spokojen z Nei Pori.Byl jsem byl ubytován v Márii II a až na malou chybičku,že nebyl hned ovladač ke klimatizaci,což velice dobrá delegátka Dafní záhy vyřešila,bylo vše jak má být.Doufám,že až příští rok pojedu a napíši Vám dostanu opět dobrý tip jako letos.Ještě jednou bych chtěl pochválit práci Vaší delegátky, je podstatně lepší než předchozí. Krásnou dovolenou pokud jste ještě nebyla přejí spokojení manželé Porkertovi.

Kréta

08.07.08
Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou poděkovat za vstřícnost, ochotu a vzorné služby Vaší delegátky Martiny Štěrbové, která se onás po celou dobu pobytu na Krétě starala!!!!!
Právě jsme se vrátili z dovolené v hotelu Malliotakis Beach a byli jsme spokojeni.Jedná se o skromnější hotel v centru města, ale přesto jsme si užívali krásného klidu.Děkujeme za hezkou dovolenou!
S pozdravem Mazurová Vladka a Kořínková Dada

Kos

30.06.08
 Vážená Cestovní kancelář Greece tours, chtěla bych Vám jménem celé rodiny poděkovat za velmi příjemně strávenou dovolenou na ostrově Kos v hotelu Gaia Village. Dovolená se vydařila po všech stránkách od ubytování, přes jídlo, služby hotelu a samozřejmě úžasné moře a krásné pláže.  S Vaší CK jsme cestovali poprvé a byli jsme moc spokojeni. Rozhodně budeme Vaše služby doporučovat v širokém okolí. Ať se Vám daří.

S přáním hezkého dne J.Ledvinková

Rhodos - Meropi

19.06.08
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat Vaší delegátce KATEŘINĚ JUREČKOVÉ, která se o nás vzorně starala při naší dovolené na řeckém ostrově Rhodos. Byla jsem tam s kamarádkou od 5.-12.6. Bylo to moc pěkné, jedinou výtku, kterou máme-jsou sítě proti komárům , které ve Studiu Meropi chybí.
Kateřina se o nás starala opravdu vzorně, já jsem měla alergickou reakci na slunce, vše vyřídila, dovezla mě k doktorovi, přišla se zeptat. Po dobu pobytu jsme jí viděli ob den, dala nám mapku města, mnoho informací atd.Když jsme se bavili s lidmi, kteří měli jiné delegáty, jen koukali a říkali, že je to neuvěřitelné. Viděli svého delegáta jen při příjezdu, nic jim skoro neřekl atd.
Kateřina si opravdu zaslouží pochvalu a myslím, že všichni klienti, kteří se s ní setkají budou nadmíru spokojeni.
Ještě jednou díky za krásnou dovolenou, zdravím Jana Sigmundová a připojuje se kamarádka Jaroslava Křepelová

Rhodos - Faliraki Bay

17.06.08
Dobrý den, paní Kurincová!
Minulý týden jsme se vrátili z dovolené na Rhodosu v ohromě příjemném malém hotýlku Faliraky Bay, žádné obr velké středisko, přesně to, co jsem si představovala. Musím poděkovat za příjemné chvilky, které jsme tam s rodinou strávili a pochválit delegátku Katku, která se o nás pěkně starala.
Díky a myslím, že příští rok s vaší cestouvkou vyrazíme zas! Rhodos Faliraki je moc moc příjemná destinace.
Přeji příjemný den! Renáta Bezděková

Zakynthos

30.09.07

Dobrý den slečno Brousilová,

dnes jsme se vrátili z pobytu na ostrově Zakyntos a mohu upřímně napsat, že jsme byli velice spokojeni. Prožili jsme úžasných 10dní.
Děkujeme cestovní kanceláři Greece tours, Vám za velice profesionální a vstřícný přístup při podepisování smlouvy a náležitostí s tím spojených. Také delegátka v místě pobytu, slečna Ivana, je velice příjemná a ochotná vše hned a okamžitě zařídit a postarat se.
Díky, díky, díky. Pokud ještě pojedeme na dovolenou do Řecka tak jedině s vámi.
Přeji příjemný den.

Petra Vitošková s rodinou

Kréta

26.09.07

Dobry den slecno Hajkova,
chtela jsem vam podekovat za zajisteni krasne dovolene na Krete - stredisko Gouves - hotel Marina beach.
Vse probihalo v naprostem poradku a s manzelem jsme si to opravdu uzili.
Prosim podekujte i panu Panatsisovi a tesime se zase nekdy priste

Preji hezky den

Barbora Plodrova

Kréta

12.09.07

Vážená paní Kurincová,
omlouvám se za zpoždění, ale dostávám se k napsání emailu trošičku později, každopádně bych Vám i cestovní kanceláři Greecetours chtěla poděkovat za nádhernou dovolenou, kterou jsem měla možnost strávit se svojí dcerkou v hotelu Marina Beach v letovisku Gouves. Počínaje objednáním zájezdu přes odlet a celý pobyt včetně Vaší úžasné delegátky byl perfektní a věřte mi, že s Vaší cestovní kanceláří ráda strávím další dovolené a vřele doporučím CK Greecetours všem svým známým.

S pozdravem a s velkým poděkováním

Pavla Mládková

Nei Pori

04.09.07

Zdravím a přeji hezký den,

nedá mi to abych nepoděkovala vaší CK za příjemnou dovolenou strávenou s naší vnučkou od 25.8-1.9.2007 na Olympské riviéře v Nei Pori.
Byli jsme velice spokojeni s organizací odjezdu z Prahy a příjezdu do Soluně. Delegátka Ing.Jana Putnová měla vše perfektně připravené, poskytla nám veškeré informace pro náš pobyt. Počasí, ubytování, stravování i moře vše bylo super. Bydleli jsme ve studiu Maik, blízko pláže a přitom v klidné části. Přeji vaší kanceláři mnoho úspěchů, ať se vám daří, abychom mohli vycestovat i příští rok

Jiřina Holá

Zakynthos

17.08.07

Přeji dobrý den!

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za prima dovolenou, kterou jsme letos absolvovali s Vaší CK na Zakynthos, Laganas. Speciálně mi dovolte pochválit Vaší vynikající delegátku Věru Nekvindovou - zatím nikdy jsme na dovolené nezažili tak bezprostřední, komunikativní, schopnou a ochotnou delegátku! Vyřiďte jí, prosím, naše vřelé DÍKY!

S pozdravem
Mgr. Marek Hochmann

Chalkidiki

23.07.07
Vážená paní Kurincová,
ráda bych cestovní kanceláři Greece Tours poděkovala, ze vynikající dovolenou (Gerakini - Gerakina Beach /14.07.-21.07.2007), která předčila naše očekávání a představy. Děkujeme i slečně Kláře-delegátce, která měla krásně připravené povídání o místě pobytu.Přejeme Vám spoustu podobně spokojených zákazníků a hodně štěstí.
S pozdravem
Petra Odehnalová

Kréta

18.06.07

Dobrý den,
dovolte mi abych přes vás poděkovala vaší cestovní kanceláři za nádrherně prožitou dovolenou na Krétě ve apt. SUNSHINE.
Bylo to super a náš dík patří i vaší delegátce, protože jak jsme si již několikrát ověřili má vaše cestovní kancelář šťastnou ruku při výběru delegátů. Jsme s pozdravem a těšíme se již na další dovolenou
Kvačkajovi

Kypr

28.05.07

Vážení přátelé,
ráda bych Vám poděkovala za zařízení výborné dovolené na Kypru.
Kromě počasí, které ale nikdo z nás nemůže ovlivnit ( mimochodem celé 4 dny téměř v kuse pršelo ), vše perfektně klaplo.
Na letišti nás čekala delegátka, která nás dovedla k taxiku do hotelu. Hotel byl perfektní, včetně vybavenosti, milého personálu a transfer zpět na letiště také bez kazu. Hotel nabízel denně hudební večerní program, takže jsme měli možnost se pobavit.
Vzhledem k deštivému nebo zamračenému počasí jsme si půjčili auto a projeli si ostrov. Díky tomu jsme zjistili, že pláž u našeho hotelu je ta nejkrásnější a nejromantičtější.
Jinými slovy, myslím, že můžete s čistým svědomím hotel Nissi Beach doporučovat, je to fakt perfektní.
Za nás dva mohu slíbit, že budu Vaši cestovní kancelář každému, kdo pojede do Řecka, na Krétu nebo na Kypr, vřele doporučovat.
Protože se s manželem chceme v budoucnu vrátit do Řecka a na Krétu, máme jasno, že oslovíme Váši kancelář
Děkuji za perfektní práci

S pozdravem
Helena Šebková

Nei Pori

06.10.06
Dobrý den všem zaměstancům Vaší cest.kanceláře.
Moc Vám děkuji za zprostředkování dovolené. Již potřetí jsem strávila překrásnou dovolenou v Nei Pori.Letos jsem měla opět 3 týdny. Dle mého názoru jste nejlepší cest.kancelář. Měla bych na Vás dotaz. Jelikož již mám známé v Nei Pori, tak bych měla možnost ubytování příští rok. Je možné si koupit u Vás kromě individuální letenky do Thessaloniki i dopravu do Nei Pori? Děkuji Vám moc za odpověď a všem Vám přeji krásné podzimní dny.
Dana Mikšovská

Rhodos

03.10.06

Vážení,chtěla bych touto cestou poděkovat vaší cestovní kanceláři za nádhernou dovolenou. Strávila jsem týden 2.-9.9. na ostrově Rhodos ve Faliraki v apartmánech Donis. Ubytování i veškeré služby byly výborné. Měla jsem zaplacenou polopenzi v restauraci Aquarius. Jídlo tam bylo vynikající a personál nesmírně vstřícný a milý. Delegátka Ivana Žáková je opravdu člověk na svém místě, nesmírně obětavá, informovaná a příjemná. I její zásluhou budu na tuto dovolenou ráda vzpomínat.

S pozdravem

Alena Beranová

Zakynthos

08.09.06

Vážení!

Je to doslova pár hodin,co jsem se vrátila z dovolené, kterou jsem absolvovala s Vaší cestovní kanceláří.Očekávala jsem slunce na nebi,ale nečekala jsem,že se tam potkám i se sluníčkem na zemi a to v podobě naší delegátky Romanky.Takže v Laganasu najednou byla slunce dvě.Hotel úžasný, /Astir Palace/ostrov Zakynthos překrásný, nic nemělo chybu.
Jediná chyba je ta, že bych do týdne s vaší CK chtěla ještě jednou odcestovat,ale bohužel v nabídce na poslední chvíli jsem si nic dle svých požadavků nevybrala. Nevadí,snad někdy příště.

S přáním ať se vám vše daří M.Jindřichová

Zakynthos

01.08.06

Vážený pane řediteli, ač je to měsíc co jsme se vrátily s dcerou z dovolené ze Zakynthosu,naše vzpomínky jsou stále čerstvé.
Cestovali jsme s Vaší kanceláří podruhé,vždy spokojeni. S výběrem hotelu,penzionu.... .
Služba Vaší delegátky na Zakynthosu Mgr.Romany Novákové - bezkonkurenční. Ochota,vstřícnost,obětavost atd. Největší a pro moji dceru nejpůsobivější zážitek bylo setkání želvy Caretta obrovská v moři, při potápění. Doufám, že se nám poštěstí a příští rok - opět s Vámi

Mitriková

Rhodos

31.07.06

Vážení,

v sobotu jsme se vrátili z dovolené na Rhodosu.Letos jsme cestovali s Vaší CK poprvé, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za velmi příjemnou dovolenou v hotelu Grecotel Rhodos Royal, kterou jsme díky Vám prožili, rovněž poděkování patří i delegátce paní Ivaně Žákové. Kompletní sevis od počátku při nákupu zájezdu až po samotnou dovolenou a návrat byl opravdu na velmi profesionální úrovni.
Jezdíme na dovolenou několikrát za rok, můžeme odpovědně říci, že můžete konkurovat velmi dobrým zahraničním společnostem.

Rozhodli jsme se již nyní, že příští rok pojedeme s Vaší CK na Krétu.

Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků a hodně úspěchů.

S pozdravem Bradáčovi

Nei Pori

27.07.06

Vážení, od 15.7.-22.7.06 jsme trávili dovolenou na Olympské riviéře v NeiPori v hotelu Afrodita. Byli jsme velice spokojeni jak s organizací dopravy, tak s ubytováním v hotelu. Byl čistý, měl příjemný personál, velice dobře vařili a byli jsme mile překvapeni podáváním vody k večeři, takže jsme si nemuseli kupovat nápoje.Takže ještě jednou děkujeme za pěkně strávenou dovolenou.

Jana Klečková

Zakynthos

19.07.06

Vazeny pane rediteli,

prave jsme se vratili z pobytoveho zajezdu v Laganas - Zakynthos. Chteli bychom touto cestou podekovat za VYNIKAJICI, LIDSKY a VYSOCE PROFESIONALNI pristup vasi delegatky Mgr. Romany Novakove.
Jeji ochota a obetavost prispely k celkove vybornemu dojmu, ktery si z dovolene odnasime. Gratulujeme i vasi cestovni kancelari za vyborny vyber hotelu a jeho lokality (Astir Palace).

Tesime se na dalsi zajezd s vasi kancelari pristi rok.

Srdecne zdravi!

Milan Macek s rodinou

Nei Pori

18.07.06
Pan Hájek

Nei Pori

27.10.05

Vážení,
přeji Vám všem krásný podzimní den.Se zpožděním Vám chci poděkovat za překrásnou dovolenou v nádherném letovisku Nei Pori, kde jsem strávila 3 pohádkové týdny v termínu 27.8.-17.9.2005.

S Vaší cest.kanceláří jsem již byla potřetí, pokaždé jsem tvrdila,že to byla nejkrásnější dovolená v mém životě. Ačkoliv jsem letos jela sama na dovolenou, prožila jsem nádherné chvíle, jelikož jsem si získala skvělé pŕátele nejen mezi krajany, ale také mezi místními. V Nei Pori jsem byla podruhé, poprvé loni. Jsem bohatší o spoustu krásných zážitků. Vaše kancelář opravdu nabízí služby na profesionální úrovni. S jistotou mohu napsat, že příští dovolená bude opět s Vaší cest.kanceláří. Původně jsem myslela poznat jinou destinaci, ale přátelé v Nei Pori si přejí, abych se opět vrátila a já se tomu ani nebráním. Ubytování již podruhé v objektu Maik bylo skvělé, majitelé jsou profesionálové a výborní lidé, které jsem si zamilovala. Ještě jednou Vám děkuji za letošní dovolenou. Jste nejlepší!!! Přeji Vám všem sluníčkové podzimní dny.

Jsem s mnoha pozdravy.
Dana Mikšovská

Kréta

26.10.05

Dobrý den,
Chtěli bychom Vám poděkovat za krásnou svatební cestu, kterou jsme strávili na Krétě (10.9 - 24.9.05) v letovisku Stalida. Vše bylo perfektní. Od lahve sektu na palubě letadla (překvapili jste nás!) přes ubytování (nádherný objekt, perfektní úklid...), nádherné okolí (přesně jak jste nám slíbili) až po skvělé služby delegátky Martiny.

Letovisko Stalida předčilo naše očekávání. Doporučuji všem, kdo se rádi baví, mají rádi skvělé jídlo a krásně čisté moře. Byli jsme nadšení.
Těšíme se na další dovolenou s Vámi...

S pozdravem
Novomanželé Fedorovi a manželé Řehákovi

Santorini

04.10.05

Vážení přátelé,
minulý týden jsme se vrátili ze Santorini s Vaší cestovní kanceláří.

Až na problémy s leteckou dopravou všechno proběhlo podle našich představ. Chceme Vám tímto poděkovat za skvělý zájezd. Chtěli bychom však ještě více ocenit kvality aslužby Vaší delegátky na Santorini Kateřiny, pro kterou nic nebylo problémem a která se o nás starala vskutku vzorně. Děkovali jsme jí už při odjezdu a byl bych rád, kdyby jste jí poděkovali ještě jednou.

S pozdravem
Jiří Hanousek

Nei Pori

21.08.05

Vážení,
právě jsem se vrátila s dcerou z Nei Pori.
Chtěla bych, alespoň touto formou, poděkovat za pěknou dovolenou a za naprosto profesionální služby Vaší CK. Zvláštní poděkování pak konkrétně Vaší delegátce p. Janě PUTNOVÉ. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů.

Martina Sedláková

Nei Pori

15.08.05

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat Vaší cestovní kanceláři a především delegátce v Nei Pori paní Ing. Janě Putnové za zprostředkování neodkladné lékařské péče pro mého syna a poskytnutí opakované pomoci při řešení této situace, a to v době mého pobytu v Nei Pori od 30. 7. 2005 do 6. 8. 2005.

Ing. Jitka Prstková

Nei Pori

15.08.05

Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou.
Vrátila jsem se z Nei Pori a opravdu se nám tam moc líbilo. Průvodkyně sice tvrdila, že se moc nezměnilo, ale my jsme byly opravdu překvapení. Hotel je po rekonstrukci, nový bazén i okolí. Celé městečko je plné zeleně a lidé jsou moc příjemní.
Měly jsme i krásné počasí, trochu se zpozdil odlet, ale i to se zvládlo.
Takže děkuji za veškeré Vaše služby a prosím, až bude katalog na léto 2006 o jeho zaslání.

S pozdravem
Jana Holubová

Santorini

05.08.05

V pátek jsme se s přítelkyní vrátili z dovolené na Santorini, bydleli jsme v Kamari a byli jsme s naší dovolenou maximálně spokojeni.
Chtěl bych touto cestou poděkovat zejména delegátce GGT na Santorini s. KATCE , které je "osobou na svém místě".
Od prvního kontaktu s ní bylo zjevné, že je opravdu plně zainteresována, poskytla nám neocenitelné rady bezprostředně po příletu na první informační schůzce, podle nichž bylo opravdu možné a zejména vhodné se řídit. Stejně tak i její doprovod na fakultativním výletu bez naprosto bezchybný a perfektní.
Její přístup byl naprosto profesionální a milý. Děkujeme ji proto ještě jednou i touto cestou, neboť dle našeho mínění, by i její zaměstnavatel měl vědět, jak kvalitní lidi má ve svých destinacích. S radostí ( a zejména díky velmi dobrému dojmu z pobytu na Santorini ) využijeme služeb cestovní kanceláře GGT i v duboucnu.

Se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne
Dr.Skoblej, Mgr.Linnertová

Kos

05.08.05

Dovolená na ostrově Kos
Vážený pane inženýre, dovolte abych Vám touto cestou vyjádřila poděkování za krásnou dovolenou na řeckém ostrově Kos. Vše bylo výborně zorganizováno.
Nemalý podíl na naší spokojenosti měla delegátka Vaší CK paní Mgr. Romana Nováková, která byla vynikající průvodkyní při všech výletech.

Jménem celé své rodiny ještě jednou děkuji
Ing. Kateřina Zamazalová Mladá Boleslav

Nei Pori

27.07.05

Vážený Ing. Vasilis Panacis.

Vážený pane Panacis, v sobotu 23. 7. jsme se vrátili s manželkou z dovolené v Nei Pori, kde jsme strávili velmi příjemných 14 dní v hotelu Afrodita. Dovoluji si touto cestou poděkovat Vaší cestovní kanceláři GGT za poskytnutí kvalitních služeb, neboť nás velmi mile překvapily. Dovolenou v zahraničí jsme netrávili poprvé, ale služby poskytované Vaší GGT jsme ve srovnání s ostatními CK hodnotili jako jednoznačně nejkvalitnější.

Chci Vás tímto způsobem informovat, že velký podíl na naší spokojenosti má Vaše delegátka Ing. Jana Putnová. Vysoce hodnotíme její organizační schopnosti, odbornou profesionalitu, ochotu a zájem o spokojenost klientů GGT. Svým přístupem vytvořila atmosféru, kdy každý host měl pocit bezpečí ve smyslu, že v případě potřeby se má na koho obrátit. Zvláště oceňujeme její spolehlivost.Dosud jsme se nesetkali s tím, aby delegátka CK prakticky každý druhý den přišla mezi klienty a ptala se, zda jsou spokojeni a něco nepotřebují. Velmi vysoce hodnotíme její znalosti o řecké historii i součanosti a její schopnosti se o ně podělit velmi zajímavým a nenásilným způsobem s klienty GGT. Vzhledem k tomu, že podobný názor zastávala většina klientů GGT v hotelu Afrodita (za našeho pobytu), považuji za nutné Vás o tomto informovat.

Ing. Jana Putnová má velku zásluhu na tom,že svým příbuzným, známým a spolupacovníkům budu doporučovat Vaší GGT a využití Vaších služeb pro dovolenou v zahraničí. Pane Ing. Panacisi dovoluji si Vás tímto požádat, aby jste ještě jednou vyřídil naše poděkování Ing. Putnové. Pokud máte ve Vaší CK takové delegáty i v dalších lokalitách, upřímně Vám gratuluji.

L.Hrbáček

Kréta

27.07.05

Vážená paní Jirasová,
v termínu 18.-25.6.05 jsem byla s vaší cestovní kanceláří GGT na dovolené na Krétě, v hotelu Armava.
Chtěla bych – i když trochu opožděně – celé vaší cestovní kanceláři poděkovat za velmi hezkou dovolenou.
Hotel Armava byl pěkný s velmi příjemným personálem, služby delegátky Martiny doslova neměly chybu a rozsah znalostí a vědomostí (a to nejen z historie Kréty) vaší průvodkyně Konstantiny byl neuvěřitelný. Mohla jsem se jí zeptat na cokoliv a vždy znala odpověď, kterou ještě většinou doplnila dalšími zajímavými informacemi. Zkrátka, z dovolené jsem přijela plná krásných dojmů, zážitků a informací.
Zároveň bych chtěla paní Jirasová poděkovat i Vám osobně, především za Vaší trpělivost s mými různými e-mailovými dotazy a za to, že jste na ně vždy takřka okamžitě odpovídala. Málokdy jsem se osobně setkala s takovou ochotou, jakou jste projevila Vy.
Co říci na závěr? Jsem ráda, že jsem se při výběru mé dovolené z velkého množství cestovních kanceláří rozhodla právě pro tu vaší!

Přeji celé vaší cestovní kanceláři GGT hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů!

S pozdravem
Lucie Urbanová

Nei Pori

19.07.05
Dopis Nei Pori 2005

Nei Pori

18.07.05

Rhodos

14.07.05
Vážení přátelé, v termínu 23. - 30.6. t.r. jsme se s manželem zúčastnili Vašeho zájezdu na Rhodos - Kolymbia Bay.
Zájezd byl velmi dobře připraven, průvodkyně p.Žáková se nám velmi věnovala a vyřizovala veškeré naše potřeby a požadavky. Byla to naše nejlepší dovolená za poslední léta. Krásné letovisko, ubytování a hlavně nádherné moře.
Chceme Vám upřímně poděkovat a popřát Vám co nejvíce spokojených zákazníků. Všem našim přátelům a známým vyprávíme o svých krásných zážitcích a vřele tuto destinaci doporučujeme.
S pozdravem Marta Broulová, Jablonec nad Nisou

Nei Pori

13.07.05

Vážený pane řediteli,
ráda bych Vás požádala, abyste laskavě tlumočil Vašim kolegyním a kolegům mé poděkování za krásnou dovolenou strávenou na Olympské riviéře. Zvláště chci poděkovat paní Janě Putnové, Vaší delegátce v Nei Pori a všem jejím kolegyním za naprosto bezchybnou organizaci celého zájezdu, za cenné a zajímavé informace nejen o navštívených místech ale i o životě v Řecku a rovněž chci vyjádřit obdiv k jejím téměř encyklopedickým znalostem řecké historie a mytologie. Už dlouho jsem nebyla na dovolené tak spokojená a pokud si jako cíl jedné z příštích cest zvolíme Řecko, obrátíme se s důvěrou opět na Vaši kancelář.

S přátelským pozdravem
Eva Kralova

Santorini

15.06.05

Vážená paní Jirasová,
děkujeme mnohokrát za zprostředkování dovolené na Santorini, která byla úžasná. Všechno bylo perfektní, navíc delegátka Kateřina byla ještě o trošku lepší. Přejeme hodně úspěchů a někdy zase nashledanou.

S pozdravem
Josef Severa

Rhodos

11.06.05

Ráda bych Vám zaslala krátké poděkování za hezkou dovolenou na ostrově Rhodos.
Pobyt se nám velice líbil,doprava, ubytování a služby Vaší delegátky byly také velmi dobré, počasí se nám vydařilo. Škoda jen, že ten týden tak rychle utekl. Ostrov je nádherný a jsme rádi, že jsme si dovolenou vybrali právě tam a s Vaší kanceláří.
Přejeme Vám hodně dalších spokojených klientů.
Truhlářovi, Litvínov.

Korfu

07.08.04

7. srpna 2004

V cervnu tohoto roku jsme se zucastnily vaseho pobytoveho zajezdu na Korfu. Byly jsme ubytovane v apartmanech Lambis na Acharavi Beach. Nase delegatka byla slecna Katerina Jureckova.

'Nase Katka' svoji milou povahou a stalym usmevem prispela velkym podilem na uspechu nasi dovolene. Vyborne se o nas starala, dokonce nas nekolikrat navstivila osobne aby nam pomohla vybrat z nabidnutych zajezdu, a poskytla nam dulezite informace. Zajistila pro nas i vylety, ktere byly pro nedostatek zajemcu z naseho zajezdu obtizne obsadit. Svoje znalosti z mytologie uplatnovala prave pri techto exkursich a svoje pokroky v rectine trenovala pri kazde vhodne prilezitosti s mistnimi.

Jiste vas potesi vedomi, ze je vase firma tak vytecne reprezentovana. Katka si opravdu zaslouzi pochvalu.
Take vam dekujeme za krasnou dovolenou a prejeme vam prijemne proziti leta.

Uprimne,
Vlasta Strykova &
Jarka Jankovicova

Kréta

04.08.04

Dobrý den,
Spolu s manželkou jsem byl účastníkem pobytového zájezdu s GGT na Krétě od 24.7. do 31.7.2004. Dovolená nebyla plánována, rozhodli jsme se něco si najít až kolem 15.7. a pobyt na Krétě jsme zakoupili ve Zlatnické (až tam vysvitlo, že cesta bude s GGT). Dějiště bylo neznámé, resp. nebylo nám sděleno. Až po příletu do Heraklionu jsme „vyfasovali“ obálku s nadepsaným „Fteria“. Netušili jsme, co a kde to je, já jsem spíše očekával jízdu směrem na východ – opak byl pravdou. Po příjezdu jsem místo vyhodnotil jako čirý „Zapadákov“, očekávání nic moc.Velmi brzy se však ukázaly výhody daného místa (Lygaria). Nebudu to prodlužovat – ze dne na den spokojenost narůstala a nyní po návratu je zcela jasné, že do Lygarie chceme znovu (a možná ne jednou, ale pravidelně). Byli jsme na mnoha místech v mnoha zemích kolem Středozemního moře, ale toto bylo nejlepší. Chtěl bych poděkovat GGT a tomu neznámému, kdo nám přidělil Fterii (a také náhodě, která pracovala pro nás od první chvíle, co jsme se pro tuto dovolenou rozhodli).

S pozdravem
(a žádostí o zasílání katalogu a Last minute pobytů GGT)
Ing. Dušan Štrauch, CSc.

Nei Pori

30.07.04
Pohled 30.7.04 Pohled 30.7.04

Korfu

21.07.04

Zdravím Vás,
možná se jedná o velmi předčasnou záležitost, ale rád bych si pro příští rodinnou dovolenou, na letní sezonu 2005 předběžně rezervoval, jde-li to (vycházím z informací a doporučení sl. delegátky GGT na Korfu Katky) apartmán čslo 2 v přízemí, v apratmánu Lambis, v Acharavi na Korfu, nejlépe na první červencový turnus.

Dovolenou, kterou jsme před pár týdny na tomto místě zásluhou GGT prožlili (25.6.-6.7.), bez nadsázky považuji za nelepší co jsem kdy jako stálý klient GGT s rodinou v Řecku absolvoval.

Děkuji, s pozdravem
JUDr. Boris Havel

Kréta

19.07.04

Milý pane inženýre, jelikož člověk na příjemné věci zapomíná rychleji, než na ty odporné, musím vám rychle poděkovat za příjemnou dovolenou, jakož i péči vaší milé delegátky!

Srdečně zdraví,
L.Štaidl

Nei Pori

18.07.04

Milá paní doktorko, pane inženýre, milá GGT!

Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za opět velmi krásnou dovolenou, kterou jsme již po šesté s Vaší CK strávili v hotelu Kronos v Platamonas. Za ta léta, kdy s Vámi cestujeme do Řecka, jsme nalezli spoustu přátel a to nejen v Řecku, ale díky těmto cestám i v Čechách. Jsme s Vašimi službami opravdu spokojeni a Vaši CK všude doporučujeme.

Zároveň chceme poděkovat za milý dárek, který jsme prostřednictvím delegátky Jany Putnové od Vás dostali. Tato pozornost byla pro nás milým překvapením. Ještě jednou děkujem a těšíme se na další cesty s Vaší CK Goldair Greece Tours.

S pozdravem Jitka a Josef Dvořákovi z Berouna.

Rhodos

12.07.04

GoldAir Greece Tours
Cestovní kancelář Dlouhá 3
110 00 Praha 1

Montreal,12. července, 2004

Vážení přátelé,
Děkujeme Vám za organizaci naši dovolené na Rhodosu v květnu 2004, která byla velkým úspěchem. Procestovali jsme skoro celý ostrov a navštívili většinu dostupných památek jako Staré město Rhodos, Lindos, Kalithea, Italian Spa, Faliraki, Lardos, Genadi, několik klášterů ve vnitrozemí jako Thari etc.. Také jsme viděli Ialyssos, Kamiros, Kritinia a Monolithos. Večerní "Sound andLight" show na hradu Rhodos a výlet na ostrov Simi byly zlatým hřebem celého zájezdu.

Kocmanovi

Tradiční řecká jídla byla fantastická v restauraci "Panorama ", kterou jsme objevili náhodou na vrcholu Koskinou Road, která vede nahoru od světel na křižovatce Kalithea-Koskinou. Tato restaurace má ohromně příjemného majitele, který mluvil několika jazyky a vypadal jako Bob Hope. Restaurace může pojmout až 150 lidi, je tedy vhodná pro hromadný zájezd a cenově velmi rozumná. Vřele doporučujeme...
Ještě tedy mnoho diků, Rhodos byl "Great"Vlad a Eva Kocmanovi, Montreal
Jana a Ivan Malinští, Quebec City

Podpis Kocmanovi