Proč Řecko s Greece Tours?

Od roku 1990, kdy jsme s pořádáním zájezdů do našeho milovaného Řecka začali, se nám podařilo získat mnoho cenných poznatků a zkušeností. Projeli jsme většinu atraktivních oblastí této nádherné země a získali řadu osobních kontaktů a milých přátel. Bez nadsázky proto můžeme říci, že v Greece Tours známe Řecko dobře a nejsme jen prodavači zájezdů. O tom, že je Řecko ideálním cílem prázdninových cest, se od roku 1990 také přesvědčila dlouhá řádka našich klientů. Vážíme si vaší přízně a mnoha za ta léta navázaných přátelství. Cítíme svůj závazek a stále se soustředíme na zajištění všech služeb tak, aby se vám s námi v Řecku líbilo a dovolenou jste si užili podle svých představ. Těšíme se, že i nadále budeme přispívat k pohodě vašeho léta přátelskými a spolehlivými službami.

1. Milujeme Řecko

Zeptejte se nás na cokoliv, co vás v souvislosti se soukromou nebo pracovní cestou do Řecka nebo na řecké ostrovy napadne. Vždy vám rádi pomůžeme s výběrem a a uděláme vše pro zajištění požadovaných služeb.

2. Výběr stovek hotelů

Nabízíme výběr ze stovek hotelů, vil, apartmánů a studií všech kategorií ve většině atraktivních letovisek pevninského i ostrovního Řecka! Kromě pečlivě vybraných objektů, popsaných na tomto webu, pro vás můžeme zajistit ubytování i v dalších hotelech po celém Řecku. Náš web aktualizujeme v průběhu celého roku a stále přidáváme nové nabídky zájezdů do Řecka a na řecké ostrovy.

3. Volba termínu je na vás

Pokud vám nevyhovují vypsané termíny, můžeme pro vás v destinacíh, kde je provozováno více letů, zorganizovat zájezd v požadovaných datech, popřípadě i s odletem z Ostravy nebo Brna. Při včasné rezervaci si u některých ostrovů můžete vybrat i pro vás nejvhodnější čas letu.

4. Zvolte si typ pokoje

U jednotlivých hotelů se v objednávce zájezdu zobrazuje řada dalších možností ubytování pro vaši dovolenou v Řecku, vždy s konkrétní cenou. Stačí jen u vybraného hotelu vybrat termín, kliknout na Objednat a v objednávkovém formuláři rozbalit typ pokoje. Jednoduše tu zjistíte i ceny jednolůžkových pokojů, pokud je zvolený hotel nabízí.

5. Stravování od snídaní po ultra all inclusive

U řady nabízených zájezdů si můžete objednat stravování od snídaně až po all inclusive. Doporučíme vám hotely, kde je zajišťována dietní strava, včetně bezlepkové, a speciální menu pro děti. Je na vás, zda zvolíte ubytování bez stravování, popř. se snídaní a budete ochutnávat speciality řecké kuchyně v místních tavernách anebo se rozhodnete pro plnou penzi v hotelu.

6. Jistota pojištění v ceně

V cenách všech katalogových zájezdů do Řecka a na řecké ostrovy je zahrnuto základní pojištění BASIC, zajišťované prostřednictvím ERV Evropské pojišťovny, a. s. Toto pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí až do 2,4 mil. Kč, asistenční službu po 24 hodin denně, zajištění lékařského převozu, repatriaci a vyslání opatrovníka. SAmozřejmě zajistíme připojištění pro případ storna, popř. vyšší pojistné krytí.

7. Pohodlný transfer do a z hotelu taxíkem

Již řadu let poskytujeme pro pohodlí svých klientů u zájezdů do hotelů vyšších kategorií v Řecku a na řeckých ostrovech transfery taxíkem. V popisu hotelů u Speciálních služeb zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme, u kterých hotelů je transfer taxíkem zahrnutý v ceně. V případě zájmu lze transfer taxíkem zajistit i u jiných hotelů.

8. Organizujeme individuální cesty

Pokud vám skupinové zájezdy nevyhovují a máte vlastní představu, jak prožít své volné dny v Řecku, naplánujte si svou dovolenou sami. My vám kromě dobrých rad a doporučení zajistíme letenky, ubytování a další služby. Plánujete-li cestu do Řecka vlastním vozem, objednejte si u nás třeba jen ubytování ve zvolené lokalitě v Řecku. K ubytování zajišťujeme také lodní lístky na trajekty mezi Itálií a Řeckem.

9. Respektujeme soukromí našich klientů

Mezi naše klienty patří významné osobnosti ze světa kultury, sportu i českého politického života. Máme zkušenosti se zajišťováním ochrany soukromí, aby jste se nemuseli obávat obtěžování a mohli relaxovali v klidu. Veškeré osobní údaje, které potřebujeme pro zajištění dovolené, jsme vždy, i před zavedením GDPR, považovali za vysoce důvěrné a odpovídajícím způsobem s nimi nakládáme.

10. Zajistíme letenky do Řecka a na řecké ostrovy

Rozhodnete-li se cestovat do Řecka sami, nabízíme možnost zakoupení samostatných letenek do všech našich cílových destinací. Bližší informace.

11. Organizujeme zájezdy s pobyty na několika ostrovech během jednoho zájezdu

Nabízíme zájezdy typu Island hopping, kdy během svého pobytu v Řecku můžete poznat několik ostrovů.

12. Spolehlivý delegátský servis

Naše delegátky jsou v Řecku jako doma a ochotně vám poskytnou všechny potřebné a užitečné informace potřebné pro váš pobyt. Doporučí i vhodné výlety, zprostředkují pronájem auta a další potřebné služby.

13. Slevy a výhody pro naše stálé klienty

Pokud jste s námi cestovali alespoň dvakrát, získáváte slevy a výhody Stálého klienta.

14. Firemní akce, incentivy, školení

Organizujeme semináře, kongresy a incentivní akce v Řecku, včetně kompletního servisu, zahrnujícího konzultace k výběru vhodné destinace. Vzdělávací akce na atraktivních místech v Řecku a na řeckých ostrovech jsou nesporně účinnou motivační složkou. Na místě pro vás zajistíme různé speciální služby, kromě pronájmu přednáškových sálů s příslušným vybavením, exkurze v provozech apod.

15. Pohodlné odbavení a cestování

Pro vaše pohodlí před odletem zprostředkujeme odbavení Travel Plus Comfort včetně vyšší úrovně palubního občerstvení a objednání vybraných míst v letadle - seating. Nabízíme také objednání přepravy nadměrných zavazadel a nadváhy za zvýhodněných podmínek.

V případě jakýchkoli dotazů nám neváhejte zavolat, rádi vám poskytneme více informací!