Proč Řecko s Greece Tours?

Od roku 1990 uběhla dlouhá řádka let, během nichž se nám podařilo získat mnoho cenných poznatků. Projeli jsme většinu atraktivních oblastí Řecka a získali řadu osobních skvělých kontaktů a výborných přátel.
Bez nadsázky proto můžeme říci, že v Greece Tours známe Řecko dobře a máme dostatek zkušeností pro zajištění spolehlivého servisu.

1. Milujeme Řecko

Zeptejte se nás na cokoliv, co vás v souvislosti s cestou do Řecka napadne. Vždy vám nasloucháme a navrhneme nejvhodnější tipy podle vašich představ a plánů. Jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu, abychom mohli všechny vaše požadavky a přání vyřídit co nejdříve a flexibilně vyhovět vašim přáním na případné úpravy a změny vaší cesty.

2. Ručíme za nabízené služby

Uděláme vše pro to, abychom zajistili veškerý servis podle vaší objednávky a přebíráme odpovědnost v případě nenadálých komplikací. Neorganizujeme masovou turistiku, každý klient je pro nás jedinečný.

3. Máme širokou nabídku hotelů

Každoročně obnovujeme a doplňujeme naši nabídku stovek hotelů, vil, apartmánů a studií všech kategorií ve většině atraktivních letovisek pevninského i ostrovního Řecka! Kromě pečlivě vybraných objektů, popsaných na tomto webu, pro vás můžeme zajistit ubytování i v dalších hotelech po celém Řecku. Web v průběhu celého roku pravidelně aktualizujeme a doplňujeme nové nabídky zájezdů do Řecka a na řecké ostrovy.

4. Volba termínu je na vás

Pokud vám nevyhovují vypsané termíny, můžeme pro vás v destinacíh, kde je provozováno více letů, zorganizovat zájezd v požadovaných datech, popřípadě i s odletem z Ostravy nebo Brna. Při včasné rezervaci si u některých ostrovů můžete vybrat i pro vás nejvhodnější čas letu.

5. Typ pokoje je na vás

U jednotlivých hotelů se v objednávce zájezdu zobrazuje řada dalších možností ubytování pro vaši dovolenou v Řecku, vždy s konkrétní cenou. Stačí jen u vybraného hotelu vybrat termín, kliknout na Objednat a v objednávkovém formuláři rozbalit typ pokoje. Jednoduše tu zjistíte i ceny jednolůžkových pokojů, pokud je zvolený hotel nabízí.

6. Stravování od snídaní po ultra all inclusive

U řady nabízených zájezdů si můžete objednat stravování od snídaně až po all inclusive. Doporučíme vám hotely, kde je zajišťována dietní strava, včetně bezlepkové, a speciální menu pro děti. Je na vás, zda zvolíte ubytování bez stravování, popř. se snídaní a budete ochutnávat speciality řecké kuchyně v místních tavernách anebo se rozhodnete pro plnou penzi v hotelu.

7. Jistota pojištění s asistenční službou v ceně zájezdu

V cenách všech katalogových zájezdů do Řecka a na řecké ostrovy je zahrnuto základní pojištění BASIC, zajišťované prostřednictvím ERV Evropské pojišťovny, a. s. Toto pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí až do 2,4 mil. Kč, asistenční službu po 24 hodin denně, zajištění lékařského převozu, repatriaci a vyslání opatrovníka. Samozřejmě zajistíme připojištění pro případ storna, pro krytí rizik v souvislosti s onemocněním Covid- 19, popř. vyšší pojistné krytí než je ve standardní nabídce.

8. Pohodlný transfer do a z hotelu taxíkem

Jako první na českém trhu jsme již před desítkami let začali poskytovat pohodlné transfery taxíkem. V popisu hotelů u Speciálních služeb zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme, u kterých hotelů je transfer taxíkem zahrnutý v ceně. V případě zájmu lze transfer taxíkem zajistit i u jiných hotelů.

9. Respektujeme soukromí našich klientů

Mezi naše klienty patří významné osobnosti ze světa kultury, sportu i českého politického života. Máme zkušenosti se zajišťováním ochrany soukromí, aby jste se nemuseli obávat obtěžování a mohli v klidu relaxovat. Veškeré osobní údaje, které potřebujeme pro zajištění dovolené, jsme vždy, i před zavedením GDPR, považovali za vysoce důvěrné a odpovídajícím způsobem s nimi nakládáme.

10. Máme spolehlivý delegátský servis

Naše delegátky a delegáti jsou v Řecku jako doma a ochotně vám poskytnou všechny potřebné a užitečné informace potřebné pro váš pobyt. Doporučí i vhodné výlety, zprostředkují pronájem auta a další potřebné služby.

11. Pohodlné odbavení a cestování

Pro vaše pohodlí před odletem zprostředkujeme odbavení Travel Plus Comfort včetně vyšší úrovně palubního občerstvení a objednání vybraných míst v letadle - seating. Nabízíme také objednání přepravy nadměrných zavazadel a nadváhy za zvýhodněných podmínek.

12. Poskytujeme našim stálým klientům slevy a výhody

Pokud jste s námi cestovali alespoň dvakrát, získáváte slevy a výhody Stálého klienta.

13. Spolehlivé služby od roku 1990

O tom, že je Řecko ideálním cílem prázdninových cest, se od roku 1990 přesvědčila dlouhá řádka našich klientů. Vážíme si přízně, věrnosti a mnoha navázaných přátelství. Cítíme svůj závazek a stále se soustředíme na zajištění všech služeb tak, aby se vám s námi v Řecku líbilo a dovolenou jste si užili podle svých představ. Těšíme se, že i nadále budeme přispívat k pohodě vašeho léta přátelskými a spolehlivými službami.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat!