Proč Řecko s Greece Tours?

Od roku 1990, kdy se soustředíme na naše milované Řecko, jsme získali mnoho cenných poznatků a zkušeností, navázali řadu kontaktů a projeli většinu atraktivních oblastí této nádherné země. Bez nadsázky proto můžeme říci, že v Greece Tours známe Řecko dobře a neprodáváme jen zájezdy. O tom, že je Řecko ideálním cílem prázdninových cest, se od roku 1990 přesvědčila dlouhá řádka našich klientů. Vážíme si vaší přízně a mnoha za ta léta navázaných přátelství. Cítíme svůj závazek a naším hlavním cílem zůstává, aby se vám s námi v Řecku líbilo a svou dovolenou jste si užili podle svých představ. Těšíme se, že i nadále budeme přispívat k pohodě vašeho léta přátelskými a spolehlivými službami.

1. Milujeme Řecko

Zeptejte se nás na cokoliv, co vás v souvislosti se soukromou nebo pracovní cestou do Řecka nebo na řecké ostrovy napadne. Vždy vám rádi poradíme a vynasnažíme se zajistit všechno, s čím budete potřebovat pomoci.

2. Máme rozsáhlou nabídku ubytování

Nabízíme výběr z téměř dvou stovek hotelů, vil, apartmánů a studií všech kategorií ve většině atraktivních letovisek pevninského i ostrovního Řecka! Kromě pečlivě vybraných objektů, popsaných na tomto webu, pro vás můžeme zajistit ubytování i v dalších hotelech po celém Řecku. V průběhu celého roku zařazujeme na náš web nové nabídky ubytování do Řecka a na řecké ostrovy.

3. Zajistíme zájezd ve zvoleném termínu

Pokud vám nevyhovují vypsané termíny, můžeme pro vás v destinacíh, kde je provozováno více letů, zorganizovat zájezd v požadovaných datech, popřípadě i s odletem z Ostravy nebo Brna. Při včasné rezervaci si u některých ostrovů můžete vybrat i pro vás nejvhodnější čas letu.

4. Nabízíme výběr termínu a typu pokoje

U jednotlivých hotelů se v objednávce zájezdu zobrazuje řada dalších možností ubytování pro vaši dovolenou v Řecku, vždy s konkrétní cenou. Stačí jen vybrat si termín zájezdu u zvoleného hotelu, kliknout na Objednat a v objednávkovém formuláři rozbalit typ pokoje. Jednoduše tu zjistíte i ceny jednolůžkových pokojů, pokud je zvolený hotel nabízí.

5. Umožňujeme výběr stravování pro vaši dovolenou

U řady nabízených zájezdů si můžete objednat stravování od snídaně až po all inclusive. Doporučíme vám hotely, kde je zajišťována dietní strava, včetně bezlepkové, a speciální menu pro děti. Je na vás, zda zvolíte jen snídaně a budete ochutnávat speciality řecké kuchyně v místních tavernách anebo se rozhodnete pro plnou penzi v hotelu.

6. V ceně všech zájezdů je zahrnuto pojištění

V cenách všech katalogových zájezdů do Řecka a na řecké ostrovy je zahrnuto základní pojištění BASIC, zajišťované prostřednictvím ERV Evropské pojišťovny, a. s. Toto pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí až do 2,4 mil. Kč, asistenční službu po 24 hodin denně, zajištění lékařského převozu, repatriaci a vyslání opatrovníka.

7. Zajišťujeme transfer do a z hotelu taxíkem

Již řadu let poskytujeme pro pohodlí svých klientů u zájezdů do hotelů vyšších kategorií v Řecku a na řeckých ostrovech transfery taxíkem. V popisu hotelů u Speciálních služeb zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme, u kterých hotelů je transfer taxíkem zahrnutý v ceně. V případě zájmu lze transfer taxíkem zajistit i u jiných hotelů.

8. Organizujeme individuální cesty

Pokud vám skupinové zájezdy nevyhovují a máte vlastní představu, jak prožít své volné dny v Řecku, naplánujte si svou dovolenou sami. My vám dodáme dobrou radu, zajistíme letenky, ubytování a další služby. Plánujete-li cestu do Řecka vlastním vozem, objednejte si u nás třeba jen ubytování ve zvolené lokalitě v Řecku. K ubytování zajišťujeme také lodní lístky pro jednotlivce na trajekty mezi Itálií a Řeckem.

9. Respektujeme soukromí našich klientů

Mezi naše klienty patří významné osobnosti ze světa kultury, sportu i českého politického života. Máme zkušenosti se zajišťováním ochrany soukromí, aby se zákazníci nemuseli obávat obtěžování a mohli relaxovali v klidu. Veškeré osobní údaje, které potřebujeme pro zajištění dovolené, považujeme za vysoce důvěrné a odpovídajícím způsobem s nimi nakládáme.

10. Prodáváme letenky do Řecka a na řecké ostrovy

Rozhodnete-li se cestovat do Řecka sami, nabízíme možnost zakoupení samostatných letenek do všech našich cílových destinaci za výhodné ceny.
Bližší informace včetně termínů a cen.

11. Organizujeme zájezdy s pobyty na několika ostrovech během jednoho zájezdu

Nabízíme zájezdy typu Island hopping, kdy během svého pobytu v Řecku můžete poznat několik ostrovů

12. Poskytujeme spolehlivý delegátský servis

Naše delegátky jsou v Řecku jako doma a ochotně vám poskytnou všechny potřebné a užitečné informace potřebné pro váš pobyt. Doporučí i vhodné výlety, zajistí pronájem auta a další potřebné služby.

13. Poskytujeme slevy a výhody pro naše stálé klienty

Pokud jste s námi cestovali alespoň dvakrát, získáváte slevy a výhody Stálého klienta.

14. Zajišťujeme pořádání firemních akcí

Organizujeme semináře, kongresy a incentivní akce v Řecku, včetně kompletního servisu, zahrnujícího konzultace k výběru vhodné destinace. Vzdělávací akce na atraktivních místech v Řecku a na řeckých ostrovech jsou nesporně účinnou motivační složkou. Na místě pro vás zajistíme různé speciální služby, kromě pronájmu přednáškových sálů s příslušným vybavením, exkurze v provozech apod.

15. Nabízíme možnost pohodlného odbavení

Pro vaše pohodlí před odletem zprostředkujeme odbavení Travel Plus Comfort včetně vyšší úrovně palubního občerstvení a objednání vybraných míst v letadle - seating. Nabízíme také zajištění nadváhy za zvýhodněných podmínek a přepravu nadměrných zavazadel.

16. Organizujeme svatby v Řecku

Zprostředkujeme svatební obřad v Řecku. Informace k dokumentům, potřebným pro uzavření sňatku, vám rádi poskytneme v naší kanceláři.

V případě jakýchkoli dotazů nám neváhejte zavolat, rádi vám poskytneme více informací!