Proč Řecko s Greece Tours?

Od roku 1990 uběhla dlouhá řádka let, během nichž jsme navštívili většinu atraktivních oblastí Řecka a získali řadu osobních kontaktů i výborných přátel.
Bez nadsázky proto můžeme říci, že v Greece Tours známe Řecko dobře a máme dostatek zkušeností pro zajištění spolehlivých služeb.

1. Milujeme Řecko a věříme, že si ho zamilujete i vy

Zeptejte se nás na cokoliv, co vás v souvislosti s cestou do Řecka nebo na řecké ostrovy napadne. Budeme vám naslouchat a doporučíme nejvhodnější tipy podle vašich představ a plánů. Výhodou je, že od první chvíle jednáte s tím, kdo bude vaši dovolenou zajišťovat a na koho se můžete obracet. Abychom mohli všechny vaše požadavky a přání vyřídit co nejdříve, jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu. Můžeme tak flexibilně vyhovět vašim přáním na případné úpravy a změny vaší cesty.

2. Ručíme za nabízené služby

Uděláme vše pro to, abychom zajistili veškerý servis podle vaší objednávky. Neorganizujeme masovou turistiku, každý klient je pro nás jedinečný.

3. Respektujeme soukromí našich klientů

Mezi naše klienty patří významné osobnosti ze světa kultury, sportu i českého politického života. Máme zkušenosti se zajišťováním ochrany soukromí, aby jste se nemuseli obávat obtěžování a mohli v klidu relaxovat. Veškeré osobní údaje, které potřebujeme pro zajištění dovolené, jsme vždy, i před zavedením GDPR, považovali za vysoce důvěrné.

4. Sledujeme vývoj v Řecku a víme o všech nových hotelech

Každoročně obnovujeme a doplňujeme naši nabídku stovek hotelů, vil, apartmánů a studií všech kategorií ve většině atraktivních letovisek pevninského i ostrovního Řecka! Kromě pečlivě vybraných objektů, popsaných na tomto webu, pro vás můžeme zajistit ubytování i v dalších hotelech po celém Řecku.

6. Typ pokoje je na vás

U jednotlivých hotelů se v objednávce zájezdu zobrazuje řada dalších možností ubytování pro vaši dovolenou v Řecku nebo na řeckých ostrovech, vždy s konkrétní cenou. Stačí jen zvolit u vybraného hotelu termín, kliknout na Objednat a v objednávkovém formuláři rozbalit typ pokoje. Jednoduše tu zjistíte i ceny jednolůžkových pokojů, pokud je zvolený hotel nabízí. Samozřejmostí je zajištění early check-in nebo late check-out.

7. Stravování od snídaní po ultra all inclusive

U řady nabízených zájezdů do Řecka nebo na řecké ostrovy si můžete objednat typ stravování od snídaně až po all inclusive. Doporučíme vám hotely, kde je zajišťována dietní strava, včetně bezlepkové, a speciální menu pro děti.

8. Jistota pojištění s asistenční službou v ceně zájezdu do Řecka a na řecké ostrovy

V cenách všech našich zájezdů je zahrnuto základní pojištění BASIC, zajišťované prostřednictvím ERV Evropské pojišťovny, a. s. Toto pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí až do 2,4 mil. Kč, asistenční službu po 24 hodin denně, zajištění lékařského převozu, repatriaci a vyslání opatrovníka. Samozřejmostí je zajištění připojištění pro případ storna, popř. individuální pojištění s vyšším pojistným krytím.

9. Uplatňujeme ITQ KODEX

Kodex, který garantuje řešení případných problémů, je dlouhodobě používán v nejvyspělejších zemích západní Evropy.

10. Pohodlný transfer do a z hotelu taxíkem

Jako první na českém trhu jsme již před více než dvaceti lety zavedli u zájezdů do 5* hotelů pohodlné transfery taxíkem. V popisu hotelů v Řecku u služeb zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme, u kterých hotelů je transfer taxíkem zahrnutý v ceně. V případě zájmu lze transfer taxíkem zajistit i u jiných hotelů.

11. Pohodlné odbavení a cestování

Pro vaše pohodlí zprostředkujeme odbavení Travel Plus Comfort včetně vyšší úrovně palubního občerstvení, objednání vybraných míst v letadle - seating a zajištění přepravy nadměrných zavazadel a nadváhy.

12. Poskytujeme našim stálým klientům slevy a výhody

Pokud jste s námi cestovali alespoň dvakrát, získáváte slevy a výhody Stálého klienta.

13. Spolehlivé služby v Řecku a na řeckých ostrovech od roku 1990

O tom, že je Řecko ideálním cílem prázdninových cest, se od roku 1990 přesvědčila dlouhá řádka našich klientů. Vážíme si přízně, věrnosti a mnoha navázaných přátelství. Cítíme svůj závazek a stále se soustředíme na zajištění všech služeb tak, aby se vám s námi v Řecku líbilo a dovolenou jste si užili podle svých představ. Těšíme se, že i nadále budeme přispívat k pohodě vašeho léta přátelskými a spolehlivými službami.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat!