Skvělá nabídka do Daios Cove

24.02.24

Resort v kouzelné zátoce se soukromou pláží

Zátoka DAIOS COVE vás okouzlí na první pohled a nádherné výhledy si tu budete užívat po celý pobyt. Dopřejte si dokonalou luxusní dovovolenou u soukromé pláže s klidným tyrkysovým mořem, vynikající gastronomii a prvotřídní služby v elegantním resortu na severovýchodě Kréty. Pětihvězdičkový luxus nabízí komfortní ubytování ve standartních pokojích, suitách i exkluzivních vilách, které v řadě případů mají privátní bazény s mořskou vodou. Hosté mají na výběr sedm restaurací a barů, nechybí wellness, tenisové kurty ani dětský klub.

Aktivní dovolená v Daios Cove

Pod odborným vedením vyškoleného personálu pro vodní sporty se můžete brouzdat v zátoce na kánoích, kajacích a šlapadlech nebo se pobavit na paddleboardech. K pronájmu jsou také soukromé jachty, motorové čluny a katamarány. Potápěčské centrum PADI nabízí své služby od začátečníků až po zkušené potápěče, včetně výletů k vraku potopené lodi.

Právě teď super nabídka plné penze ZDARMA

Využijte aktuální nabídku resortu DAIOS COVE k ubytování ve dvoulůžkových pokojích, která platí jak pro pokoje s bazénem, tak i pro ubytování bez privátních bazénů. V obou případech získáte v uvedených termínech kromě First minute slevy navíc plnou penzi - tedy tříchodový oběd v některé z à la carte restaurací včetně vody a nealkoholických nápojů ZDARMA.
Archiv aktualit

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Kerveli Village 3*

Samos
Kerveli
Nádherné scenérie Více

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024