První jarní Last minute jsou tu!

05.05.24

První jarní Last minute do Řecka

Teplé dny nám připomínají, že už se blíží léto. A k létu rozhodně patří dovolená u moře. Pokud už se nemůžete dočkat, využijte první jarní Last minute do Řecka nebo na řecké ostrovy. Dovolená před hlavní sezónou má nesporně řadu výhod. Především klidnější pohodovou atmosféru. Na pláži nemusíte hledat lehátka ani čekat dlouho na obsluhu.

Výhody květnových termínů

Některé hotely, například plážový resort THE ROYAL BLUE 5*, má aktuálně večeře ZDARMA. Zakoupíte si zájezd se snídaní, ale budete mít pobyt s polopenzí. Obdobnou nabídku můžete do konce května využít i v moderním resortu jen pro dospělé NUMO IERAPETRA 5* na jihu Kréty. Kromě nižších cen máte navíc možnost vybrat si typ pokoje podle svých představ.

Květen - ideální klima pro aktivní dovolenou

Chcete-li se i během dovolené věnovat zlepšení své fyzické kondice, jsou pro to právě na jaře ideální klimatické podmínky. Téměř všude se můžete vydat na cyklistickou nebo pěší túru. Resort Costa Navarino na Peloponésu nabízí čtyři skvělá golfová hřiště a tenisovou akademii Mouratoglou. Řada hotelů nabízí zdarma pilates a jógu. Například hotel Marbella Nido na Korfu má letos pro lekce jógy, které tu pořádá v rámci Fitness Weeks by Oyogo londýnská fitness agentura, nově vybudované místo s úžasným výhledem výhledem na Jónské moře

Vyberte si dovolenou podle svých představ

V přehledu zájezdů se zvýhodněnou cenou si můžete vybrat zájezd podle svých preferencí. Je také na vás, zda odcestujete třeba jen na prodloužený víkend anebo si dopřejete klasický týdenní či delší zájezd. Neváhejte se na nás obrátit, se vším vám rádi pomůžeme.
Archiv aktualit

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Kerveli Village 3*

Samos
Kerveli
Nádherné scenérie Více

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024