Hotel The Royal Blue a Luxury Beach Resort 5*

Cena za osobu od: 16 990 | 15 240 Kč | 01.10. / 6 dní
Snídaně
Přímo na pláži
Nádherné výhledy
Vily
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Sdílený bazén
Privátní bazény
Postele king size
Klidná část ostrova
Bazén s mořskou vodou
Bezlepková strava

Polopenze ZDARMA !

Pro pobyty od 18.8. do 2.9.2019 ve všech pokojích mimo Luxury dvoulůžkový pokoj s privátním bazénem výhled na moře
Pro pobyty od 3.9. do 24.9.2019 v pokojích Dvoulůžkový pokoj superior výhled na moře, Rodinná suita výhled na moře, Superior suita u vody výhled na moře, Rodinná suita privátní bazén výhled na moře, Luxury suita privátní bazén výhled na moře, Royal superior suita u vody s jacuzzi na balkoně výhled na moře, Royal luxury suita u vody privátní bazén výhled na moře a Presidentská suita u vody privátní bazén výhled na moře
Pro pobyty od 25.9. do 31.10.2019 v pokojích Superior pokoj boční výhled na moře, Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady sdílený bazén, Dvoulůžkový pokoj superior výhled na moře sdílený bazén, Dvoulůžkový pokoj superior výhled na moře, Dvoulůžkový pokoj superior u moře, Superior pokoj výhled do zahrady, Rodinná suita výhled na moře, Superior suita u vody výhled na moře, Rodinná suita privátní bazén výhled na moře, Luxury suita privátní bazén výhled na moře, Luxury vila výhled moře privátní bazén, Royal superior suita u vody s jacuzzi na balkoně výhled na moře, Royal luxury suita u vody privátní bazén výhled na moře a Presidentská suita u vody privátní bazén výhled na moře
Sleva bude poskytnuta po rezervování zájezdu

Popis hotelu

Poloha

Hotel The Royal Blue Resort and Spa se nachází v krásné zahradě u soukromé zátoky, nedaleko vesničky Panormo, asi 22 kilometrů na východ od města Rethymno a 55 kilometrů od letiště v Heraklionu. Autobusová zastávka se spojením do Heraklionu i Chanie 300 metrů od hotelu.

Popis hotelu

Luxusní hotelový resort The Royal Blue Resort and Spa v upravené zahradě, je jedním z nejmodernějších hotelů na Krétě. Elegantní areál s bazény a vodopády nabízí nádherné výhledy na Egejské moře. Hotel nabízí ubytování v pokojích pro dospělé a pro rodiny s dětmi zvlášť. Pláž u hotelu je menší, ale vzhledem k rozmístění bazénů v blízkosti pláže, je její kapacita pro hotelové hosty pohodlně dostačující.

Pláž & Bazény

soukromá zátoka s menší pláží a pohodlnými lehátky,
dva venkovní bazény, dětský bazén,
lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži bez poplatku,
Ammos Beach bar u moře

Vybavení hotelu

hlavní restaurace Symposium, středomořská a à la carte restaurace Eora, restaurace Elioa s nabídkou krétské kuchyně,
několik barů – pool bar, lobby bar, bar Ammos na pláži,
business centrum, knihovna, minimarket, butik, klenotnictví, půjčovna aut

Ubytování

prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, osobní váha,
SAT/TV, telefon, připojení k internetu,
elektronický trezor velikosti pro laptop, minibar nebo malá lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje,
balkón nebo terasa,
hotel nabízí ubytování také ve stylově zařízených suitách a vilách,

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze, dietní jídla po předchozí domluvě

Sport & zábava

fitness centrum, dva tenisové kurty s možností objednání trenéra, minigolf

Pro děti a juniory

dětský bazén, dětský koutek, dětské zábavné a naučné programy,
na vyžádání hlídání dětí za poplatek

Internetové připojení

wifi zdarma v celém hotelovém areálu

Relaxace & Wellness

hotelové lázně s venkovními terasami Pure Senses Spa & Fitness Center - péče o celé tělo včetně masáží, sauny a parních lázní, krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou, kadeřnictví

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady/ boční výhled na moře/moře


Interiér cca 30 m², stylově zařízený v teplých a jemných tónech, ve dvoupatrových budovách. Max.obsazenost 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj superior u moře


Interiér cca 30 m², stylově zařízený v teplých a jemných tónech, ve dvoupatrových budovách, první řada u moře. Max.obsazenost 2 osoby.

Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady/na moře sdílený bazén


Interiér cca 30 m², elegantně zařízený, sdílený bazén se soukromou sluneční terasou a lehátky se slunečníky pro okolní pokoje stejné kategorie, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 3 osoby.

Luxury dvoulůžkový pokoj s privátním bazénem výhled na moře


Interiér cca 30 m², elegantně zařízený, privátní bazén se soukromou sluneční terasou a lehátky se slunečníky. Max.obsazenost 2 osoby.

Luxury suita privátní bazén výhled na moře


Interiér cca 55 m², v přízemí v první řadě u moře, ložnice, prostorný obývací pokoj, koupelna s hydromasážní vanou a odděleným sprchovým koutem, terasa s příjemným posezením, předzahrádka s lehátky a sluneční clonou, soukromý bazén. Max. obsazenost 4 osoby.

Luxury vila výhled na moře privátní bazén


Mezonetový interiér cca 69 m², první řada u moře, v přízemí mezonetu obývací pokoj s TV a koupelna, v prvním patře prostorná ložnice a koupelna s vanou s hydromasážními nebo vzdušnými tryskami, terasa s příjemným posezením, předzahrádka s lehátky a sluneční clonou, soukromý bazén. Max. obsazenost 4 osoby.

Royal superior suita u vody s jacuzzi na balkóně


Interiér cca 70 m², v prvním patře, první řada u moře, ložnice, prostorný obývací pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, balkón 30 m² s jacuzzi a příjemným posezením. Max. obsazenost 4 osoby.

Royal luxury suita u vody s privátním bazénem


Interiér cca 80 m², v přízemí, ložnice, prostorný obývací pokoj 34 m², koupelna s vanou a sprchovým koutem, terasa s příjemným posezením a výhledem na moře, zahrádkou s lehátky a sluneční clonou, soukromý bazén. Max. obsazenost 4 osoby.

Presidentská suita u vody výhled na moře privátní bazén


Mezonetový interiér, na cca 85 m² prostorný obývací pokoj, ložnice s open space koupelnou, v odděleném patře cca 130 m² sauna, tělocvična a vnitřní bazén, plně vybavená kuchyně pro soukromého kuchaře s odděleným vchodem pro personál, privátní vjezd, parkování a vybavení pro BBQ. Terasa s příjemným posezením a výhledem na moře, zahrada a dva soukromé bazény se slunečními clonami a lehátky. Max. obsazenost 4 osoby.

Rodinná suita výhled na moře


Interiér cca 55 m², v prvním patře, výhled na moře, ložnice, prostorný obývací pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, balkón. Max.obsazenost 4 osoby.

Rodinná suita výhled na moře privátní bazén


Interiér cca 55 m², v přízemí, výhled na moře, ložnice, prostorný obývací pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, privátní bazén se soukromou sluneční terasou a lehátky se slunečníky. Max.obsazenost 4 osoby.

Superior suita u vody výhled na moře


Interiér cca 55 m², v prvním patře v první řadě u moře, ložnice, prostorný obývací pokoj s balkónem s venkovním jacuzzi. . Max. obsazenost 4 osoby.

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistenci delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Panormo

Letovisko Panormos se nachází asi 25 kilometrů na východ od města Rethymno. Nabízí poklidnou atmosféru tradiční krétské vesničky s rybářským přístavem. Panormos, půvabné místo s malebnou písečnou pláží, poskytuje ideální podmínky pro pohodovou relaxaci. V malém letovisku nechybí taverny s nabídkou místních specialit, typické kavárny, supermarket, lékařská ordinace a lékárna i několik obchůdků se suvenýry.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 45 minut. Více informací o Panormo