Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex ve stylu řecké architektury je citlivě vkomponován do zeleně vzrostlých stromů. Nachází se na výběžku Kassandra, asi 3 kilometry od známého letoviska Kallithea. Tvoří ho dvě části. Původní přímo na břehu zálivu Toroneos a nově vybudovaná část s recepcí nad silnicí. Vzdálenost ke krásné pláži ze zlatavého písku je asi 300 metrů, pro bezpečnost klientů je využíván podchod.

Vybavení hotelu

Upravená zahrada se třemi venkovními bazény a jedním krytým, oddělený bazén pro děti. Kromě dvou restaurací a lobby barů má hotel i dva bary v zahradě u bazénů, restauraci pod širým nebem, restauraci à la carte a konferenční místnost pro 160 návštěvníků, televizní místnost, hernu a minimarket. K vybavení patří tenisové kurty, stolní tenis, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbal a hřiště pro kolektivní sporty a šipky. Na pláži možnost provozování vodních sportů a potápěčské centrum. Možnost bezplatného WiFi připojení na internet.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, satelitní televize, hudební kanál, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze, snídaně i večeře formou amerického bufetu. Hotel také jednou týdně připravuje tématické večeře s rozličnou nabídkou - rybí speciality, řecká, asijská, italská a španělská kuchyně, gala večeře apod.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Kallithea

Název Kallithea znamená „krásná vyhlídka“ a z kaváren, které leží nad mořem, je skutečně pěkný výhled na řecké pobřeží, moře a sousední poloostrov Sithonia. Známé turistické středisko leží zhruba uprostřed východní strany výběžku Kassandra. Historie celé této oblasti spadá do dob starověkého Řecka, o čemž svědčí i četné archeologické vykopávky a nálezy. Moderní Kallithea, s pěknou pěší zónou a spoustou obchodů, taveren a barů, žije zvláště v letních měsících intenzivním turistickým ruchem. Nabízí návštěvníkům nejen krásné pláže se světlým pískem a průzračně modrým mořem, ale i veškerý servis, který je zapotřebí ke strávení pobytového zájezdu a celkově příjemné dovolené.

Transfer z letiště asi 60 minut. Více informací o Kallithea