Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Moderní hotel Aeolos zařízený tradičním nábytkem v ostrovním stylu situovaný přímo u oblázkové pláže naproti přístavu s nádherným výhledem na město Skopelos a Egejské moře. Vedle hotelu naleznete archeologické naleziště Asklépion. Taverny, obchody a půjčovny aut jsou v dosahu několika minut chůze.

Vybavení hotelu

Velký venkovní bazén s terasou a dětský bazén, lehátka a slunečníky jsou hotelovým hostům k dispozici bez poplatku. K vybavení hotelu Aeolos patří pool bar, snack bar, hala pro podávání snídaní, televizní místnost a hřiště, možnost připojení k internetu.

Ubytování

Klimatizované pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, žehlicí prkno s žehličkou, připojení k internetu a balkón. Možnost pronájmu trezoru a dětské postýlky.

Stravování

Kontinentální snídaně formou bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Pokoje

Klimatizované pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, žehlicí prkno s žehličkou, připojení k internetu a balkón. Možnost pronájmu trezoru a dětské postýlky.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 15 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery letiště Skiathos - přístav Skiathos - ubytování Skopelos - přístav Skopelos - letiště Skiathos,
  • lodní dopravu Skiathos - Skopelos - Skiathos,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Město Skopelos

Návštěvník ostrova zpravidla jako první uvidí půvabné hlavní město Skopelosu, vystavěné ve svahu. Tvoří ho bíle omítnuté domky s červenými střechami a dřevěnými balkóny, typické pro řecké ostrovy. Půvabné kvetoucí dvorky, úzké uličky a přívětivé taverny na pobřeží dotváří atmosféru správního centra ostrova. Staré kamenné schody vedou k hradu na vrcholu nad městečkem, kde se nachází i nejstarší kostel města Basilika svatého Athanasiose. Nabízí se odtud nádherný panoramatický výhled na městečko i přírodní scenérie.

Transfer z letiště do přístavu 10 minut, trajekt 30 minut, transfer z přístavu hotelu cca 15 minut. Více informací o Město Skopelos