Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering
Nádherné výhledy
Rodinné pokoje
Wifi
Možnost ubytování v apartmánech
Rodinný pokoj až pro 3 děti

Popis hotelu

Poloha

Komplex Ai Yannis Suites & Apartments má díky své poloze ve svahu výhled na Egejské moře. Hotel vybudovaný z tradičních materiálů je obklopen zahradou se vzrostlými olivovníky, spoustou kvetoucích keřů. Vnitřní prostory jsou zařízené moderně a doplněny s originálními uměleckými díly. Smíšená písčito-oblázková pláž je v dosahu necelých 10 minut chůze.

Vybavení hotelu

Restaurace à la carte, snack bar, salónek, lobby bar s posezením u krbu, výtah. V recepci kompexu Ai Yannis Suites & Apartments si můžete zajistit pronájem auta a další potřebné služby. V přízemí je apartmán pro handicapované klienty, pro pohyb pro areálu je však nutná pomoc další osoby.

Ubytování

Klimatizované suity pro 2 – 4 osoby, obytná část s kuchyňským koutem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, wifi připojení, trezor, síť proti komárům, balkón nebo terasa s výhledem na moře.
Nabízí se také možnost ubytování v prostornějších rodinných suitách.nebo novomanželské apartmánech.

Stravování

Snídaně. Možnost dokoupení polopenze.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Junior suita

Klimatizované suity pro 2 – 4 osoby, obytná část s kuchyňským koutem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, připojení k internetu, trezor, balkón nebo terasa.


Rodinná suita

Klimatizované suity pro 2 – 4 osoby, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, připojení k internetu, trezor, balkón nebo terasa.


Superior suita

Klimatizované suity až pro 6 osob, 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny s jacuzzi, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, připojení k internetu, trezor, balkón nebo terasa.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • leteckou dopravu Praha - Athény - Chios a zpět v nejnižší tarifní třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta
  • příplatek za dětskou autosedačku,

Informace o destinaci

Letovisko Kardamyla

Klidná oblast Kardamyla s dlouhou tradicí výroby lodí se nachází na severu ostrova, asi 28 kilometrů od hlavního města Chios. Okolí tvoří nedotčená, místy divoká příroda s mnoha kontrasty. Na jedné straně strmé skály, ale i květinová údolí a písečné pláže. Vesnice Kardamyla patřila ve středověku k největším na ostrově Chios a byla dokonce jedinou vesnicí, kterou se Turkům nikdy nepodařilo obsadit.

Dnešní Kardamyla se dělí na dvě části – horní s tradiční architekturou a platany, kde se dodnes zachovaly v téměř nezměněném stavu úzké uličky a domy námořních kapitánů. Dolní část – Kato Kardamyla se spoustou zeleně se nachází blíže k moři. Můžete odtud podniknout lodní výlet z Chiosu na okolní ostrůvky - na severovýchodě větší Oinouses a malinké Pontikonisi, Passas a Vatos.
Transfer z letiště asi 45 minut. Více informací o Kardamyla