Dovolená Řecko 2024 - Resorty Sani

17.10.23

SANI - ideální rodinná dovolená

Sani Resort na Chalkidiki je mimořádná prázdninová destinace se skvělou polohou v širokém zálivu se zlatavým pískem a křišťálově čistou vodou. Vysoké borovice dotváří nádherné scenérie tohoto nádherného místa.

Travel Awards

Komplex Sani na Chalkidiki patří mezi nejlépe hodnocené rodinné resorty nejen ve Středomoří, ale i v celosvětovém měřítku. Ocenění za vynikající pohostinnost, vysokou kvalitu stravování a prvotřídní servis získává od odborné veřejnosti i návštěvníků. V letošním roce již po páté získal ocenění Readers’ Choice Award magazínu Conde Nast Traveller. Každoročně se zařazuje rovněž mezi Top 10 nejlepších rodinných resortů v rámci Evropy i celosvětově.

Pět špičkových hotelů

Největší je Sani Beach přímo u pláže s nádherným výhledem na azurové moře. Ideální pro rodiny s malými dětmi je Porto Sani , kde lze využít i možnost plné penze. Sani Club, zasazený v zeleni, nabízí ubytování v rodinných apartmánech s privátním bazénem. Luxusní Sani Asterias připravuje pro sezónu 2024 rozsáhlou rekonstrukci moderních suit, které budou pohodlnější a více propojené s venkovními prostorami. Elegantní Sani Dunes poblíž Sani Marina, kosmopolitního centra butiků a nočního života nabízí klidná plážová místa a restaurace určené jen pro dospělé návštěvníky.

Spousta možností sportovních aktivit a zábavy pro děti i dospělé

Dopřejte si rodinnou dovolenou 2024 v luxusním resortu SANI na Chalkidiki v Řecku a objevte nekonečné možnosti nejrůznějších aktivit a zábavy. Ať už je to potápění, vodní lyžování, pozorování ptáků – inspiraci najdete na každém kroku. Zdokonalte své dovednosti v prvotřídních zařízeních včetně Tenisové akademie antukového krále Rafaela Nadala, v Bear Grylls Survival Academy, Chelsea Football FCF Academy nebo Sani Treetop Adventure.
Archiv aktualit

Sani Beach 5*

Chalkidiki
Sani
Přímo u bělostné písečné pláže Více

Porto Sani 5*

Chalkidiki
Sani
S nabídkou plné penze Více

Sani Club 5*

Chalkidiki
Sani
Zábava pro celou rodinu Více

Sani Dunes 5*

Chalkidiki
Sani
Elegance a skvělý servis Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024