Aldemar Hotels

Hotely řetězce Aldemar nabízejí kvalitní služby

Aldemar hotels
Pod značkou Aldemar je provozováno osm prvotřídních hotelových komplexů na Krétě, Peloponésu a Rhodosu. Svým klientům poskytují nadstandartní služby v luxusním prostředí, velkou pozornost věnují kvalitě stravování, sportovním aktivitám a detailům, které klientům zpříjemňují pobyt v Řecku.
Resorty se nachází v pěkných lokalitách a nabízejí i možnosti pro semináře, svatby a podobné akce.

Více o službách hotelů Aldemar

Služby poskytované hotely řetězce ALDEMAR

Služby pro klienty

Lehátka a slunečníky jsou klientům u bazénů i na pláži poskytována bezplatně, stejně jako plážové osušky. Na hotelových plážích jsou převlékárny, sprchy a WC. Komplexy nabízí kromě klasických pokojů také rodinné pokoje, pokoje pro handicapované klienty a suity se soukromými bazény.
V areálech je wifi připojení.

Rodiny s dětmi

Aldemary mají dětské bazény, brouzdaliště a hřiště i profesionální týmy kvalifikované pro zajištění dětské zábavy. Kluby Aldy pořádají pro děti od 4 do12 let různá zajímavé aktivity včetně oblíbené dětské diskotéky. V rámci klubů mají děti během dne zdarma občerstvení formou bufetu sendviče, sušenky, džusy, voda a zmrzlinu.
Samozřejmostí jsou bezplatně poskytované dětské postýlky, vysoké židličky nebo ohrádka, lze si také zapůjčit dětský monitor nebo za poplatek zajistit hlídání.
Pro rodiny s dětmi nabízí skvělé podmínky především hotel Knossos Royal, který má rodinné pokoje s rozlohou 35-39 m², k dispozici jsou i dvoulůžkové pokoje s propojenými dveřmi a 2 koupelnami.

Sport

Denní aktivity zahrnují ranní gymnastiku, aerobik, tenisové turnaje, volejbal a řadu dalších možností, například bezplatné lekce jógy, mini golf, fitness centrum, squash. Centra vodních sportů nabízí i lekce potápění. V hotelu Royal Mare působí tenisový klub s několika tenisovými hřišti s kvalitním povrchem a tréninkovou stěnu, jako trenéři tu působili známí tenisté např. Tomáš Šmíd nebo Karel Nováček. Pronájem kurtů je bezplatný, platí se za večerní osvětlení a tenisové lekce. V dosahu patnácti minut jízdy autem od hotelů Aldemar na Krétě se nachází 18jamkové golfové hřiště Cretan Golf Club.

Zábava

Večerní zábava s živou hudbou, ukázky tanců, DJ. Nabízí se i kurzy vaření, malování na hedvábí nebo výuka řeckých tanců.

Relaxace

Royal Mare World's Leading Thalasso & Spa Resort patří mezi 10 nejlepších Thalasso center ve světě a je opakovaně oceňován cenami za kvalitu. Lázeňské centrum na ploše 5.000 m² nabízí elegantní prostředí, nádherné výhledy, špičkovou odbornost a pečlivou čistotu. Kúry jsou přizpůsobeny specifickým potřebám a požadavkům každého hosta. Lázeňská léčba probíhá pod odborným lékařským dohledem a je zaměřená především na posilování svalů, odstranění celulitidy a úpravu krevního oběhu. Léčba je vhodná pro klienty všech věkových kategorií a má výborné relaxační účinky. Pro klienty hotelu Knossos Royal je zajištěná doprava do relaxačního centra sousedního hotelu Royal Mare.