Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Dětské hřiště
Lze dokoupit klimatizaci
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Hotel Alianthos Garden leží na klidném místě u jednoho z nejhezčích zálivů jižní Kréty jen 50 metrů od smíšené písčité a oblázkové pláže. Taverny a obchůdky v Plakiasu jsou v dosahu několika minut chůze. Nejbližší větší město Rethymno je vzdáleno 35 kilometrů.

Vybavení hotelu

V pěkné udržované zahradě je velký sladkovodní bazén, dětský bazén a pool bar, lehátka se slunečníky jsou bez poplatku. K hotelu Alianthos Garden patří taverna s výhledem na záliv, hlavní bar, společenská místnost s televizí a videem, dětské hřiště, internetový koutek, biliár a minimarket.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů,SAT/TV, telefon, wifi připojení, lednička a balkón s výhledem do zahrady. Pronájem dětské postýlky, trezoru a zapojení klimatizace za poplatek.

Stravování

Polopenze.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů,SAT/TV, telefon, wifi připojení, lednička a balkón s výhledem do zahrady. Pronájem dětské postýlky, trezoru a zapojení klimatizace za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Plakias

Malá poklidná zemědělská oblast Plakias na jihu Kréty byla pro turistiku a prožití dovolené u moře objevena poměrně nedávno. Přispěly k tomu především krásné pláže, kolem nichž začaly postupně vyrůstat hotely, hotýlky a penziony. Letovisko s písčito-oblázkovou pláží je obklopeno krásnou krajinou, v jeho okolí najdete i řadu menších pláží a palmami lemovaných zátok. Nedaleko Plakiasu je palmová zátoka Prevelli, kterou můžete během dovolené na Krétě navštívit..

Řecko, Kréta, Plakias

Jižní Kréta je báječné místo pro pobytový zájezd a k prožití pohodové dovolené na Krétě. Pokud máte rádi klid a soukromí, vyberte si Plakias, který nabízí spíše klid, než uličky plné turistů. Hlavní třída Plakiasu nabízí i tak velké množství restaurací, kde vám připraví mořské plody nebo klasické řecké speciality.
Transfer z letiště v Heraklionu 1 hodina a 45 minut. Více informací o Plakias