Hotel Alianthos Garden 3*

Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Dětské hřiště
Lze dokoupit klimatizaci
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Hotel Alianthos Garden leží na klidném místě u jednoho z nejhezčích zálivů jižní Kréty jen 50 metrů od smíšené písčité a oblázkové pláže. Taverny a obchůdky v Plakiasu jsou v dosahu několika minut chůze. Nejbližší větší město Rethymno je vzdáleno 35 kilometrů.

Vybavení hotelu

V pěkné udržované zahradě je velký sladkovodní bazén, dětský bazén a pool bar, lehátka se slunečníky jsou bez poplatku. K hotelu Alianthos Garden patří taverna s výhledem na záliv, hlavní bar, společenská místnost s televizí a videem, dětské hřiště, internetový koutek, biliár a minimarket.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů,SAT/TV, telefon, wifi připojení, lednička a balkón s výhledem do zahrady. Pronájem dětské postýlky, trezoru a zapojení klimatizace za poplatek.

Stravování

Polopenze.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů,SAT/TV, telefon, wifi připojení, lednička a balkón s výhledem do zahrady. Pronájem dětské postýlky, trezoru a zapojení klimatizace za poplatek.

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Plakias

Malá poklidná zemědělská oblast Plakias na jihu Kréty byla pro turistiku a prožití dovolené u moře objevena poměrně nedávno. Přispěly k tomu především krásné pláže, kolem nichž začaly postupně vyrůstat hotely, hotýlky a penziony. Letovisko s písčito-oblázkovou pláží je obklopeno krásnou krajinou, v jeho okolí najdete i řadu menších pláží a palmami lemovaných zátok. Nedaleko Plakiasu je palmová zátoka Prevelli, místo, které byste měli navštivit ať už jako výlet lodí, nebo na motorce či kole.

Řecko, Kréta, Plakias

Jižní Kréta je báječné místo pro pobytový zájezd a k prožití pohodové dovolené. Pokud máte rádi klid a soukromí, vyberte si Plakias, který nabízí spíše klid, než uličky plné turistů. Hlavní třída Plakiasu nabízí i tak velké množství restaurací, kde vám připraví mořské plody nebo klasické řecké speciality.

Více informací o Plakias