Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering
Nádherné výhledy
Wifi
Pohodlné byty s velkými balkóny
Možnost ubytování ve studiích
Možnost ubytování v apartmánech
Klidná část ostrova
Možnost ubytování s malým psem

Popis hotelu

Poloha

Amarandos Sea View Apartments jsou situované u malé pobřežní cesty, pouhých 15 metrů od přírodní pláže, v klidném prostředí poblíž rybářského přístavu Vokaria. Najdete zde tavernu s nabídkou čerstvých ryb i kavárnu. Ideální místo pro dlouhé procházky nejen podél pobřeží.

Popis hotelu

Hotel Amarandos Sea View Apartments je pojmenován podle světle růžové květiny Amarandos, která roste hojně nejen v jeho okolí, ale i po celém ostrově.

Pláž & bazény

pláž 15 metrů od hotelu je přírodní oblázkovo-kamenitá, doporučujeme boty do vody

Ubytování

Apartmány s výhledem na moře pro 2 – 3 osoby mají obývací ložnici s kuchyňským koutem s kávovarem a topinkovačem, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, trezor, wifi, klimatizaci, prostorný balkón s výhledem na moře. V obývací ložnici je dvoulůžko a rozkládací pohovka.
Mezonety s výhledem na moře pro 2 – 3 osoby se skládají z ložnice s dvoulůžkem v patře a obývací částí s rozkládací pohovkou v přízemí, mají kuchyňský kout s kávovarem a topinkovačem, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, trezor, wifi, klimatizaci, dva prostorné balkóny s výhledem na moře.

Stravování

bez stravy

Internetové připojení

wifi

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Apartmány s výhledem na moře pro 2 – 3 osoby

Obývací ložnice s kuchyňským koutem s kávovarem a topinkovačem, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, trezor, wifi, klimatizace, prostorný balkón s výhledem na moře. V obývací ložnici je dvoulůžko a rozkládací pohovka. Max. obsazenost 3 osoby.

Mezonety s výhledem na moře pro 2 – 3 osoby

Ložnice s dvoulůžkem v patře a obývací část s rozkládací pohovkou v přízemí, kuchyňský kout s kávovarem a topinkovačem, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, trezor, wifi, klimatizace, dva prostorné balkóny s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • leteckou dopravu Praha - Athény - Chios a zpět v nejnižší tarifní třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta
  • příplatek za dětskou autosedačku,

Informace o destinaci

Letovisko Nenita/Vokaria

Vokaria se nachází 1 kilometr pod městečkem Nenita, které patří mezi největší producenty léčivé mastichy na ostrově Chios. V Nenitě najdete supermarkety, pekárny, cukrárny, lékárnu, poštu, celou řadou dalších obchodů, tradičních taveren a kaváren. Místní lidé jsou velmi přátelští. Nenita se nachází 17 kilometrů od města Chios a 15 kilometrů od letiště. Mezi Vokarií a Nenitou není žádné autobusové spojení, doporučujeme pronájem vlastního dopravního prostředku. Vokaria je jednou z mála vesnic na ostrově Chios, které se nacházejí přímo u moře. Většina sídel byla postavena na kopcích a ve vnitrozemí, aby se jejich obyvatelé dokázali ubránit před piráty. Pláž Vokaria je klidná přírodní pláž s oblázky a kameny, proto doporučujeme boty do vody. Ve Vokarii je i rybářský přístav a tedy i taverny, které nabízí čerstvé ryby. Je ideálním výchozím bodem pro dlouhé procházky podél pobřeží i turistické výšlapy do okolí ostrova Chios.
Transfer z letiště asi 25 minut Více informací o Nenita/Vokaria