Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Hotel jen pro dospělé
Přímo na pláži
Nádherné výhledy
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Převlékárny a sprchy na pláži
Vodní sporty a potápění
Možnost pronájmu kol
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Tématické večery
Sdílený bazén
Privátní bazény
Postele king size
Bazén s mořskou vodou

Popis hotelu

Poloha

Romantický komplex Elounda Village se skládá z hlavní budovy a bungalovů, zasazených v zeleni. Díky své poloze ve svahu nabízí nádherné výhledy na záliv Mirabello a protější ostrov Spinalonga. Přímo u hotelu je malá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a molem. Nejbližší letovisko Elounda je vzdáleno 3 kilometry, městečko Agios Nikolaos 8 kilometrů, spojení zajišťuje autobus. Hotel je určen jen pro dospělé osoby.

Vybavení hotelu

Tři bazény s mořskou vodou, u nichž jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky bez poplatku, stejně jako na pláži, kde se nachází i převlékárny a sprchy. Vysokou úroveň stravování zajišťují kromě hlavní restaurace také dvě à la carte restaurace s nabídkou tradiční krétské a středomořské kuchyně. Příjemné prostředí k večernímu posezení se sklenkou nabízí lobby bar. Pro sportovní vyžití se nabízí tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis a billiár. Vybavení doplňuje minimarket a klenotnictví. Můžete si také pronajmout horské kolo nebo zahrát golf, 18jamkové golfové hřiště je vzdáleno asi 48 kilometrů. Hotel pořádá denní i večerní animační programy. Wifi připojení je k dispozici v celém resortu.

Ubytování

Elegantně zařízené pokoje s možností přistýlky, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážové tašky, SAT/TV, CD přehrávač, připojení k internetu, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar ( za poplatek ), balkón nebo terasa.

Stravování

polopenze formou bufetu

Relaxace & wellness

Wellness centrum s vnitřním bazénem, jacuzzi a saunou poskytuje lázeňské i kosmetické procedury.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Jednolůžkový pokoj hlavní budova výhled do zahrady

Dvoulůžkové pokoje pro jednu osobu, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací plášť a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, připojení k internetu, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar (za poplatek), balkón nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj hlavní budova výhled do zahrady

Interiér 31 m², dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, umístěné v patře nebo v přízemí hlavní budovy, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, připojení k internetu, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar ( za poplatek ), balkón nebo terasa.

Bungalov výhled do zahrady

Interiér cca 28 m², dvoulůžkové bungalovy s možností přistýlky a výhledem do zahrady, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, bezdrátový telefon, připojení k internetu, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar ( za poplatek ), balkón nebo terasa.

Romantický bungalov

Interiér cca 28 m², dvoulůžkové přízemní bungalovy umístěné v zahradě, s výhledem do zahrady nebo na moře, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, bezdrátový telefon, připojení k internetu, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar ( za poplatek ), balkón nebo terasa.

Bungalov výhled na moře

Interiér cca 28 m², dvoulůžkové bungalovy s možností přistýlky a výhledem na moře, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, bezdrátový telefon, připojení k internetu, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar ( za poplatek ), balkón nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj superior výhled na moře

Interiér 31 m², dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, umístěné v patře hlavní budovy s výhledem na moře, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, připojení k internetu, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar ( za poplatek ), balkón nebo terasa.

Junior suita výhled na moře

Interiér cca 45 m², dvoulůžkové bungalov suity s výhledem na moře, ve třetím patře hlavní budovy nebo v sekci s bungalovy, ložnice s obývací částí, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, bezdrátový telefon, připojení k internetu, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar ( za poplatek ), balkón nebo terasa.

Bungalov výhled na moře sdílený bazén

Interiér cca 34 m², dvoulůžkové bungalovy se sdíleným bazénem, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, bezdrátový telefon, připojení k internetu, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar ( za poplatek ), balkón nebo terasa.

Bungalov výhled na moře privátní bazén

Interiér cca 34 m², dvoulůžkové bungalovy s privátním bazénem, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, bezdrátový telefon, připojení k internetu, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar ( za poplatek ), balkón nebo terasa.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Elounda

Elounda, malebný přístav na severovýchodě Kréty, je vzdálený 65 kilometrů na východ od Heraklionu. Dovolená Kréta - Elounda to jsou nádherné přírodní scenérie a špičková úroveň nabízených služeb. Díky několika luxusním hotelovým komplexům se Elounda stala prominentním letoviskem , které navštěvují známé osobnosti kulturního a politického života z celého světa. Střídají se tu písečné a kamenité pláže, obojí vhodné k provozování vodních sportů, zejména surfování. Z Eloundy je lodní spojení na ostrov Spinalonga.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 60 minut. Více informací o Elounda