Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Dětské hřiště
Dětské menu
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Animační programy pro děti i dospělé
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Oblíbený Aquis Marine Resort je tvořený hlavní budovou a dvoupodlažními domy umístěnými v zahradě. Nachází se v severní části ostrova, necelé čtyři kilometry od známého letoviska Tigaki a 6 kilometrů od hlavního města, se kterým má autobusové spojení. Díky aquaparku s vodními atrakcemi je vyhledávaný především rodinami s dětmi. Písčito - oblázková pláž je poměrně úzká, místy s kamenitým vstupem do vody. V dosahu deseti minut chůze se nachází dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do vody.

Vybavení hotelu

Aquis Marine Resort nabízí skvělé podmínky pro rodinnou dovolenou. Jeho součástí je aquapark se skluzavkami, tobogány a umělými vlnami. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénů a na pláži jsou bez poplatku. Stravování je zajišťováno v hlavní restauraci a řecké taverně, které doplňují dva bary. Kromě aquaparku se děti mohou zabavit v dětském klubu nebo zahrát na hřišti a skotačit na skákacím hradu. Hotel poskytuje dětské menu, na vyžádání možnost hlídání dětí
Pro aktivní relaxaci se nabízí tenisové kurty, hřiště na basketbal a volejbal. Pobyt zpestří animační programy, můžete si tu také pronajmout kolo, motorku nebo auto. Vybavení doplňuje klubová místnost s hernou, internetový kout, minimarket a zlatnictví. V celém areálu wifi připojení bez poplatku.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD, rádio s hudebními kanály, připojení na internet, lednička, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek. Možnost ubytování v rodinných pokojích.

Stravování

All inclusive

Program all inclusive zahrnuje

● Snídaně formou bufetu od 07.00 do 10.00 hodin.
● Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.30 hodin.
● Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.00 hodin.
● Zmrzlinu, kávu, čaj, vodu, nealkoholické nápoje, místní pivo, víno a další alkoholické nápoje včetně koktejlů od 10.00 do 23.00 hodin.
● Kávu, čaj, sladkosti, snacky a sendviče od 16.00 do 18.00 hodin.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Deluxe dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady nebo boční výhled na moře

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD, rádio s hudebními kanály, připojení na internet, lednička, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.


Rodinný pokoj s výhledem do zahrady nebo na moře

Klimatizované rodinné pokoje mají ložnici se dvěma lůžky a obývací pokoj s dvěma rozkládacími lůžky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD, rádio s hudebními kanály, připojení na internet, lednička, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Tigaki

Rušné letovisko Tigaki na ostrově Kos s mnoha řeckými tavernami, restauracemi s mezinárodní kuchyní a plážovými bary leží u krásné písčité pláže. V Tigaki je centrum s bohatou nabídkou vodních sportů, plážové bary, lehátka se slunečníky k pronajmutí, ale i volná místa, kde si můžete zapíchnout vlastní slunečník a dokonce i malá nudistická pláž. Z letoviska Tigaki můžete dojít procházkou k solnému jezeru Alikes, kde od listopadu do dubna hnízdí plameňáci. Tigaki se nachází asi 12 kilometrů od hlavního města Kos, se kterým má spojení linkovým autobusem.
Transfer z letiště asi 35 minut. Více informací o Tigaki