Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Přímo na pláži
Nádherné výhledy
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vybrané sporty v ceně
Vodní sporty a potápění
Dětské hřiště
Dětské menu
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Animační programy pro děti i dospělé
Areál obklopený pěknou přírodou
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex Aquis Pelekas Beach , vystavěný panoramaticky ve svahu nad zálivem, zajišťuje krásné výhledy na moře a okolní přírodní scenérie. Pláž u hotelu je písčitá s pozvolným vstupem do vody. Pohyb po areálu usnadňuje lanovka, vzhledem ke svažitému terénu nedoporučujeme pobyt klientům s pohybovými problémy. Hotel se nachází asi 1,5 kilometru od vesnice Pelekas, kam jezdí zdarma hotelový shuttle bus. Hlavní město je v dosahu 14 kilometrů, spojení zajišťuje autobus

Vybavení hotelu

Areál Aquis Pelekas Beach má velký sladkovodní bazén a sluneční terasu s výhledem na moře. Lehátka se slunečníky u bazénu jsou bez poplatku, plážové osušky jsou oproti malému depozitu. Pro děti je tu dětský bazén a hřiště, miniklub, připravuje se i dětské menu, dětské postýlky jsou na vyžádání poskytovány bezplatně. K vybavení patří restaurace a bary, je tu také minimarket a internetový kout, wifi připojení je v celém areálu hotelu bez poplatku. Pro sportovní vyžití jsou klientům v rámci all inclusive bez poplatku fitness centrum, stolní tenis a lukostřelba. 18jamkové golfové hřiště je v dosahu 10 kilometrů. Na pláži možnost vodních sportů. Hotel zajišťuje denní i večerní animační program.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD, internetové připojení, telefon, balkón nebo terasa, malá lednička, trezor za poplatek

Stravování

All inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně, obědy, večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, místních alkoholických nápojů, čaje a kávy.
• Sendviče, zákusky a sušenky káva a čaj od 16.00 do 18.00 hodin.
• Místní zmrzlina od 10.00 do 23.00 hodin.
• Nealkoholické nápoje, místní víno, pivo, alkoholické nápoje místní výroby, filtrovaná káva, čaj, zmrzlina, výběr z alkoholických i nealkoholických nápojů od 10.00 do 23.00 hodin.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj s výhledem do vnitrozemí

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD, lednička, internetové připojení, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek. Max.obsazenost 3 osoby.


Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD, lednička, internetové připojení, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek. Max.obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Pelekas

Pelekas je klidné letovisko, které si zachovalo atmosféru řecké vesnice s úzkými uličkami a malým náměstím s kostelíkem. Nachází se na jihozápadě ostrova Korfu ve svahu nad zálivem s pěknou písečnou pláží. V letovisku Pelekas najdete několik taveren a obchůdky se suvenýry a zbožím denní potřeby. Na pláži lze provozovat řadu vodních sportů, můžete si pronajmout i loď k plavbě okolo pobřeží ostrova Korfu. Nedaleko letoviska Pelekas se nachází i velký Aqualand s řadou vodních atrakcí.
Transfer z letiště asi 30 minut. Více informací o Pelekas