Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex přímo v centru letoviska Hersonissos, asi 100 metrů od oblázkové pláže s kamenitými útesy, se skládá z nízkopodlažních budov ve stylu krétské vesnice.

Vybavení hotelu

Dva bazény, u nichž jsou lehátka se slunečníky a osušky bez poplatku. K vybavení patří wellness centrum s jacuzzi a saunou, několik barů a restaurací, půjčovna aut. Pro aktivní dovolenou je k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, fitness centrum a hřiště na plážový volejbal. Animační tým připravuje pro hotelové hosty denní i večerní programy, včetně sportovních. Možnost vodních sportů nedaleko hotelu. V celém areálu je WiFi připojení na internet, na recepci možnost zapůjčení laptopu. Hotel nabízí ubytování pouze pro dospělé klienty ve věku nad 14 let.

Ubytování

Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s individuálně ovladatelnou klimatizací, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, satelitní televize, DVD přehrávač, wifi, telefon, balkon nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze. Možnost dokoupení plné penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

● Snídaně formou bufetu od 07.00 do 10.00 hodin.
● Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 15.00 hodin.
● Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 19.00 do 21.30 hodin. Připravují se také tematické večeře a ukázky vaření.
● Vegetariánské menu během obědů a večeří.
● Zmrzlinu, kávu, čaj, vodu, nealkoholické nápoje, místní pivo, víno a další alkoholické nápoje včetně koktejlů od 10.00 do 23.00 hodin.
● Kávu, čaj, sladkosti, snacky a sendviče od 16.00 do 18.00 hodin.

Sport & zábava all inclusive

Volejbalové hřiště, tělocvična, stolní tenis a animační programy se sportovními aktivitami.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Hersonissos

Hersonissos - největší turistické letovisko na Krétě s písčitými i oblázkovými plážemi se nachází 25 kilometrů východně od letiště v Heraklionu. Hersonissos je velmi živé městečko s pěknou pobřežní promenádou a řadou restaurací, kavárniček, pizzerií, diskoték a nočních klubů. Letovisko Hersonissos na severu ostrova Kréta je vyhledáváno převážně mladými lidmi, kterým nabízí také široké možnosti noční zábavy. V Hersonissu se můžete projet na koni, navštívit malý vodní park, sportovní centrum s autodromem nebo využít širokou nabídku vodních sportů včetně bungee jumpingu. V dosahu deseti minut jízdy autem z letoviska Hersonissos se nachází golfové hřiště. Doporučujeme rovněž návštěvu malebných vesniček nad Hersonissem, Koutouloufari nebo Piskopiano, kam zajíždí výletní vláček, nabízí příjemnou atmosféru starých časů, úzké uličky s původními domky, malé kavárny a obchody s tradičními výrobky. Dovolená Kréta Hersonissos to je také možnost podnikat kratší lodní plavby do okolních letovisek jako Malia nebo Sissi.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 25 minut. Více informací o Hersonissos