Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Krásná pláž se vzrostlými stromy
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Wifi

Popis hotelu

Poloha

Arion Bay Hotel má skvělou polohu přímo u pobřežní promenády v Kamari s množstvím minimarketů, restaurací a barů, asi 40 metrů od místní pláže s tmavým pískem. Do hlavního města ostrova Santorini anebo okolních letovisek zajišťuje dopravu místní autobusová linka, která má zastávku v těsné blízkosti hotelu.

Popis hotelu

Malý komplex s rodinnou atmosférou postavený v tradičním ostrovním stylu, který se skládá z několika budov obklopených kvetoucími keři.

Pláž & bazény

pláž s tmavým pískem v dosahu 40 metrů,
bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma,
vířivka

Vybavení hotelu

recepce, pool bar s nabídkou občerstvení

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
SAT/TV, telefon, menší lednička,
pronájem trezoru za poplatek,
balkón nebo terasa

Stravování

Snídaně formou bufetu

Internetové připojení

wifi ve ve veřejných hotelových prostorách

Relaxace & wellness

vířivka

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj superior/ dvoulůžkový pokoj superior výhled na moře

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, menší lednička a balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Kamari

Kamari je nejpopulárnější letovisko ostrova Santorini, kde se líbí klientům všech generací. Dovolená Santorini Kamari je ideální pro pobytové zájezdy. Kamari se rozkládá se na východní části Santorini kolem dva kilometry dlouhé oblázkové pláže s tmavým sopečným pískem. Vstup do moře je zde kamenitý a poměrně prudký, doporučujeme proto obuv do vody. Plážovou promenádu letoviska Kamari lemuje řada řeckých taveren, restaurací, obchůdků, kaváren, barů a diskoték. Nedaleko letoviska Kamari nad skalnatými svahy Messa Vouno se nacházejí vykopávky hlavního města starověké Thiry. Keramiku, mince a další artefakty, které zde byly nalezeny, si můžete prohlédnout v Archeologickém muzeu v hlavním městě ostrova. Z Kamari je lodní spojení do letoviska Perissa, které téměř navazuje na Perivolos a je tak nejdelší pláží na Santorini. Spojení do hlavního města Thira zajišťují místní autobusové linky.

Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Kamari