Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Individuálně ovládaná klimatizace
Propojené pokoje

Popis hotelu

Poloha

Astir of Paros přímo u soukromé písečné pláže se nachází se asi 2 kilometry od letoviska Naoussa, hlavní město ostrova Paros - Parikia je vzdáleno 12 kilometrů.

Popis hotelu

Hotelový areál jednopatrových staveb v kykladském stylu Astir of Paros má krásnou zahradu s udržovaným trávníkem a vzrostlými palmami.

Pláž & bazény

přímo u soukromé písečné pláže,
velký bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky pro klienty bez poplatku

Vybavení hotelu

recepce, hlavní restaurace Poseidon s romantickým výhledem na moře přes šumící palmy, snack bar na pláži, asijské speciality a sushi baru

Ubytování

klimatizované pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje a suity,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
telefon, trezor,
balkón nebo terasa, připojení na internet

Stravování

snídaně formou bufetu

Sport & zábava

tenisový kurt, malé fitness centrum, hřiště na volejbal a golfový terén se třemi jamkami,
na vyžádání lze objednat pronájem auta nebo motorky

Pro děti a juniory

na vyžádání lze zajistit hlídání dětí

Internetové připojení

internetový kout

Relaxace & wellness

masáže, manikúra, pedikúra

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj Standard výheld do zahrady

Klimatizované pokoje situované v přízemí nebo v prvním patře budovy, queen size lůžko nebo dvě oddělená lůžka, koupelna s WC, mini bar, vysoušeč vlasů, trezor, SAT/TV, internetové připojení, telefon, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 osoby.

Junior suita výhled do zahrady

Klimatizované open plan suity se nachází v přízemí nebo prvním patře budovy, ložnice s queen size lůžkem nebo dvě oddělenými lůžky s obývací částí, koupelna s WC,vysoušeč vlasů, mini bar, trezor, SAT/TV, telefon, internetové připojení, možnost propojených pokojů. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suita výhled na moře

Kilmatizované open plan suity se nachází v přízemí nebo v prvním patře budovy, ložnice s queen size lůžkem nebo dvěmi oddělenými lůžky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, mini bar, telefon, internetové připojení, trezor, možnost propojených pokojů, balkón nebo tersasa. Max. obsazensot 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suita Premium výhled do zahrady

Prostornější suity, stejně vybavené jako Junior suity s výhledem do zahrady nebo na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby, 1 dítě.

Executive suita výhled na moře

Klimatizované suity, které se nachází v prvním patře budovy, prostorná ložnice s queen size lůžkem, prostorná obývací část, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, mini bar, trezor, telefon, balkón nebo terasa s výhledem na bazén, zátoku Kolymbithres a moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby, 1 dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • leteckou dopravu Praha – Athény - Paros a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
* ceny jsou závislé na obsazenosti letů

Cena nezahrnuje

  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • služby delegáta,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Naoussa

Naoussa je považována za jeden z nejmalebnějších přírodních přístavů celého Egejského moře. Kdysi klidná rybářská osada Naoussa se starým benátským přístavem se v posledních letech stává módním a kosmopolitním místem ostrova Paros. Je tu řada zachovalých jednopatrových domů, jejichž obyvatelé pečlivě zachovávají tradiční ostrovní styl, včetně použití přírodních materiálů. V minulosti byly domky stavěné v úzkých uličkách těsně vedle sebe, kvůli ochraně před větrem, ale i před vpády pirátů. Pobřežní promenáda letoviska Naoussa je lemována tavernami, nabízejícími speciality z čerstvých ryb a plodů moře. Pro ostrov Paros jsou typické zavěšené chobotnice sušící se na slunci. Z letoviska Naoussa se můžete lodními taxiky dopravit na nejlepší pláže v severní části ostrova Paros. Mezi nejznámější patří Kolymbithres neboli „křtitelnice“. Pláž s velmi jemným pískem je tu rozdělená velkými balvany na malé soukromé plážičky.
Transfer z letiště asi 40 minut. Více informací o Naoussa