Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Možnost ubytování ve studiích
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Menší, velice příjemný rodinný hotel Astro s klidnou zahradou se nachází v centru letoviska asi pět minut chůze od pláže. V okolí je řada obchodů, taveren i autobusová zastávka.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky, jacuzzi, pool bar, jídelna pro podávání snídaní, recepce, salónek s televizí, fitnesscentrum. Na vyžádání lze zajistit masáže a hlídání dětí.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, rádio, lednice, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek. Na vyžádání lze zajistit ubytování ve studiích s kuchyňským koutem.

Stravování

Snídaně formou bufetu.
K ubytování se snídaní lze doobjednat na celý pobyt obědy nebo večeře, popřípadě obojí. V restauraci Atmosphere v Kamari je stravování poskytováno od 12.00 do 23.00 hodin. Obědy i večeře se skládají ze 4 chodů - pečiva s pomazánkou, předkrmu nebo salátu, hlavního jídla a desertu - zákusku, ovoce nebo zmrzliny.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, rádio, lednice, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek. Na vyžádání lze zajistit ubytování ve studiích s kuchyňským koutem.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Kamari

Kamari je nejpopulárnější letovisko ostrova Santorini, kde se líbí klientům všech generací. Dovolená Santorini Kamari je ideální pro pobytové zájezdy. Kamari se rozkládá se na východní části Santorini kolem dva kilometry dlouhé oblázkové pláže s tmavým sopečným pískem. Vstup do moře je zde kamenitý a poměrně prudký, doporučujeme proto obuv do vody. Plážovou promenádu letoviska Kamari lemuje řada řeckých taveren, restaurací, obchůdků, kaváren, barů a diskoték. Nedaleko letoviska Kamari nad skalnatými svahy Messa Vouno se nacházejí vykopávky hlavního města starověké Thiry. Keramiku, mince a další artefakty, které zde byly nalezeny, si můžete prohlédnout v Archeologickém muzeu v hlavním městě ostrova. Z Kamari je lodní spojení do letoviska Perissa, které téměř navazuje na Perivolos a je tak nejdelší pláží na Santorini. Spojení do hlavního města Thira zajišťují místní autobusové linky.

Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Kamari