Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering

Popis hotelu

Poloha

Nádherný hotelový resort se rozkládá v rozlehlé zahradě přímo u písečné pláže v turistickém letovisku Yermasoya přibližně 3 kilometry od centra Limassolu, s nímž má pravidelné autobusové spojení. Letiště v Larnace je vzdáleno 70 kilometrů.

Vybavení hotelu

Dva sladkovodní bazény, vnitřní vyhřívaný bazén, dětský bazén a sluneční terasa. Lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži pro klienty zdarma, možnost zapůjčení ručníků na pláž. K vybavení patří herna, obchod se suvenýry, zlatnictví, kadeřnictví a kosmetický salon, služby hotelu doplňuje prádelna a žehlicí místnost. V restauraci Thalassa jsou podávány snídaně, obědy i večeře, hotel nabízí i a la carte restauraci Red Room, nabídku doplňují lobby a pool bar. Pro děti je připraveno dětské hřiště, na vyžádání postýlky.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize s plochou obrazovkou, telefon, připojení na internet, trezor, minibar, balkon nebo terasa. Možnost ubytování v suitách.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří nebo plné penze.

Relaxace & wellness

Kvalifikovaný personál hotelových lázní Il Mare zajišťuje několik typů masáží, thalassoterapii a kosmetické procedury. Součástí centra je sauna, parní lázně, jacuzzi a plně vybavená tělocvična.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • transfery na místě vozem TAXI,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • připojištění – bližší informace zde,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Limassol

Limassol, druhé největší město ostrova Kypr a populární turistické a zábavní centrum, nabízí velké množství aktivit. Rozkládá se podél 15 kilometrů dlouhého pobřeží s řadou hotelů a zábavných podniků. Dovolená Kypr Limassol to jsou také večery, které můžete trávit v barech, na diskotékách nebo poslechem buzuki v tradičních tavernách s místními obyvateli. Nechybí vodní park s tobogány, skluzavkami a řadou dalších atrakcí. Pláže jsou zde poměrně úzké, nejlepší písečná pláž v okolí Lady's Mile se táhne několik kilometrů podél východního pobřeží poloostrova Akrotiri. Půvab Limassolu spočívá především ve spojení moderního života s rušným starým městem. Městské tržnice působí orientálnějším dojmem než jinde na Kypru, obchody v uličkách starého města jsou uspořádány ještě jako za starých časů podle druhů prodávaného zboží. Koná se tu řada lidových slavností a karnevalů, v červenci festival lidového tance. Poloha Limassolu na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr je ideálním výchozím bodem pro ty, kteří chtějí prozkoumat celý ostrov, neboť se nachází poblíž dvou historicky nejvýznamnějších míst ostrova – starověkých nalezišť Amathus, 11 kilometrů východně od Limassolu a Kourion, 19 kilometrů západně od Limassolu.

Transfer z letiště asi 45 minut. Více informací o Limassol