Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
U nádherné pláže
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Wifi

Popis hotelu

Poloha

Hotel Atlas Boutique 4* se nachází 2 minuty chůze od proslulé černé pláže Kamari na Santorini, která je vzdálená pouhých 30m.

Popis hotelu

Hotel byl v minulých letech kompletně rekonstruován. Svým hostům skýtá prostorné pokoje, pocit soukromí a vysoce profesionální služby.

Pláž & bazény

venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma

Vybavení hotelu

pool bar, nepřetržitý provoz recepce, telefon, fax

Ubytování

elegantně zařízené klimatizované pokoje, koupelna s WC,
lednice, trezor, SAT/TV

Stravování

kontinentální snídaně, lze doobjednat na celý pobyt obědy nebo večeře, popřípadě obojí,
v restauraci Atmosphere v Kamari je stravování poskytováno od 12.00 do 24.00 hodin,
obědy i večeře se skládají ze 4 chodů

Internetové připojení

wifi připojení zdarma

Relaxace & wellness

venkovní jacuzzi

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj

Klimatizované elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě, koupelna s WC, SAT/TV, wifi připojení, lednice, trezor. Max. obsazenost 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj Superior

Klimatizované elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě, koupelna s WC, SAT/TV, wifi připojení, lednice, trezor, privátní venkovní jacuzzi. Max. obsazenost 3 osoby.

Suita

Klimatizované elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s odděleným obývacím pokojem, možnost přistýlky pro dítě, koupelna s WC, SAT/TV, wifi připojení, lednice, trezor, privátní venkovní jacuzzi. Max. obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Kamari

Kamari je nejpopulárnější letovisko ostrova Santorini, kde se líbí klientům všech generací. Dovolená Santorini Kamari je ideální pro pobytové zájezdy. Kamari se rozkládá se na východní části Santorini kolem dva kilometry dlouhé oblázkové pláže s tmavým sopečným pískem. Vstup do moře je zde kamenitý a poměrně prudký, doporučujeme proto obuv do vody. Plážovou promenádu letoviska Kamari lemuje řada řeckých taveren, restaurací, obchůdků, kaváren, barů a diskoték. Nedaleko letoviska Kamari nad skalnatými svahy Messa Vouno se nacházejí vykopávky hlavního města starověké Thiry. Keramiku, mince a další artefakty, které zde byly nalezeny, si můžete prohlédnout v Archeologickém muzeu v hlavním městě ostrova. Z Kamari je lodní spojení do letoviska Perissa, které téměř navazuje na Perivolos a je tak nejdelší pláží na Santorini. Spojení do hlavního města Thira zajišťují místní autobusové linky.

Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Kamari