Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Malý komplex Blue Dream se nachází na východním pobřeží ostrova Rhodos asi 3 kilometry na jih od Lindosu v klidné lokalitě Pefkos. Písečná pláž Plakias Beach je v dosahu 200 metrů, nedaleko je minimarket, taverna a autobusová zastávka. Letiště a hlavní město Rhodos jsou vzdáleny 50 kilometrů.

Vybavení hotelu

V pěkné zahradě s olivovníky jsou zasazené moderně zařízené komfortní vily, které doplňuje společný bazén s lehátky a slunečníky.

Ubytování

Ubytování Executive villa je třípodlažní objekt se 2 byty:
Garden villa má v přízemí velký obývací pokoj, kuchyň, ložnici a koupelnu, druhá ložnice v patře má koupelnu s hydromasážním sprchovým koutem.
Sea View villa má vstup z prvního patra, kde se nachází obývací pokoj s kuchyní a koupelna. Ve druhém patře jsou dvě ložnice, koupelna s hydromasážním sprchovým koutem a balkón s výhledem na moře.
Vily mají individuálně ovládanou klimatizaci, v obývacím pokoji jsou rozkládací pohovky pro přespání dalších dvou osob, SAT/TV, zařízenou kuchyň včetně myčky nádobí, připojení na internet je přes wifi.
Součástí vybavení je technická místnost s pračkou,žehličkou a žehlícím prknem.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Lindos

Lindos je typická řecká vesnička tvořená bílými domky vystavěnými na Rhodosu ve svahu u zátoky se dvěma písečnými plážemi. V pěkně restaurovaných domech bývalých námořních kapitánů najdete příjemné kavárničky a taverny se skvělými místními specialitami. Celá trasa přes Lindos vedoucí strmě ke sloupům Athénina chrámu je lemovaná obchůdky se suvenýry a místními rukodělnými výrobky. V úzkých a příkrých vesnických uličkách jsou dosud jedinými dopravními prostředky kromě motorek osli a muly.
Transfer z letiště asi 60 minut.

Více informací o Lindos