Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Nádherné výhledy
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Privátní bazény
Bezbariérové pokoje
Room servis 24 hodin denně
Individuálně ovládaná klimatizace
Přeprava v areálu el. vozíky
Výtahy na pláž
Klidná část ostrova
Areál obklopený pěknou přírodou

Popis hotelu

Poloha

Blue Palace Resort and Spa se nachází 87 kilometrů na východ od letiště v Heraklionu, 3 kilometry od letoviska Elounda a asi 300 metrů od malé vesničky Plaka s vyhlášenými rybími tavernami. Poloha resortu ve svahu nabízí nádherné výhledy na Egejské moře a protější ostrov Spinalonga, proslulou historickou památku zařazenou do dědictví UNESCO.

Popis hotelu

Luxusní komplex Blue Palace Resort and Spa nabízí ubytování v prémiově zařízených bungalovech, suit a vil i se soukromými a vyhřívanými bazény, obklopených místní subtropickou vegetací. Od roku 2019 je členem špičkových hotelů řetězce Mariott.

Pláž & bazény

nádherná soukromá pláž s bílými oblázky hladkými jako vejce, s molem usnadňujícím vstup do větší hloubky, plážový servis,
tři sladkovodní bazény a jeden s mořskou vodou, u nichž jsou lehátka, slunečníky a osušky bez poplatku, stejně jako na pláži, 142 soukromých bazénů,
pro pohodlí hostů jsou k dispozici malá vozítka na elektrický pohon a panoramatický výtah, který vede na pláž ze všech pater hotelu

Vybavení hotelu

několik elegantně zařízených restaurací i typická krétská taverna s nabídkou pokrmů z čerstvě ulovených ryb,
designový Isola Beach Club na pláži s nabídkou lehkých obědových a odpoledních jídel, lounge bar, možnost privátních romantických nebo rodinných večeří formou room servisu nebo pikniků na místě dle vlastního výběru v rámci hotelového komplexu,
room servis 24 hodin denně,
zlatnictví, butiky a minimarket

Ubytování

Superior bungalovy pro 2 až 3 osoby s obývací částí a výhledem na moře,
individuálně ovládaná klimatizace,
mramorová koupelna s vanou, sprchovým koutem a oddělenou toaletou, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle,
LCD Plazma SAT/TV, internetové připojení, dva telefony s hlasovou schránkou, trezor, minibar,
vybavení pro přípravu kávy a čaje,
balkón nebo terasa,
hotel nabízí také ubytování v několika typech suit a vil

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří

Sport & zábava

tenisové kurty a stolní tenis, fitness centrum,
na pláži vodní sporty včetně školy potápění,
18jamkové hřiště Crete Golf Club vzdálené 40 minut jízdy autem,
Isola Beach Club na pláži s denním i nočním programem,
jednou týdně gala večeře, řecký večer či večeře s nabídkou čerstvých ryb a humrů,
každý večer možnost posezení s poslechem živé hry na piano,
vinařské lekce, ukázky řecké kuchyně

Pro děti a juniory

dětský klub, hřiště a bazény,
speciální dětské menu během oběda i večeře v restauraci Olea,
na vyžádání možnost hlídání dětí

Internetové připojení

wifi, vysokorychlostní wifi za poplatek

Relaxace & wellness

Wellness centrum Elounda Spa s vnitřním vyhřívaným bazénem,
thalassotherapie, kompletní relaxační a kosmetické programy, kadeřnictví a holičství,
zdarma vstup do Elounda Spa centra s využitím vyhřívaného bazénu, hammamu, sauny, jacuzzi a fitness centra

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Superior bungalov výhled na moře

Interiér 40 m², ložnice s obývací částí a psacím stolem, 49“ plasma LCD, balkón s výhledem na moře. V některých bungalovech v koupelně vestavěná 13“LCD TV. Kávovar, vybavení pro přípravu čaje. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.

Superior bungalov privátní bazén výhled na moře

Interiér 40 m², ložnice s obývací částí a psacím stolem,49“ plasma LCD, balkón s výhledem na moře. V některých bungalovech v koupelně vestavěná 13“LCD TV. Kávovar, vybavení pro přípravu čaje. Soukromý bazén s mořskou vodou 22 m², venkovní pohovka a lehátka. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby. Některé bungalovy mají bazén typu infinity.

Bungalov privátní vyhřívaný bazén výhled na moře

Interiér 40 m², ložnice s obývací částí a psacím stolem, 49“ plasma LCD, balkón s výhledem na moře. V některých bungalovech v koupelně vestavěná 13“LCD TV. Kávovar, vybavení pro přípravu čaje. Soukromý bazén 22 m², v chladných měsících vyhřívaný, venkovní pohovka a lehátka. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.

Dvouložnicový deluxe pokoj s privátním vyhřívaným bazénem

Interiér 79 m², ve dvou patrech se nachází dvě ložnice, dvě koupelny s WC, horní ložnice disponuje balkónem, dolní vstupem na terasu s výhledem do vnitrozemí, vybavenou patiem se slunečníkem a lehátky. CD/DVD přehrávač, 32“ plasma LCD TV, soukromý bazén 21 m². Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 5 osob.

Junior suita výhled na moře

Interiér 58 m², prostorná ložnice s obývací částí typu open plan, psacím stolem nebo ložnice s obývacím pokojem formou mezonetu, 32“ plasma LCD TV, CD/DVD přehrávač, terasa s výhledem na moře. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.

Junior suita privátní vyhřívaný bazén

Interiér 54 m², prostorná ložnice s obývací částí typu open plan nebo odděleným obývacím pokojem, 32“ plasma LCD TV, CD/DVD přehrávač, terasa vybavená slunečníkem a lehátky i pohodlným posezením s výhledem na krajinu. V některých suitách vestavěná 13“LCD TV v koupelně. Soukromý vyhřívaný bazén 21 m². Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.

Island Luxury suita privátní vyhřívaný bazén výhled na moře

Interiér 72 m², prostorná ložnice, oddělený obývací pokoj s psacím stolem, koupelna s vanou nebo jacuzzi, 32“ plasma LCD TV, CD/DVD přehrávač, terasa vybavená patiem se slunečníkem a lehátky i pohodlným posezením s výhledem na moře. Soukromý vyhřívaný bazén 30 m², většina Island Luxury suit má venkovní sprchu. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 4 osoby.

Deluxe suita privátní bazén výhled na moře

Interiér 68 m², oddělená ložnice, obývací pokoj, 32“ plasma LCD TV, CD/DVD přehrávač, terasa vybavená slunečníkem a lehátky s výhledem na moře. Soukromý rohový bazén infinity s mořskou vodou o rozměru 44 m². Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 4 osoby.

Mediterranean Mezonetová suita privátní bazén výhled na moře

Interiér 70 m², prostorná ložnice s obývacím pokojem formou mezonetu, dvě koupelny, 32“ plasma LCD TV, domácí kino, CD/DVD přehrávač, v horním patře balkón, v dolním terasa s pohodlným posezením a výhledem na moře. Soukromý infinity bazén s mořskou vodou 22 m². Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.

Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Elounda

Elounda, malebný přístav na severovýchodě Kréty, je vzdálený 65 kilometrů na východ od Heraklionu. Dovolená Kréta - Elounda to jsou nádherné přírodní scenérie a špičková úroveň nabízených služeb. Díky několika luxusním hotelovým komplexům se Elounda stala prominentním letoviskem , které navštěvují známé osobnosti kulturního a politického života z celého světa. Střídají se tu písečné a kamenité pláže, obojí vhodné k provozování vodních sportů, zejména surfování. Z Eloundy je lodní spojení na ostrov Spinalonga.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 60 minut. Více informací o Elounda