Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Lze dokoupit stravování
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Možnost ubytování ve studiích

Popis hotelu

Poloha

Hotel Blue Sea s velmi dobrými službami a příjemnou atmosférou stojí jen 100 metrů od písečné pláže na konci pobřežní promenády. Je postavený a zařízený podle tradičního ostrovního stylu v příjemné klidné zahradě. V těsné blízkosti hotelu je autobusová zastávka pravidelné místní dopravy.

Vybavení hotelu

Dva velmi pěkné bazény a dětský bazén, pool bar, lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, rádio a balkon nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.

Stravování

V jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích kontinentální snídaně. Studia bez stravy. Možnost dokoupení obědů nebo večeří.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Studio

Klimatizovaná studia pro 2 – 4 osoby mají obývací ložnici s kuchyňským koutem a ledničkou, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, rádio, balkón nebo terasu.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Kamari

Kamari je nejpopulárnější letovisko ostrova Santorini, kde se líbí klientům všech generací. Dovolená Santorini Kamari je ideální pro pobytové zájezdy. Kamari se rozkládá se na východní části Santorini kolem dva kilometry dlouhé oblázkové pláže s tmavým sopečným pískem. Vstup do moře je zde kamenitý a poměrně prudký, doporučujeme proto obuv do vody. Plážovou promenádu letoviska Kamari lemuje řada řeckých taveren, restaurací, obchůdků, kaváren, barů a diskoték. Nedaleko letoviska Kamari nad skalnatými svahy Messa Vouno se nacházejí vykopávky hlavního města starověké Thiry. Keramiku, mince a další artefakty, které zde byly nalezeny, si můžete prohlédnout v Archeologickém muzeu v hlavním městě ostrova. Z Kamari je lodní spojení do letoviska Perissa, které téměř navazuje na Perivolos a je tak nejdelší pláží na Santorini. Spojení do hlavního města Thira zajišťují místní autobusové linky.

Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Kamari