Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Vodní sporty a potápění
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Hotel Blue Star na Rhodosu se skládá z hlavní budovy s recepcí a několika přízemních a patrových domů, obklopených zelení. Stojí naproti hotelu Blue Sea, od kterého ho dělí silnice. Je situován v klidnější části letoviska Faliraki, asi 3 kilometry od jeho centra. Poblíž se nachází oblíbený vodní park Rhodosu..

Vybavení hotelu

V pěkné zahradě hotelu Blue Star s palmami a buganvíliemi se nachází sladkovodní bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky. Hosté mohou využívat veškeré vybavení a služby protějšího hotelu Blue Sea včetně venkovního a dětského bazénu a hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu jsou bez poplatku. Areál hotelu Blue Sea má všechny předpoklady pro strávení příjemné dovolené, zvláště pro klienty, kteří sportování považují za součást relaxace.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, lednička, telefon a balkón nebo terasa. Pronájem trezoru a připojení k internetu za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu včetně řeckých specialit a vegetariánského menu v hotelu Blue Sea, možnost dokoupení plné penze a all inclusive.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, lednička, telefon a balkón nebo terasa. Pronájem trezoru a připojení k internetu za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Faliraki

Faliraki jedno z nejrušnějších letovisek ostrova Rhodos, leží 15 kilometrů jihovýchodně od hlavního města. Celá oblast je oblíbená především pro své nádherné, několik kilometrů dlouhé smíšené písečné a oblázkové pláže s průzračně čistým mořem. Dovolená Rhodos Faliraki nabízí ideální možnosti pro provozování vodních sportů včetně surfování, nachází se tu i i velký aquapark . Faliraki je proslulé množstvím barů, restaurací, kaváren a diskoték, kde noční život utichá až k ránu. Mezi Faliraki a hlavním městem Rhodos je po celou sezónu dobré autobusové spojení.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Faliraki