Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Hotel jen pro dospělé
Všechny pokoje s výhledem na moře
Tenisové kurty bez poplatku
Možnost pronájmu kol
Wifi
Wellness
Privátní bazény
Room servis 24 hodin denně
Postele king size
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Hotel Boutique 5 je postavený pouhých 40 metrů od oblázkové pláže přímořského letoviska Kiotari na jihovýchodním pobřeží ostrova, jen 15 kilometrů od proslulého Lindosu a 58 kilometrů od letiště i centra starého města Rhodos.

Popis hotelu

Hotel Boutique 5 na Rhodosu je určen jen pro dospělé 16+. Nabízí romantické ubytování ve 44 pokojích a suitách s privátními bazény, má jedinečný architektonický styl a je obklopen krásnou zahradou. Svou polohou, luxusním vybavením a službami na vysoké úrovni poskytuje svým hostům ty nejlepší podmínky pro pohodovou dovolenou na Rhodosu.

.

Pláž & bazény

oblázková pláž 40 metrů od hotelu,
krytý bazén s hydromasážní tryskou, venkovní bazén,
slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži bez poplatku

Vybavení hotelu

recepce,
restaurace Impressions s řeckou a středomořskou kuchyní podává snídaně, nabízí à la carte obědy i romantické večeře i lehké snacky po celý den,
Sketch bar - denní pool bar a večerní Champagne and Coctail bar,
24/7 room servis

Ubytování

moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s ortopedickým dvoulůžkem velikosti king size bed a obývací částí,
možnost přistýlky,
tichá klimatizace,
koupelna s walk-in sprchovým koutem, vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
flat screen SAT TV, elektronický trezor velikosti laptopu, I Phone/I Pad dokovací stanice,
espresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje a kávy, minibar,
polštářové menu, žehlička a žehlicí prkno,
dřevěná pergola s příjemným venkovním posezením

hotel nabízí také suity s s privátními bazény

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří

Sport & zábava

posilovna, lekce jógy, pronájem kol,
1 x týdně aqua aerobic v krytém bazénu zdarma,
tenisové kurty zdarma, osvětlení za poplatek

Internetové připojení

wifi

Relaxace & wellness

Bliss Spa - vířivka, sauna, hamam, relaxační masáže a kosmetické služby

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Superior deluxe dvoulůžkový pokoj

Interiér 30 m², exteriér 17 m², moderně zařízený pokoj s lůžkem king-size, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, pantofle, koupací pláště, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Espresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, nabíjecí stanice na Iphone, Ipad, žehlička a žehlicí prkno, osvětlená šatní skříň, wifi zdarma, ethernetový kabel, zastřešený balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Junior suita boční výhled na moře

Interiér 30 m², exteriér 19 m², moderně zařízený pokoj s lůžkem king-size, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, pantofle, koupací pláště, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Espresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, nabíjecí stanice na Iphone, Ipad, žehlička a žehlicí prkno, osvětlená šatní skříň, wifi zdarma, ethernetový kabel, zastřešená terasa, lehátka, privátní bazén, boční výhled na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Superior junior suita výhled na moře

Interiér 37 m², exteriér 20 m², moderně zařízený pokoj s lůžkem king-size a pohovkou, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, pantofle, koupací pláště, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Espresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, nabíjecí stanice na Iphone, Ipad, žehlička a žehlicí prkno, osvětlená šatní skříň, wifi zdarma, ethernetový kabel, zastřešená terasa, lehátka, privátní bazén, výhled na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Mediterranean suita výhled na moře

Interiér 44 m², exteriér 20 m², moderně zařízený pokoj s lůžkem king-size a křesly, koupelna s vířivkou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC, šatna s osvětlenou skříní, vysoušeč vlasů, pantofle, koupací pláště, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje doplňované zdarma, Espresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, nabíjecí stanice na Iphone, Ipad, žehlička a žehlicí prkno, wifi zdarma, ethernetový kabel, zastřešená terasa, lehátka, privátní bazén, výhled na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Executive suita výhled na moře

Interiér 59 m², exteriér 30 m², moderně zařízený pokoj s lůžkem king-size a oddělenou obývací částí s pohovkou, koupelna s vířivkou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC, šatna s osvětlenou skříní, vysoušeč vlasů, pantofle, koupací pláště, 2 SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje doplňované zdarma, Espresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, nabíjecí stanice na Iphone, Ipad, žehlička a žehlicí prkno, wifi zdarma, ethernetový kabel, zastřešená terasa, lehátka, privátní bazén, výhled na moře. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Superior junior suita v patře výhled na moře

Interiér 37 m², exteriér 20 m², moderně zařízený pokoj s lůžkem king-size a pohovkou, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, pantofle, koupací pláště, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Espresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, nabíjecí stanice na Iphone, Ipad, žehlička a žehlicí prkno, osvětlená šatní skříň, wifi zdarma, ethernetový kabel, zastřešená terasa, lehátka, privátní bazén, výhled na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • místní taxu,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Doporučujeme seznámit se s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Kiotari

Oblast podél pobřeží na jihovýchodně Rhodosu byla pojmenována podle malé vesničky Kiotari. Pláže tu jsou převážně oblázkové, s většími či menšími oblázky. Nejedná se o žádné rušné letovisko, ale jsou tu samozřejmě minimarkety, kavárny a taverny, stejně jako půjčovny motorek a aut. Letovisko Rhodos Lindos, kam můžete podniknout i lodní výlet, je vzdáleno asi 20 kilometrů, hlavní město ostrova 60 kilometrů.
Transfer z letiště asi 60 minut. Více informací o Kiotari