Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Nádherné výhledy
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Wifi
Klidná část ostrova

Popis hotelu

Poloha

Exkluzivní Canaves Oia Suites nabízí vysoký standart služeb v nádherné lokalitě. Poloha na skále zajišťuje okouzlující výhledy ze všech úrovní hotelu – pokojů, restaurací i bazénu. Canaves Oia Suites se nachází na jednom z nejkrásnějších míst ostrova, ve vesničce Oia. Pláže jsou odtud vzdáleny 3 kilometry. Romantické prostředí a atmosféra hotelu je jako stvořená pro svatby a svatební cesty.

Popis hotelu

Na terase s výhledem na kalderu je vybudovaný sladkovodní bazén s pool barem, který poskytuje malé občerstvení a koktejly po celý den. Pool side restaurace nabízí převážně středomořskou kuchyni a v restauraci Petra Gourmet, která má pouze 3 stoly, si můžete vychutnat večeři při svíčkách v naprostém soukromí. Nabídku doplňuje vinný sklep s širokým výběrem nejlepších řeckých i zahraničních vín. Pobyt můžete spojit s relaxací a lázeňskými procedurami. Masážní terapie se poskytují přímo v pohodlí a soukromí hotelové suity. Recepce hotelu s nepřetržitým provozem zajistí výlety, pronájem auta nebo plachetnice. Možnost parkování před hotelem zdarma, wifi připojení zdarma ve veřejných prostorách. Z bezpečnostních důvodů hotel nepovoluje ubytování dětí mladších 13 let.

Ubytování

Elegantně zařízené suity pro 2-3 osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, internetové připojení, trezor, lednička/minibar a terasa s výhledem na kalderu.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Junior suita

Klimatizované junior suity, koupelna s vanou nebo hydromasážní sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor, lednička, koupací pláště, připojení k internetu a terasa s výhledem na kalderu. Maximální obsazenost 3 osoby.


Novomanželská suita

Klimatizované suity, koupelna s jacuzzi a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor, lednička, koupací pláště, připojení k internetu a terasa s venkovním jacuzzi a výhledem na kalderu. Maximální obsazenost 3 osoby.


Superior suita

Klimatizované superior suity, koupelna s jacuzzi a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor, lednička, koupací pláště, připojení k internetu a terasa s výhledem na kalderu. Maximální obsazenost 3 osoby.


Canaves suita

Klimatizované renovované suity, řešené jako loft, dvě ložnice s vlastními koupelnami s masážní sprchou a WC, obývací pokoj s jídelním koutem,vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor, lednička, koupací pláště, připojení k internetu, terasa s bazénem a saunou. Maximální obsazenost 3 osoby.


Superior suita pro 4 osoby

Klimatizované superior suity se dvěma ložnicemi, dvě koupelny s jacuzzi a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor, lednička, koupací pláště, připojení k internetu a terasa s venkovním jacuzzi a výhledem na kalderu. Maximální obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Oia

Městečko Oia na Santorini s kouzelnými západy slunce se nachází na nejsevernějším vrcholu ostrova. Tvoří ho úzké křivolaké uličky a domy vystavené ve stylu tradiční kykladské architektury. Přímo pod městem Oia jsou dva přístavy – Ammoudi a Armeni, přístupné pěšky, nejbližší pláž ostrova Santorini je vzdálená asi 3 kilometry.

Transfer z letiště asi 35 minut. Více informací o Oia