Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Všechny pokoje s výhledem na moře
Nádherné výhledy
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Wifi
Klidná část ostrova

Popis hotelu

Poloha

Hotel Canaves Oia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst ostrova ve vesničce Oia. Pláže jsou odtud vzdáleny 3 kilometry.

Popis hotelu

Bělostný hotel Canaves Oia, vystavěný ve stylu tradiční ostrovní architektury, je částečně vytesaný do skály. Poloha hotelu zajišťuje okouzlující výhledy na moře a kalderu ze všech úrovní. Svým charakterem a službami je ideálním místem pro svatební cesty. Z bezpečnostních důvodů není povoleno ubytování dětí mladších 13 let.

Pláž & bazény

sladkovodní bazén se nachází na terase s výhledem na kalderu,
lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma

Vybavení hotelu

infinity pool bar, gurmánská restaurace Petra v hotelu Canaves Oia Suites, degustace vín,
recepce hotelu s nepřetržitým provozem zajistí pronájem auta,
možnost parkování před hotelem

Ubytování

klimatizované suity, koupelna s WC,
vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky,
SAT/TV, CD/DVD přehrávač, telefon, wifi, trezor, minibar, dokovací stanice pro iPod,
Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje,
terasa s výhledem na moře

Stravování

snídaně

Sport & zábava

fitness centrum a jóga v rámci resortu

Internetové připojení

wifi připojení zdarma v celém hotelu

Relaxace & wellness

Spa ve vedlejším hotelu Canaves Oia Suites

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Suita classic

Interiér 25 m², klimatizované suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, telefon, wifi, trezor, minibar, dokovací stanice pro iPod, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, terasa s výhledem na moře. Max obsazenost 2 osoby.

Junior suita

Interiér 35 m², klimatizované suity typu open plan s obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, telefon, wifi, trezor, minibar, dokovací stanice pro iPod, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, terasa s výhledem na moře. Max obsazenost 2 osoby.

Superior suita s bazénkem

Interiér 40 m², klimatizované suity typu open plan, ložnice a obývací část, některé suity mají oddělenou ložnici, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, telefon, wifi, trezor, minibar, dokovací stanice pro iPod, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, terasa s jacuzzi bazénkem a výhledem na moře. Max obsazenost 3 osoby.

Novomanželská suita

Interiér 45 m², klimatizované suity typu open plan, ložnice a obývací část, některé suity mají oddělenou ložnici, jídelní kout, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, telefon, wifi, trezor, minibar, dokovací stanice pro iPod, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, terasa s jacuzzi bazénkem, lehátky a výhledem na moře. Max obsazenost 2 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Oia

Městečko Oia na Santorini s kouzelnými západy slunce se nachází na nejsevernějším vrcholu ostrova. Tvoří ho úzké křivolaké uličky a domy vystavené ve stylu tradiční kykladské architektury. Přímo pod městem Oia jsou dva přístavy – Ammoudi a Armeni, přístupné pěšky, nejbližší pláž ostrova Santorini je vzdálená asi 3 kilometry.

Transfer z letiště asi 35 minut. Více informací o Oia