Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Jedna dospělá osoba a dítě
Ubytování pro jednu osobu bez příplatku!
Široká písečná pláž
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Lze dokoupit klimatizaci
Možnost ubytování ve studiích
Možnost ubytování v apartmánech
Klidné místo v dosahu centra
Areál obklopený pěknou přírodou

Popis hotelu

Poloha

Velmi příjemný rodinný hotel vystavěný u olivového háje se nachází na klidném místě, poblíž solných jezer s výhledem na okolní hory a možností pěkných procházek. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena necelých 400 metrů od hotelu, obchody s potravinami jsou v dosahu 100 metrů. Do centra letoviska Alykes s tavernami, kavárnami, bary a obchůdky dojdete procházkou asi za 10 minut.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, u něhož jsou hostům lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. V baru u bazénu si lze během dne zakoupit nápoje a občerstvení. K vybavení patří snack bar, televizní místnost, biliár a internetový kout s možností připojení zdarma. Na recepci lze zajistit taxi, pronájem automobilu nebo lodě.

Ubytování

Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 4 osoby mají zařízený kuchyňský kout včetně ledničky, koupelnu s WC, satelitní televizi a balkon. Dětská postýlka zdarma, trezor a zapojení klimatizace za poplatek.

Stravování

Polopenze, kontinentální snídaně, večeře jednotné menu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Studio

Studia pro 2 – 3 osoby se skládají ze dvou lůžek a přistýlky – rozkládacího křesla, mají zařízený kuchyňský kout včetně ledničky, koupelnu s WC, satelitní televizi a balkon. Dětská postýlka zdarma, trezor a zapojení klimatizace za poplatek.


Apartmán

Apartmány pro 4 osoby se skládají z ložnice s 2 pevnými lůžky a obývacího koutu s rozkládací pohovkou, mají zařízený kuchyňský kout včetně ledničky, koupelnu s WC, satelitní televizi a balkon. Dětská postýlka zdarma, trezor a zapojení klimatizace za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Alykes

Turistické řecké letovisko Alykes je vzdálené 16 kilometrů severovýchodně od hlavního města ostrova Zakynthos, kam zajištuje spojení místní autobusová doprava. Řecké městečko Alykes leží pod úpatím nejvyššího pohoří na Zakynthosu a název mu dala solná jezera, ze kterých se ještě do padesátých let minulého století získávala sůl. Asi 7 kilometrů odtud se nachází i léčivé sirné prameny Xygia. V letovisku jsou typické řecké taverny, restaurace, bary a obchody. Na dlouhé pláži s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře lze provozovat různé vodní sporty. Alykes má také dobré podmínky pro cykloturistiku. Na letovisko Alykes volně navazuje tradiční městečko Alykanas s pěkným pravoslavným kostelíkem.
Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Alykes