Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Dva domy v romantickém stylu, postavené z tradičních místních materiálů kamene a dřeva, se nachází v olivovém háji necelých 500 metrů od pláže. Pěkně zařízené objekty nabízejí strávení dovolené v domácím, pohostinném prostředí. Klienty čeká při příjezdu košík s ovocem a víno a při odletu rozlučková večeře. V kuchyni jsou základní potraviny na snídani – džem, med, máslo, káva, cukr apod.

Vybavení hotelu

Zahradní nábytek a lehátka, jacuzzi, sauna, grilovací zákoutí, možnost vyprání prádla. Pravidelný úklid a výměna ručníků, dvakrát týdně výměna povlečení.

Ubytování

Pěkně zařízený dům s rozlohou 120 m2 má v přízemí vybavenou kuchyň včetně trouby a myčky. Kuchyň navazuje na jídelnu a obytný prostor, kde jsou dvě pohovky, krb, satelitní televize, CD a DVD přehrávač, v patře jsou dvě ložnice s dvoulůžkem a koupelna.
Velký balkon má výhled na moře. V domě lze ubytovat čtyři dospělé osoby v ložnicích a dvě děti na pohovkách v obytné části.
Dům, který vypadá jako větrný mlýn, má přízemí a dvě patra vybavená nevšedním nábytkem. V přízemí je obývací pokoj se satelitní televizí, DVD i CD přehrávačem, vybavená kuchyň, včetně trouby a myčky a jídelna pro čtyři osoby.
V prvním patře se nachází ložnice s dvoulůžkem a vanou, koupelna se sprchou a WC, ve druhém patře ložnice, která má obývací část a dvě lůžka, koupelnu se sprchou a WC.
Během pobytu si můžete objednat masáže, manikuru a pedikuru.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Vassilikos

Malý poloostrov Vassilikos v jedné z nejhezčích částí ostrova Zakynthos, na zeleném výběžku s olivovými háji, nazvaný podle vesničky Vassilikos, má zátoky s písečnými plážemi, označovanými za nejkrásnější na Zakynthu. Nacházejí se tu vyhlášené pláže ostrova s průzračně čistou vodou – Ionio, Porto Zoro a Porto Roma. V dosahu jsou i pláže Bananas a Agios Nikolas, nejznámější místa pro provozování vodních sportů na ostrově Zakynthos. Za návštěvu stojí pláž Gerakas na západním pobřeží výběžku, která je právem zařazována mezi nejkrásnější pláže Středomoří. Dovolená Zakynthos Vassilikos - místo stranou od rušnějších letovisek - je vhodné pro klienty, toužící po klidu a relaxaci.
Transfer z letiště asi 30 minut. Více informací o Vassilikos