Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Hotel jen pro dospělé
Nádherné výhledy
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Plážové osušky
Wifi
Wellness
Postele king size

Popis hotelu

Poloha

Romantický hotel CSky na skalnatém útesu nabízí díky své poloze nádherné výhledy na sytě modré Egejské moře, kalderu a další ostrůvky. Nachází se mezi hlavním městem Thira a letoviskem Oia, obě místa jsou v dosahu asi 4 kilometrů. Hotel je určen pro pobyt dospělých osob a juniorů od 15 let, především pro dvojice všech věkových kategorií.

Vybavení hotelu

Restaurace, bar, venkovní infinity bazén, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, masáže, půjčovna aut a kol.

Ubytování

Luxusně vybavené klimatizované suity, king size manželská postel, obývací prostor s pohovkou, koupelna s masážní sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, minibar, telefon, trezor, wifi připojení zdarma, terasa s lehátky a výhledem na kalderu. Na vyžádání možné zajistit novomanželské apartmá i vilu s privátním bazénem.

Stravování

Snídaně.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Senior suita

Interier 90 m², ložnice s postelí King size, dvě koupelny s masážní sprchou, obývací pokoj s jídelnou a posilovnou řešený jako open plan, terasa s lehátky a výhledem na Kalderu.


Superior suita venková jacuzzi

Interier 90 m², dvě ložnice s vlastními koupelnami a masážní sprchou, obývací pokoj s jídelnou řešený jako open plan, střešní terasa s jacuzzi a 360° výhledem.


Deluxe suita venkovní jacuzzi

105 m², dvě ložnice s vlastními koupelnami a masážní sprchou, obývací pokoj s jídelnou řešený jako open plan, střešní terasa s jacuzzi a 360° výhledem.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Imerovigli

Nádherné řecké městečko Imerovigli na útesech sopečného kráteru ostrova Santorini, který se zvedá do výše 300 metrů, má úžasný výhled na celý ostrov Santorini. Imerovigli vzdálené asi 2 kilometry od hlavního města bývalo kdysi sídlem aristokratických rodin. Nachází se zde zbytky středověkého hradu Skaros, ke kterému dojdete pěknou procházkou. Příjemné, klidné pláže jsou od tohoto romantického místa vzdálené asi 3 kilometry.

Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Imerovigli