Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Široká písečná pláž
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku

Popis hotelu

Poloha

Příjemný hotel obklopený překrásnou zahradou leží přímo na břehu azurově zbarveného moře. Douhá písčito-oblázková pláž má pozvolný vstup do vody. Od hotelu je pravidelné spojení linkovým autobusem do 12 kilometrů vzdáleného hlavního města.

Vybavení hotelu

Velký venkovní bazén a dětský bazén, u nichž jsou slunečníky a lehátka bez poplatku. K vybavení patří restaurace, pool bar, tenisové kurty, stolní tenis, biliár, volejbalové hřiště a fitness centrum se saunou, jacuzzi, parními lázněmi a masážním centrem. Hotel je součástí komplexu Chandris a hosté tak mohou využívat také zařízení sousedního hotelu Corfu Chandris. Na pláži si můžete pronajmout šlapadla a kánoe nebo se věnovat vodnímu lyžování a windsurfingu. V areálu je také internetový kout, klenotnictví, kadeřnictví a půjčovna aut.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, rádio, telefon, minibar a balkón. Pronájem trezoru za poplatek. Možnost ubytování rodin v propojených dvoulůžkových pokojích.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, rádio, telefon, minibar a balkón. Pronájem trezoru za poplatek. Možnost ubytování rodin v propojených dvoulůžkových pokojích.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Dassia

Dassia je jedno z největších a nejstarších letovisek ostrova Korfu s mnoha restauracemi, tavernami, obchůdky a bary. Letovisko Dassia pod strmým pohořím Pantokrator a obklopené cypřišovými háji nabízí velmi pěkné přírodní scenérie. Dassia leží na východním pobřeží ostrova Korfu, asi 12 kilometrů severně od hlavního města Kerkyra, se kterým má pravidelné autobusové spojení. Dovolená Korfu Dassia je oblíbená především díky svým hezkým plážím s hrubozrnným pískem a drobnými kamínky. Letovisko nabízí ideální podmínky pro různé vodní sporty.
Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Dassia