Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Hotel jen pro dospělé
Ubytování ZDARMA pro 3.osobu
Přímo na pláži
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Wifi
Wellness
Sdílený bazén
Privátní bazény
Postele king size
Sítě proti komárům
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Luxusní hotel Diamond v oblasti Lambi se nachází necelé 3 kilometry od hlavního města, kam je spojení linkovým autobusem ze zastávky u vchodu areálu. Krásná písečná pláž s oblázkovým vstupem do moře je oddělena od hotelu místní klidnou komunikací.

Popis hotelu

Hotel je pouze pro osoby starší 16-ti let.

Pláž & bazény

velký sladkovodní bazén s terasou, na níž jsou lehátka, slunečníky, plážové osušky bez poplatku

Vybavení hotelu

restaurace se specialitami řecké kuchyně, italská à la carte restaurace,
pool bar, lobby bar, plážový bar,
konferenční místnost, minimarket, internetový kout

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelna s hydromasážní vanou nebo sprchou a WC,
vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle,
SAT/TV, telefon, připojení k internetu, minibar na vyžádání, trezor, balkón nebo terasa

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří

Sport & zábava

tenisový kurt, fitness centrum

Relaxace & wellness

lázeňské centrum, relaxační masáže, vnitřní vyhřívaný bazén

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj

Interiér 30 – 34 m², elegantně zařízený klimatizovaný pokoj pro dvě osoby, koupelna s hydromasážní sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, telefon, SAT/TV, připojení na internet, minibar na vyžádání, trezor, sítě proti hmyzu, balkon nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Dvoulůžkový pokoj superior

Interiér 32 – 36 m², elegantně zařízený klimatizovaný pokoj s obývací částí, koupelna s hydromasážní sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, telefon, SAT/TV, připojení na internet, minibar na vyžádání, trezor, balkon nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Dvoulůžkový pokoj u bazénu

Interiér 30 – 34 m², elegantně zařízený klimatizovaný pokoj pro dvě osoby, koupelna s hydromasážní sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, telefon, SAT/TV, připojení na internet, minibar na vyžádání, trezor, terasa s přímým vstupem do sdíleného bazénu. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Superior dvoulůžkový pokoj deluxe

Interiér 34 – 38 m², elegantně zařízený klimatizovaný pokoj s obývací částí, koupelna s hydromasážní sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, telefon, SAT/TV, připojení na internet, minibar na vyžádání, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Superior dvoulůžkový pokoj deluxe u bazénu

Interiér 34 – 38 m², elegantně zařízený klimatizovaný pokoj s obývací částí, koupelna s hydromasážní sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, telefon, SAT/TV, připojení na internet, minibar na vyžádání, trezor, terasa s přímým vstupem do sdíleného bazénu. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Mezonet

Interiér 54 – 60 m², elegantně zařízený klimatizovaný dvoupatrový mezonet, v přízemí ložnice s dvoulůžkem a koupelna s hydromasážní vanou a WC, v patře ložnice se dvěma lůžky a koupelna s hydromasážní sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, telefon, SAT/TV, připojení na internet, minibar na vyžádání, trezor, balkon nebo terasa. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Suita s privátním bazénem

Interiér 55 – 60 m², elegantně zařízená klimatizovaná suita s ložnicí a oddělenou obývací částí, koupelna s hydromasážní sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, telefon, SAT/TV, připojení na internet, minibar na vyžádání, trezor, terasa s privátním bazénem o velikosti 20 -36 m². Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery u pobytů na 3 noci (4 dny),
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Lambi

Letovisko Lambi je v podstatě předměstím hlavního města ostrova Kos. Dlouhá pláž v Lambi je písečná, s oblázkovým vstupem do vody. Živým turistickým střediskem Lambi prochází 3 kilometry dlouhá třída s hotelovými objekty, která vede až do přístavu Mandraki v hlavním městě ostrova Kos. Je lemovaná tavernami, bary, obchůdky a půjčovnami aut a motocyklů. Dovolená Kos Lambi to je také řada plážových barů a klubů nabízejících občerstvení přímo na pláži, pokud si objednáte nápoj nebo malé občerstvení máte k dispozici lehátko se slunečníkem bez poplatku. Kolem pobřeží vede až do centra hlavního města ostrova Kos stezka pro cyklisty.
Transfer z letiště asi 40 minut. Více informací o Lambi