Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Nádherné výhledy
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Areál obklopený pěknou přírodou
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Menší hotelový komplex Dionyssos, obklopený zelení, je vystavěný v tradičním řeckém stylu. Díky své poloze ve svahu nabízí nádherný výhled na město Skopelos a jeho okolí. Oblázková pláž je vzdálena 500 metrů od hotelu.

Vybavení hotelu

Velký sladkovodní bazén s pool barem a lehátky se slunečníky, která jsou hotelovým hostům k dispozici bez poplatku. Hotel má tavernu u bazénu, halu pro podávání snídaní, televizní místnost a malou knihovnu, na recepci si lze pronajmout trezor. Součástí hotelu Dionyssos je konferenční místnost, můžete také využít služeb prádelny nebo půjčovny aut a motorek.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, lednička/minibar, minibar a balkón. Dětské postýlky jsou poskytovány zdarma. Na vyžádání lze zajistit žehlící prkno s žehličkou.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, malá lednička a balkón. Individuálně ovládaná klimatizace. Dětské postýlky jsou poskytovány zdarma. Na vyžádání lze zajistit žehlící prkno s žehličkou.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 15 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence delegáta,
  • transfery letiště Skiathos - přístav Skiathos - ubytování Skopelos - přístav Skopelos - letiště Skiathos,
  • lodní dopravu Skiathos - Skopelos - Skiathos,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Město Skopelos

Návštěvník ostrova zpravidla jako první uvidí půvabné hlavní město Skopelosu, vystavěné ve svahu. Tvoří ho bíle omítnuté domky s červenými střechami a dřevěnými balkóny, typické pro řecké ostrovy. Půvabné kvetoucí dvorky, úzké uličky a přívětivé taverny na pobřeží dotváří atmosféru správního centra ostrova. Staré kamenné schody vedou k hradu na vrcholu nad městečkem, kde se nachází i nejstarší kostel města Basilika svatého Athanasiose. Nabízí se odtud nádherný panoramatický výhled na městečko i přírodní scenérie.

Transfer z letiště do přístavu 10 minut, trajekt 30 minut, transfer z přístavu hotelu cca 15 minut. Více informací o Město Skopelos