Cena za osobu od: 28 910 | 26 630 Kč | 19.10. / 8 dní
Snídaně
Dítě ZDARMA ubytování
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Nádherné výhledy
Krásná pláž se vzrostlými stromy
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vodní sporty a potápění
Dětské hřiště
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Animační programy pro děti i dospělé
Privátní bazény
Areál obklopený pěknou přírodou
Bazén s mořskou vodou

50% sleva na polopenzi

Polopenze se slevou 50 % pro všechny pobyty od 6.5 do 20.6.2024 a od 1.9. do 31.10.2024
Večeře bude podávána pouze v hlavní restauraci Melathron.

50% sleva na program Dine Around

Polopenze formou programu Dine Around se slevou 50 % platí pro pobyty od 6.5. do 23.5., od 1.6. do 20.6. a od 17.8. do 28.10.2024

50% sleva na program All Inclusive Bon Vivant

Plná penze formou programu All inclusive Bon Vivant se slevou 50 % platí pro pobyty od 6.5. do 23.5., od 1.6. do 20.6. a od 17.8. do 28.10.2024

Popis hotelu

Poloha

Hotel Eagles Palace and Spa na Chalkidiki se nachází v zálivu mezi výběžky Sithonia a Athos, asi 100 kilometrů od letiště v Thessaloniki. Malebné přístavní městečko Ouranopolis je v dosahu 4 kilometrů.

Popis hotelu

Hotel Eagles Palace and Spa nabízí vysoký standard služeb. Krásná písečná pláž s tyrkysově modrým mořem je pro svou čistotu a kvalitu vody pravidelně oceňovaná Modrou vlajkou. Hotel s kulisou majestátní hory Athos v pozadí je díky svému přístupu k životnímu prostředí, jako jeden z mála v Evropě, řazen mezi ekologické resorty.

Pláž & bazény

písečná pláž se světlým pískem,
venkovní sladkovodní vyhřívaný bazén, vnitřní bazén, dětský bazén,
lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů i na pláži bez poplatku

Vybavení hotelu

čtyři restaurace: Melathron,
à la carte restaurace Vinum a Armyra, gurmetská Kamares pouze pro dospělé,
několik barů, konferenční místnost,
kadeřnictví, zlatnictví, minimarket

Ubytování

elegantní klimatizované dvoulůžkové pokoje,
koupelna s WC,
vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
LCD/SAT TV, rádio, telefon, wifi, minibar, trezor, Nespresso kávovar,
balkón nebo terasa
hotel nabízí různé typy suit a bungalovů, pro rodiny s dětmi rodinné suity

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří nebo večeří PLUS, při objednání večeří PLUS mohou klienti využívat restaurací obou hotelů Eagles Palace i Eagles Villas po předchozí rezervaci

Sport & zábava

fitness, powerplate, tenisové kurty, horská kola, jóga, pilates,
stolní tenis, plážový volejbal,
certifikované potápěčské centrum (PADI), horská kola

Pro děti a juniory

kluby pro děti od 4 do 12 let, dětský bazén, hřiště,
dětské postýlky na vyžádání, židličky v jídelně,
dětské menu, na vyžádání hlídání dětí

Internetové připojení

wifi

Relaxace & wellness

wellness centrum, sauna, vyhřívaný bazén,
jacuzzi, turecké lázně, thalassotherapie, masáže

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj standard (hlavní budova)

Interiér 25 m², elegantní klimatizované dvoulůžkové pokoje situované v hlavní budově, koupelna s WC, LCD/SAT TV, rádio, telefon, wifi, trezor, minibar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady/na moře (hlavní budova)

Interiér 25 m², elegantní klimatizované dvoulůžkové pokoje situované v hlavní budově, ložnice s dvoulůžkem nebo twin lůžky, koupelna s WC, LCD/SAT TV, rádio, telefon, wifi, Espresso kávovar , minibar, trezor, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Rodinná suita výhled do zahrady (hlavní budova)

Interiér 40 m², elegantní klimatizované suity umístěné v hlavní budově, ložnice je od obývací části oddělena posuvnými dveřmi, koupelna s WC, LCD/SAT TV, rádio, telefon, mini Hi-Fi systém, wifi, trezor, minibar, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suita výhled na moře (hlavní budova)

Interiér 40 m², elegantní klimatizované suity umístěné v hlavní budově, ložnice s dvoulůžkem a obývací částí s přistýlkou formou sofa, koupelna s WC, LCD/SAT TV, rádio, telefon, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suita u moře výhled na moře (hlavní budova)

Interiér 40 m², elegantní klimatizované suity umístěné v hlavní budově, ložnice s dvoulůžkem a obývací částí s přistýlkou formou sofa, koupelna s WC, LCD/SAT TV, rádio, telefon, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suita u moře s Jacuzzi výhled na moře (hlavní budova)

Interiér 40 m², elegantní klimatizované suity umístěné v hlavní budově, ložnice s dvoulůžkem a obývací částí s přistýlkou formou sofa, koupelna s WC, koupelna s jacuzzi, LCD/SAT TV, rádio, telefon, mini Hi-Fi systém, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Suita s privátním bazénem "NERO" 80 m² výhled zahrada (hlavní budova)

Interiér 80 m², elegantní klimatizované suity umístěné v hlavní budově, ložnice s dvoulůžkem a oddělený obývací pokoj, koupelna s WC a druhý WC, dvě LCD/SAT/TV, rádio, telefon, mini Hi-Fi systém, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Suita s privátním bazénem "KYMA" 100 m² výhled zahrada (hlavní budova)

Interiér 100 m², elegantní klimatizované suity umístěné v hlavní budově, ložnice s dvoulůžkem a oddělený obývací pokoj, dvě koupelny s WC, dvě LCD/SAT/TV, rádio, telefon, mini Hi-Fi systém, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Dvouložnicová suita výhled na moře (hlavní budova)

Interiér 65 m², elegantní klimatizované suity umístěné v hlavní budově, dvě ložnice s dvoulůžkem nebo twin lůžky, dvě koupelny s WC, dvě LCD/SAT/TV, rádio, telefon, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Bungalov výhled do zahrady

Interiér 39 m², klimatizované bungalovy umístěné v zahradě, ložnice s dvoulůžkem a obývací částí, koupelna s WC, TV, rádio, telefon, mini Hi-Fi systém, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, vybavená terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Bungalov výhled na moře

Interiér 50 m², klimatizované bungalovy umístěné v zahradě, ložnice s dvoulůžkem a obývací částí, koupelna s WC, TV, rádio, telefon, mini Hi-Fi systém, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, vybavená terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Bungalov u moře

Interiér 45 m², klimatizované elegantní bungalovy umístěné v zahradě přímo u moře, ložnice s dvoulůžkem a obývací částí, koupelna s WC, TV, rádio, telefon, mini Hi-Fi systém, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, vybavená terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Bungalov výhled na moře privátní bazén

Interiér 49 m², klimatizované elegantní bungalovy umístěné v zahradě, ložnice s dvoulůžkem a obývací částí, koupelna s WC, TV, rádio, telefon, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, vybavená terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Grand suita s privátním bazénem výhled zahrada (hlavní budova)

Interiér 170 m², elegantní klimatizované suity umístěné v hlavní budově, dvě ložnice a oddělený obývací pokoj, dvě koupelny s WC, dvě LCD/SAT/TV, rádio, telefon, mini Hi-Fi systém, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Grand suita u moře s privátním bazénem výhled na moře (hlavní budova)

Interiér 150 m², elegantní klimatizované suity umístěné v hlavní budově, dvě ložnice a oddělený obývací pokoj, dvě koupelny s WC, dvě LCD/SAT/TV, rádio, telefon, mini Hi-Fi systém, wifi, minibar, trezor, Espresso kávovar, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg, sobotní odlety od 4.5.2024 do 18.5.2024 a od 28.9.2024 do 19.10.2024 s mezipřistáním
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • transfery,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • služby delegáta,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Ouranoupolis

Malebné přístavní městečko Ouranoupolis s byzantskou věží Prosforion ze 14. století, která kdysi střežila okolí před nepřáteli, a dodnes je nejvyšší zachovalou strážní věží na Chalkidiki. Ouranoupolis s písčitou, místy i oblázkovou pláží, nabízí příjemnou prázdninovou atmosféru. Je tu řada obchodů se suvenýry, kavárničky a tradiční taverny s řeckými specialitami a plody moře. Ouranopuolis je také poslední veřejnosti přístupné místo před hranicemi mnišské republiky Athos, právě odtud vyplouvají návštěvníci, kteří mají povolení vstupu. Kláštery svým návštěvníkům poskytují pobyt zdarma, musí se však přizpůsobit jejich dennímu řádu.

Transfer z letiště v Thessaloniki asi 2 hodiny. Více informací o Ouranoupolis