Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně

Popis hotelu

Poloha

Rozsáhlý hotelový komplex Eden Rock na Rhodosu, který tvoří hlavní budova a bungalovy v zelené zahradě, stojí v pěkném zálivu přímo u pláže s pozvolným vstupem do vody, tvořené hrubším pískem s drobnými oblázky. Pro spojení se 4 kilometry vzdáleným hlavním městem Rhodos lze využít místní autobusovou dopravu, letovisko Kallithea je vzdáleno asi 2 kilometry.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, dva krásné bazény s mořskou vodou, u nichž jsou slunečníky s lehátky bez poplatku, na pláži za poplatek. K vybavení patří restaurace, à la carte restaurace a taverna na pláži, tři bary, internetový koutek, kulečník, prodejna suvenýrů a minimarket. Pro sportovní vyžití je kromě tenisu a několika hřišť také fitness centrum. Na pláži široká nabídka vodních sportů – vodní lyžování, kánoe a windsurfing.
Animační tým připravuje po celý den sportovní turnaje a další zábavu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, lednička, terasa nebo balkon. Centrální klimatizace je zapojena od 15.6. do 30.9. Pronájem trezoru za poplatek, dětské postýlky jsou poskytovány zdarma.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří nebo plné penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně, obědy, večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, místních alkoholických nápojů, čaje a kávy v hlavní restauraci.
• Snídaně od 07.00 do 10.00 hodin, obědy od 12.30 do 14.00 hodin, večeře od 19.00 do 21.30 hodin.
• Občerstvení od 11.00 do 18.30 hodin u pool baru – káva a drobné sladké pečivo, sendviče, snacky, zmrzlina pro děti.
• Občerstvení od 11.00 do 24.00 hodin u hlavního baru – káva, čaj, drobné pečivo, snacky, nealkoholické nápoje, čepované pivo, alkoholické nápoje místní výroby včetně koktejlů uvedených na nápojovém lístku pro all inclusive program.
• Za sníženou cenu lze večeřet také v taverně s rybími specialitami na pláži anebo v à la carte restauraci.

Sport & zábava all inclusive

Tenis, stolní tenis, minigolf, malé hřiště na fotbal, hřiště na košíkovou a volejbal.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Kallithea

Kallithea je menší klidné letovisko na severovýchodním pobřeží Rhodosu se smíšenými písčito-oblázkovými plážemi, které mají pozvolný vstup do moře. V okolí najdete i malé skalnaté zálivy, využívané pro šnorchlování. V Kallithei je několik restaurací a minimarketů, za větším ruchem se můžete vydat do hlavního města Rhodos, vzdáleného asi 5 kilometrů. K dopravě lze využít pravidelnou autobusovou dopravu nebo taxi. Dovolenou na Rhodosu si můžete zpříjemnit také lázeňskými procedurami v nedalekém lázeňském areálu Kallithea. Je situovaný v krásné zátoce s křišťálově čistou vodou a palmami a jeho úžasné scenérie jsou využívány i pro společenskáéakce a velké svatební hostiny.
Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Kallithea