Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Pěkný dům obklopený vzrostlými stromy v nové části letoviska Benitses, jen 200 metrů od pláže s malými kamínky a hrubším pískem, která má pozvolný vstup do moře. Obchůdky, restaurace a taverny jsou v dosahu několika minut chůze, rušnější centrum letoviska je vzdáleno asi 400 metrů. Spojení s hlavním městem Korfu, vzdáleným 11 kilometrů, zajišťuje pravidelná autobusová doprava. Poloha objektu je ideální pro rodinnou dovolenou.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky pro klienty zdarma. Možnost zapojení klimatizace za poplatek.

Ubytování

Studia pro 2-3 osoby jsou určena pro ubytování 2 dospělých osob a dítěte na přistýlce. Mají obývací ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem, WC a balkon.
Apartmány pro 4 osoby mají dvě oddělené ložnice vhodné i pro ubytování 4 dospělých osob, kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem, WC a balkon.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Benitses

Původně rybářská vesnička, dnes turistické letovisko asi 12 kilometrů na jih od hlavního města Korfu, nabízí ideální podmínky pro strávení pěkné rodinné dovolené. Na hezké oblázkové pláži, která je místy smíšená písčito-oblázková, lze provozovat různé vodní sporty. V letovisku s příjemnou prázdninou atmosférou najdete řadu taveren, restaurací, kavárniček a obchůdků. Z Benitses je pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky a hlavním městem ostrova Korfu.
Transfer z letiště asi 30 minut. Více informací o Benitses