Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering
Rodinné pokoje
Vodní sporty
Dětské brouzdaliště
Wifi
Wellness
Postele king size

Popis hotelu

Poloha

Luxusní plážový hotel Elias Beach s přímým výhledem na písčitou pláž oceněnou modrou vlajkou se nachází v klidné části u zříceniny Amathus, nedaleko centra Limassolu, kde se nachází hrad Limassol a Choirkoita. Hotel byl roku 2011 kompletně zrekonstruován.

Vybavení hotelu

Velký sladkovodní bazén s vířivkami a sportovní bazén, samostatný velký dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi. Pro sportovně založené klienty má hotel Elias Beach k dispozici osvětlený tenisový kurt a kurt na squash, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis a biliar. V dosahu možnost vodních sportů a potápěčská základna.
Součástí komplexu je hlavní restaurace, à la carte restaurace Blue Paradise a taverna na pláži, několik barů a kavárna.

Ubytování

Klimatizované pokoje, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů, terasa nebo balkón, telefon, internetové připojištění, satelitní televize, rádio, minibar, trezor, servis pro přípravu kávy a čaje.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří nebo plné penze formou all inclusive. Od 1.5.2016 stravování all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou bufetu od 07.00 do 10.00, v neděli do 10.30 hodin.
• Obědy formou bufetu od 12.30 do 15.00, v zimním období do 14.30 hodin.
• Večeře formou bufetu od 19.00 do 22.00, v zimním období od 18.30 do 21.30 hodin.
• Snídaně, obědy a večeře se podávají v restauracích Flavours a Amadeus. Během obědů a večeří je v nabídce místní pivo a víno, voda, pomerančový džus a další nealkoholické nápoje.
• Studené snacky, saláty a zmrzlinu pro děti ve Splash pool baru od 10.30 do 18.00 hodin.
• Saláty, studené a teplé snacky v restauraci Flavours od 10.30 do 12.30 a od 15.00 do 18.30 hodin.
• Místní pivo a víno, alkoholické nápoje a koktejly místní výroby, nealkoholické nápoje, pomerančový džus, čaj, kávu a horko čokoládu ve Splash pool baru od 10.00 do 18.30 hodin.

Relaxace & wellness

Kompletně zrenovované lázeňské centrum Serenity nabízí masážní a relaxační služby, salon krásy a kadeřnictví.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj výhled do hor/na moře

Interiér 26 m², komfortní pokoje pokoje s balkónem 6 m². Max. obsazenost 3 osoby.


Junior suita výhled na moře

Interiér 38 m², balkón 6 m², king size bed s rozkládací pohovkou, křesly a obývací částí. Koupací pláště, pantofle a luxusní toaletní potřeby. Max. obsazenost 4 osoby.


Superior pokoj výhled na moře

Interiér 29 m², balkón 6 m², king size bed s rozkládací pohovkou, křesly a obývací částí. Koupací pláště, pantofle a luxusní potřeby. Max. obsazenost 3 osoby.


Rodinná suita výhled na moře

Interiér 33 m², balkón 6 m², king size bed, dvě rozkládací pohovky, dvě televize, ložnice oddělená od dětského pokoje posuvnými dveřmi. Max. obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • transfery na místě vozem TAXI,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • připojištění – bližší informace zde,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Limassol

Limassol, druhé největší město ostrova Kypr a populární turistické a zábavní centrum, nabízí velké množství aktivit. Rozkládá se podél 15 kilometrů dlouhého pobřeží s řadou hotelů a zábavných podniků. Dovolená Kypr Limassol to jsou také večery, které můžete trávit v barech, na diskotékách nebo poslechem buzuki v tradičních tavernách s místními obyvateli. Nechybí vodní park s tobogány, skluzavkami a řadou dalších atrakcí. Pláže jsou zde poměrně úzké, nejlepší písečná pláž v okolí Lady's Mile se táhne několik kilometrů podél východního pobřeží poloostrova Akrotiri. Půvab Limassolu spočívá především ve spojení moderního života s rušným starým městem. Městské tržnice působí orientálnějším dojmem než jinde na Kypru, obchody v uličkách starého města jsou uspořádány ještě jako za starých časů podle druhů prodávaného zboží. Koná se tu řada lidových slavností a karnevalů, v červenci festival lidového tance. Poloha Limassolu na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr je ideálním výchozím bodem pro ty, kteří chtějí prozkoumat celý ostrov, neboť se nachází poblíž dvou historicky nejvýznamnějších míst ostrova – starověkých nalezišť Amathus, 11 kilometrů východně od Limassolu a Kourion, 19 kilometrů západně od Limassolu.

Transfer z letiště asi 45 minut. Více informací o Limassol