Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Nádherné výhledy
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Vodní sporty
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Typický ostrovní hotel Epavlis leží na krásném místě ve svahu přímo pod úpatím pohoří Mesa Vouno v klidné části Kamari, asi 250 metrů od písečné pláže a centra letoviska. Nabízí velmi pěkný výhled na letovisko Kamari a Egejské moře.

Vybavení hotelu

Součástí komplexu Epavlis jsou dva bazény s pool barem, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénů jsou klientům k dispozici bez poplatku. K vybavení patří restaurace pro podávání snídaní, recepce, hala se satelitní televizí, herna a výtah. Možnost zapůjčení aut a kol. Wifi zdarma ve veřejných prostorách.

Ubytování

Klimatizované, vkusně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, mramorová koupelna s masážní vanou nebo masážním sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, lednička, telefon, rádio, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení obědů nebo večeří.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj s výhledem do hor/ na moře

Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, mramorová koupelna s masážní vanou nebo masážním sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, lednička, telefon, rádio, trezor a balkon nebo terasa.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Kamari

Kamari je nejpopulárnější letovisko ostrova Santorini, kde se líbí klientům všech generací. Dovolená Santorini Kamari je ideální pro pobytové zájezdy. Kamari se rozkládá se na východní části Santorini kolem dva kilometry dlouhé oblázkové pláže s tmavým sopečným pískem. Vstup do moře je zde kamenitý a poměrně prudký, doporučujeme proto obuv do vody. Plážovou promenádu letoviska Kamari lemuje řada řeckých taveren, restaurací, obchůdků, kaváren, barů a diskoték. Nedaleko letoviska Kamari nad skalnatými svahy Messa Vouno se nacházejí vykopávky hlavního města starověké Thiry. Keramiku, mince a další artefakty, které zde byly nalezeny, si můžete prohlédnout v Archeologickém muzeu v hlavním městě ostrova. Z Kamari je lodní spojení do letoviska Perissa, které téměř navazuje na Perivolos a je tak nejdelší pláží na Santorini. Spojení do hlavního města Thira zajišťují místní autobusové linky.

Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Kamari