Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex v ostrovním stylu vystavený terasovitě v mírném svahu nad tyrkysovým zálivem. Skládá se z devíti samostatných budov s pohodlným ubytováním apartmánového typu. Hotel je obklopený zelení a nabízí krásný panoramatický výhled na moře a okolní krajinu. Oblázkovo–písečná pláž je v dosahu 50 až 100 metrů podle polohy pokoje. Mezinárodní 18jamkové golfové hřiště je vzdáleno necelý kilometr, spojení s hlavním městem Korfu, které se nachází 17 kilometrů odtud, je zajištěno místní autobusovou linkou.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, pool barem a krásným výhledem na moře, u něhož jsou lehátka se slunečníky pro klienty zdarma, na pláži za poplatek. Restaurace, bar, taverna na pláži, televizní místnost, internetový kout.
Pro sportovně založené klienty se kromě golfu nabízí stolní tenis, možnost pronájmu horských kol a projížďky na koni.

Ubytování

Příjemně zařízená studia pro 2-3 osoby mají obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizaci, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, rádio, televizi se satelitním příjmem, připojení na internet a balkon. Komplex nabízí i ubytování v apartmánech pro 4 osoby.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Ermones

Letovisko Ermones na západním pobřeží ostrova Korfu, je vzhledem k nedalekému 18jamkovému golfovému hřišti spojováno především s golfem. Dovolená Korfu Ermones nabízí kromě golfu také relaxaci v klidném zálivu, obklopeném zalesněnými horami. Pláž letoviska Ermones je písečná, s malými oblázky, jsou tu ideální podmínky pro vodní sporty včetně moderního potápěčského centra. Z letoviska Ermones můžete podnikat také turistické výšlapy nebo cyklistické túry do okolní zalesněné krajiny Korfu.
Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Ermones