Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Přímo na pláži
Rodinné pokoje
Městský hotel
Plážové osušky
Vodní sporty a potápění
Wifi
Aquapark nebo tobogán u/v hotelu

Popis hotelu

Poloha

Rodinný hotel Evelyn Beach se nachází přímo u písčité pláže s písčito-oblázkovým vstupem do moře, asi 250 metrů od rušného centra letoviska Hersonissos. V procházkové vzdálenosti naleznete původní krétské vesničky Koutoulofari, Piscopiano nebo "Starý" Hersonissos. Necelý kilometr je známý vodní park.

Vybavení hotelu

Restaurace s terasou a krásným výhledem na Středozemní moře, bar nabízející osvěžující nápoje a lehké občerstvení. Kulečník, wifi připojení za poplatek, možnost pronájmu auta. Hotel poskytuje plážové osušky oproti malé záloze, ale vzhledem ke svému umístění nemá vlastní bazén. Klienti mohou využívat bazén sousedního hotelu za poplatek 3 € , který zahrnuje i pronájem lehátka a slunečníku. Možnost provozování vodních sportů na pláži nedaleko hotelu.

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, malá lednička a balkón. Možnost wifi připojení, pronájmu trezoru a dětské postýlky za poplatek.

Stravování

all inclusive

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou bohatého bufetu od 07.30 do 09.30 hodin.
• Obědy formou bufetu od 12.30 do 13.30 hodin včetně alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby.
• Večeře formou bufetu od 18.30 do 20.30 hodin včetně alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby.
• Káva, čaj, džus, víno, pivo, raki, ouzou v baru od 11.00 do 23.00 hodin.
• Odpolední snack od 16.00 do 17.00 hodin jako káva, čaj, zákusky.
• Program all inclusive začíná v den příjezdu ve 12.00 hodin a končí v den odjezdu ve 12.00 hodin.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady / na moře

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, malá lednička a balkón. Možnost wifi připojení, pronájmu trezoru a dětské postýlky za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Hersonissos

Hersonissos - největší turistické letovisko na Krétě s písčitými i oblázkovými plážemi se nachází 25 kilometrů východně od letiště v Heraklionu. Hersonissos je velmi živé městečko s pěknou pobřežní promenádou a řadou restaurací, kavárniček, pizzerií, diskoték a nočních klubů. Letovisko Hersonissos na severu ostrova Kréta je vyhledáváno převážně mladými lidmi, kterým nabízí také široké možnosti noční zábavy. V Hersonissu se můžete projet na koni, navštívit malý vodní park, sportovní centrum s autodromem nebo využít širokou nabídku vodních sportů včetně bungee jumpingu. V dosahu deseti minut jízdy autem z letoviska Hersonissos se nachází golfové hřiště. Doporučujeme rovněž návštěvu malebných vesniček nad Hersonissem, Koutouloufari nebo Piskopiano, kam zajíždí výletní vláček, nabízí příjemnou atmosféru starých časů, úzké uličky s původními domky, malé kavárny a obchody s tradičními výrobky. Dovolená Kréta Hersonissos to je také možnost podnikat kratší lodní plavby do okolních letovisek jako Malia nebo Sissi.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 25 minut. Více informací o Hersonissos