Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Vodní sporty a potápění
Dětské hřiště
Wifi
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Příjemný hotel Faliraki Bay s rodinnou atmosférou leží na Rhodosu, v klidné části letoviska Faliraki. Krásná široká písčitá pláž s průzračnou vodou se nachází 100 metrů od hotelu. V okolí jsou restaurace a obchody s potravinami, rušné centrum letoviska je v dosahu 10 minut chůze.

Popis hotelu

Hotel Faliraki Bay pro příjemnou dovolenou na Rhodosu.

Vybavení hotelu

Hezký bazén s terasou a lehátka se slunečníky, která jsou pro klienty bez poplatku. Dětem je určena dětská část bazénu a malé hřiště. K vybavení patří restaurace s venkovní terasou, snack bar a biliár. V hale hotelu Faliraki Bay je příjemné posezení u televize s velkou obrazovkou, wifi připojení je zdarma ve veřejných prostorách. Centrální klimatizace je v provozu od 1.7. do 10.9., vždy od půlnoci do 6 hodin ráno. Na pláži možnost provozování vodních sportů.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro malé dítě, koupelna s WC, telefon, televize a hudební kanál, balkon nebo terasa. Možnost pronájmu ledničky a trezoru za poplatek.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně, večeře zahrnuje předkrmy, saláty a moučníky formou bufetu, hlavní chod je servírovaný s výběrem ze dvou možností, jedno jídlo je zpravidla řecké.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro malé dítě, koupelna s WC, telefon, televize a hudební kanál, balkon nebo terasa. Možnost pronájmu ledničky a trezoru za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Faliraki

Faliraki jedno z nejrušnějších letovisek ostrova Rhodos, leží 15 kilometrů jihovýchodně od hlavního města. Celá oblast je oblíbená především pro své nádherné, několik kilometrů dlouhé smíšené písečné a oblázkové pláže s průzračně čistým mořem. Dovolená Rhodos Faliraki nabízí ideální možnosti pro provozování vodních sportů včetně surfování, nachází se tu i i velký aquapark . Faliraki je proslulé množstvím barů, restaurací, kaváren a diskoték, kde noční život utichá až k ránu. Mezi Faliraki a hlavním městem Rhodos je po celou sezónu dobré autobusové spojení.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Faliraki