Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Městský hotel
Wifi
Lze dokoupit klimatizaci
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Flisvos Beach Hotel se nachází přímo na pláži, s krásným výhledem na moře a přístav v Hersonissu. Rušné centrum letoviska s mnoha tavernami, bary, obchody i večerní zábavy je v dosahu několika minut chůze. Letovisko Hersonissos má autobusové spojení s hlavním městem ostrova Kréta a dalšími letovisky na severním pobřeží Kréty.

Vybavení hotelu

Předností jednoduše vybaveného hotelu s přátelskou atmosférou a restaurací je skvělá poloha přímo u moře. Recepce 24 hodin denně, kavárna/plážový bar/à la carte restaurace u moře, výtah, wifi připojení v areálu hotelu za poplatek.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio, telefon, lednička a balkón nebo terasa.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio, telefon, lednička a balkón nebo terasa, většinou s výhledem na moře. Max.obsazenost 2 dospělé osoby + 2 děti.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Hersonissos

Hersonissos - největší turistické letovisko na Krétě s písčitými i oblázkovými plážemi se nachází 25 kilometrů východně od letiště v Heraklionu. Hersonissos je velmi živé městečko s pěknou pobřežní promenádou a řadou restaurací, kavárniček, pizzerií, diskoték a nočních klubů. Letovisko Hersonissos na severu ostrova Kréta je vyhledáváno převážně mladými lidmi, kterým nabízí také široké možnosti noční zábavy. V Hersonissu se můžete projet na koni, navštívit malý vodní park, sportovní centrum s autodromem nebo využít širokou nabídku vodních sportů včetně bungee jumpingu. V dosahu deseti minut jízdy autem z letoviska Hersonissos se nachází golfové hřiště. Doporučujeme rovněž návštěvu malebných vesniček nad Hersonissem, Koutouloufari nebo Piskopiano, kam zajíždí výletní vláček, nabízí příjemnou atmosféru starých časů, úzké uličky s původními domky, malé kavárny a obchody s tradičními výrobky. Dovolená Kréta Hersonissos to je také možnost podnikat kratší lodní plavby do okolních letovisek jako Malia nebo Sissi.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 25 minut. Více informací o Hersonissos