Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha


Pro zájemce, kteří chtějí poznat nejzajímavější místa Řecka a nebýt vázáni na skupinu, připravujeme v zahraničí velice oblíbený typ programu – individuální okruhy pronajatým vozem. Vozidlo dle vašeho výběru, které si zpravidla vyzvednete po svém příletu na letišti, je pojištěné, hradíte si benzín, silniční poplatky a případné pokuty za dopravní přestupky.
Po celé trase je zajištěno ubytování se snídaní v hotelech turistické kategorie s vlastním sociálním zařízením.
Se sestavením programu podle vašeho vlastního itineráře vám rádi poradíme v naší kanceláři.

Program

1. den přílet do Heraklionu, vyzvednutí auta na letišti, ubytování ve městě
2. den přejezd z Heraklionu do Rethymna
3. den přejezd z Rethymna do Chanie
4. den přejezd z Chanie do Mataly
5. den přejezd z Mataly do Ierapetry
6. den přejezd z Ierapetry do Sitie
7. den přejezd ze Sitie do Agios Nikolaos
8. den odjezd do Heraklionu na letiště, vrácení auta, odlet do Prahy, popřípadě prodloužení pobytu na Krétě

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • K ceně je nutno připočítat cenu za pronájem automobilu dle vašeho výběru.

Informace o destinaci

Letovisko Kréta

Kréta, největší ostrov Řecka s rozlohou 8331 km², je nejoblíbenějším řeckým ostrovem v Egejském moři. Díky rozmanitosti krétské krajiny a přírody je často nazývána „šestým kontinentem". Kréta nabízí vysoké hory i hluboké kaňony a hlavně překrásné pobřeží s křišťálově čistou vodou. Některé pláže Kréty jsou nádherně písčité, jiné dramaticky skalnaté. Dovolená na Krétě nabízí ideální podmínky nejen milovníkům vodních sportů. Zájemci o turistiku se mohou vydat labyrintem stezek a velkolepými roklemi za poznáním vnitrozemí Kréty. Znalce historie jistě nezklamou archeologická naleziště a nenechají ujít tajemnou jeskyni Dikteon, kde se podle mytologie narodil vládce bohů Zeus. Na své si tu přijde opravdu každý.
Krétské golfové hřiště je vyhlášené díky svému pouštnímu layoutu a fairwayemi vytesanými do původních skal.
Na Krétě si můžete užít také romantické projížďky na koních.

Dovolená Kréta - oblíbená letoviska

Vzhledem k tomu, že Kréta již celou řadu let jedním z nejoblíbenějších řeckých ostrovů, zajišťujeme kvalitní nabídku zájezdů do oblíbených letovisek napříč celou Krétou. Mezi nejzajímavější letoviska Kréty patří: romantické Rethymno se středověkými stavbami, které je podle mnohých návštěvníků nejkrásnějším městem Kréty. Městečko Ammoudara je oblíbené především u milovníků vodních sportů. Nachází se tu dlouhá písečná pláž. Ideální je také pro trávení dovolené s dětmi. Stejné podmínky pro sport i rodinnou dovolenou splňuje městečko Gouves.
Agia Pelagia je vhodným místem pro potápění, najdete tu také potápěčskou školu. Letovisko Elounda nabízí pro dovolenou na Krétě luxusní hotely pro nejnáročnější klientelu. Pobyt v těchto místech vám přinese nezapomenutelný klid a rovnováhu. V nejživějším letovisku ostrova Kréta Hersonissosu si můžete zajezdit na koni nebo navštívit vodní park. Malia je ideální místo pro mladé páry. Opravdovou romantiku vám nabídne Matala. Druhé největší město Kréty na severozápadě ostrova Chania s letištěm pro charterové lety nabízí kromě plážové pohody i možnost procházek ve starobylých uličkách a noční zábavu.Milovníci vodních sportů tu najdou křišťálově čisté moře, turisté se mohou vydat labyrintem stezek a velkolepými roklemi až k zapadlým horským osadám. Zájemce o historii jistě nezklamou archeologická naleziště, znalci řecké mytologie si nenechají ujít tajemnou jeskyni Dikteon, která je považována za místo zrození samotného Dia. A všichni, kdo si prostě jen chtějí vychutnat nádherné slunce a nadýchat se vonného vzduchu, si tu mohou užít přes 300 slunečných dnů v roce.

Dovolená Kréta - doprava v místě

Ostrov je pokrytý poměrně hustou silniční sítí. Mezi hlavním městem a většími letovisky i jihem Kréty je po celou sezonu zajištěna autobusová doprava. Můžete si půjčit auto, moped nebo horské kolo. Více informací o Kréta