Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Bungalovy postavené terasovitě nad sebou ve svahu přímo u smíšené písečné a oblázkové pláže, se nacházejí na klidném místě v obci Lygaria, 25 minut chůze od střediska Agia Pelagia. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 20 kilometrů. Většina studií má přímý nebo boční výhled na moře. Podél pláže je několik restaurací, bar a dva menší supermarkety. Místo má dobré podmínky pro vodní sporty, přímo v Lygarii se nachází potápěčské centrum. Ubytování ve Fterii je vhodné pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu

Pěkný bazén s pool barem v udržované zahradě s bujnými subtropickými květinami a keři. V celém areálu vládne díky milému personálu velmi příjemná atmosféra.

Ubytování

Studia pro 2–3 osoby tvoří pěkně zařízená obytná ložnice se dvěma případně třemi zděnými lůžky a kuchyňským koutem, koupelna s WC a balkon nebo terasa. Ubytování je vhodné pro dvě dospělé osoby a jedno dítě. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Lygaria

Obec Lygaria leží v širokém zálivu na severní Krétě, asi 22 kilometrů na východ od Heraklionu, kam je pravidelné spojení linkovým autobusem. Na převážně písčitých plážích lze provozovat řadu sportů nebo jen v klidu relaxovat. Ideální možnost dovolené na Krétě pro milovníky šnorchlování a potápění. Nedaleké letovisko Agia Pelagia s tavernami, restauracemi a supermarkety, si dosud zachovalo typický krétský ráz.
Transfer z letiště asi 30 minut. Více informací o Lygaria