Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Jedna dospělá osoba a dítě
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Rozsáhlý komplex Gaia Royal Resort na klidném místě se nachází podle polohy pokojů 100 až 400 metrů od široké písečné pláže, místy s oblázkovým vstupem do vody. Jednopatrové domky jsou rozděleny do čtyř sekcí, tři jsou okolo bazénu, čtvrtá sekce je nejblíže k moři. S nejbližším letoviskem Mastichari, vzdáleným asi 4 kilometry, a s hlavním městem je pravidelné linkové spojení z autobusové zastávky, vzdálené asi 400 metrů od hotelu.

Vybavení hotelu

Členitý areál s nízkými stavbami v pěkné zahradě má tři sladkovodní bazény, u nichž jsou lehátka a slunečníky klientům k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Pronájem plážových osušek oproti vratné záloze. Hotelová restaurace má vnitřní a venkovní část, součástí hotelu je snack bar a minimarket. K vybavení hotelu Gaia Royal Resort patří tenisový kurt, hřiště na volejbal a malé fotbalové hřiště. Hotel je vstřícný k dětem, je tu dětské brouzdaliště, hřiště se skluzavkou, na vyžádání dětské postýlky a vysoké židle do restaurace. Miniklub pro děti ve věku od 4 do 12 let zajišťuje dětské diskotéky a další zajímavé aktivity. Animační tým připravuje během dne i večera pestré programy pro dospělé. V hotelu je možnost internetového připojení.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, televize, balkon nebo terasa se sušákem na prádlo a sítěmi proti komárům na balkonových dveřích. Možnost pronájmu trezoru za poplatek. Hotel nabízí také ubytování v rodinných pokojích pro rodiče se dvěma dětmi.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
• Během podávání obědů a večeří neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů, piva a vína místní výroby.
• Odpolední kávu se zákusky od 16.00 do 17.00 hodin.
• Neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů, místního piva, vína a alkoholických nápojů místní výroby u hlavního baru do 23.00 hodin.

Sport & zábava all inclusive

Tenis, stolní tenis, basketbalové a volejbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal. Vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Rodinný pokoj

Interiér 36 m², oddělená ložnice od obývací části.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Mastichari

Klidné letovisko Mastichari na západním pobřeží ostrova Kos, asi 18 kilometrů od hlavního města, se kterým má pravidelné autobusové spojení. Slavnou minulost Mastichari připomínají zbytky křesťanské baziliky s mozaikami. Kromě krásné písečné pláže s možností provozování vodních sportů nabízí dovolená Kos Mastichari přívětivou řeckou atmosféru v typických tavernách a kavárnách. V letovisku Mastichari je řada obchodů se zbožím denní potřeby a suvenýry, půjčovny aut, motocyklů a kol. Z malého přístavu Mastichari po celou sezónu denně vyplouvají lodě na vedlejší ostrůvky Kalymnos a Pserimos.
Transfer z letiště asi 10 minut. Více informací o Mastichari